Mały finał PlusLigi w Polsacie Sport

Ku zdziwieniu sympatyków siatkówki, to Jastrzębski Węgiel wygrał finałowy bój o mistrzostwo Polski z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Do wyłonienia pozostał nam jeszcze brązowy medalista. Ostatni mecz o trzecie miejsce obejrzymy w środę na Polsacie Sport. Verva Warszawa Orlen Paliwa – PGE […]

Ku zdziwieniu sympatyków siatkówki, to Jastrzębski Węgiel wygrał finałowy bój o mistrzostwo Polski z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Do wyłonienia pozostał nam jeszcze brązowy medalista. Ostatni mecz o trzecie miejsce obejrzymy w środę na Polsacie Sport.

Verva Warszawa Orlen PaliwaPGE Skra Bełchatów, bo o tym starciu mowa, to pojedynek szóstej z czwartą drużyną tabeli sezonu zasadniczego PlusLigi. W drodze do finału stołeczni siatkarze pokonali Trefl Gdańsk 2-1 i polegli w starciu z, jak się okazało, późniejszym mistrzem Polski, Jastrzębskim Węglem 2-0. Natomiast bełchatowianie ograli 2-0 Assecco Resovię Rzeszów, ażeby potem okazać się słabszym od wicemistrza Polski 2021, ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. Pierwszy mecz z cyklu pojedynków o brązowy medal zwyciężyli warszawiacy 3-2, a rewanż do jednego wygrała Skra. W środę o 17:30 przekonamy się, która ekipa z tej pary jest definitywnie silniejsza.

ŚRODA – 21 KWIETNIA 2021

17:30 PlusLiga – play-off, mecz o 3. miesjce: PGE SKRA BEŁCHATÓW – VERVA WARSZAWA ORLEN PALIWA 
Polsat Sport HD

About Marceli Korytek

Trudno znaleźć dobrą opiekunkę do dziecka, ale jeszcze trudniej znaleźć dobre dziecko.