Sport w TV: czwartek – 22 kwietnia 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Serie A – 32. kolejka: SSC NAPOLI – SS LAZIO 18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD  18:25 Serie A – 32. kolejka: AS ROMA – ATALANTA BC […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Serie A – 32. kolejka: SSC NAPOLI – SS LAZIO


18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD 


18:25 Serie A – 32. kolejka: AS ROMA – ATALANTA BC
Ipla
Komentarz w Eleven: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak
Komentarz w Radio Gol 1: Adrian Kozioł


18:30 Magazyn BUNDESLIGA HIGHLIGHTS SHOW 

Redakcja: Grzegorz Kaczmarczyk

18:40 Eredivisie – 21. kolejka: AFC AJAX – FC UTRECHT
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski – Piotr Kobierecki

18:55 LaLiga Santander – 31. kolejka: ATLETICO MADRYT – SD HUESCA na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda
Komentarz w Radio Gol 2: Maciej Jędrzejak


19:00 Magazyn EKSTRAPAKA – 26. KOLEJKA 


19:55
Liga NOS – 28. kolejka: PORTIMONENSE SC – SL BENFICA 
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak

20:00 Magazyn GOL 

Studio: Maciej Iwański, Rafał Patyra – Robert Podoliński, Marcin Żewłakow

20:00 Magazyn LIGA GRA 


20:30 Magazyn PREMIEROWA JAZDA 

Redakcja: Michał Kołodziejczyk

20:40 Serie A – 32. kolejka: SSC NAPOLI – SS LAZIO 
Ipla
Komentarz w Eleven: Mateusz Święcicki – Filip Kapica
Komentarz w Radio Gol 2: Maciej Piotrowski


20:55 Premier League – 32. kolejka: LEICESTER CITY FC – WEST BROMWICH ALBION FC na żywo

Komentarz: Piotr Domagała – Michał Gutka

20:55 LaLiga Santander – 31. kolejka: REAL SOCIEDAD – CELTA VIGO na żywo

Komentarz: Michał Mitrut – Leszek Orłowski

20:55 LaLiga Santander – 31. kolejka: GRANADA CF – SD EIBAR na żywo
Ipla
Komentarz: Łukasz Wiśniowski – Michał Świerżyński

21:55 LaLiga Santander – 31. kolejka: FC BARCELONA – GETAFE CF na żywo

Komentarz w Canal+: Adam Marchliński – Tomasz Ćwiąkała
Komentarz w Radio Gol 1: Bartłomiej Płonka

21:55
Liga NOS – 28. kolejka: FC PORTO – VITORIA GUIMARAES 
Ipla


15:55 Młodzieżowe Mistrzostwa Świata, Kielce: STUDIO
*(również o 19:40)

Studio: Sebastian Szczęsny – Wojciech Bartnik (z Kielc)
Reporter: Maciej Barszczak

16:00 Młodzieżowe Mistrzostwa Świata, Kielce: FINAŁY KOBIET

Komentarz: Piotr Jagiełło – Albert Sosnowski (z Kielc)

17:00 Rocky Boxing Night 8, Gdańsk: WAŻENIE


21:30 Magazyn BOXING WORLD WEEKLY 

Redakcja: Edward Durda


17:30 Europejska Liga World of Tanks: DZIEŃ 4 


19:30 PGA European Tour – Gran Canaria Lopesan Open, Gran Canaria, Hiszpania: I RUNDA
Ipla
Komentarz: Jacek Person

21:30 PGA Tour – Zurich Classic of New Orleans, Avondale, USA: I RUNDA 
Ipla
Komentarz: Jacek Person


14:00 Tour of the Alps, Włochy: ETAP 4

Komentarz: Adam Probosz – Igor Błachut


04:00 NBA: PORTLAND TRAIL BLAZERS – DENVER NUGGETS
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Michał Łopaciński – Wojciech Michałowicz

13:35 CBA – play-off, 1/2 finału: SHANDONG HEROES – GUANGDONG SOUTHERN TIGERS 

Komentarz: Jakub Lipczik

17:45 Magazyn BASKET+ 


19:30 Magazyn NBA ACTION 


20:00 Energa Basket Liga – play-off, mecz o 3. miejsce: STUDIO 
*(również o 22:30)
Polsat Sport HDIpla
Studio: Mariusz Hawryszczuk – Michał Lizak, Jarosław Jankowski

20:30 Energa Basket Liga – play-off, mecz o 3. miejsce: LEGIA WARSZAWA – WKS ŚLĄSK WROCŁAW 
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski
Reporter: Mariusz Hawryszczuk

23:00 Turkish Airlines Euroliga – play-off, 1/4 finału: ANADOLU EFES STAMBUŁ – REAL MADRYT 



18:55 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 27. kolejka: MT MELSUNGEN – THW KIEL
*(o 23:05  w Sportklub HD)

Komentarz w nSport+: Szymon Ratajczak – Piotr Bugajny
Komentarz w Sportklubie: Kamil Gapiński


17:00 Helsinki Swim Meet, Helsinki, Finlandia: DZIEŃ 1 

Komentarz: Maciej Bonecki


20:00 Premier League Darts, Milton Keynes, Wielka Brytania: 9. KOLEJKA 

Komentarz: Kacper Merk


17:30 Tauron 1. liga – play-off, 1/2 finału: EWINNER GWARDIA WARSZAWA – LUK POLITECHNIKA LUBLIN 
Polsat Sport HD
Komentarz: Krzysztof Wanio

17:45 Tauron 1. liga – play-off, 1/2 finału: BBTS BIELSKO-BIAŁA – BKS VISŁA BYDGOSZCZ 


17:45 Tauron 1. liga – play-off, mecz o 5. miejsce: EXACT SYSTEMS NORWID CZĘSTOCHOWA – POLSKI CUKIER AVIA ŚWIDNIK 

Komentarz: Dawid Wygas – Bartłomiej Fortuna


14:00 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 6

Komentarz: Rafał Jewtuch – Jarosław Kowalski

17:00 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 6

Komentarz: Rafał Jewtuch – Jarosław Kowalski

19:45 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 6

Komentarz: Michał Ebert – Przemysław Kruk

23:00 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 6

Komentarz: Michał Ebert – Przemysław Kruk


02:30 One Championship – ONE on TNT III, Singapur: JOHN LINEKER – TROY WORTHEN

Komentarz w Fighklubie: Krzysztof Sendecki – Michał Stanisławski
Komentarz w TVP Sport: Patryk Prokulski, Maciej Turski

20:15 Magazyn KOLOSEUM 

Studio: Justyna Kostyra, Łukasz Jurkowski – Tomasz Narkun, Phil de Fries, Tomasz Marciniak, Krzysztof Soszyński, Przemysław Saleta, Krystian Każyszka, Bartłomiej Stachura, Patrycja Zahorska


11:00 ATP World Tour 500, Barcelona, Hiszpania – 3. runda: ALBERT RAMOS-VINOLAS – ANDREY RUBLEV na żywo

Komentarz: Katarzyna Nowak

11:30 WTA Tour 500, Stuttgart, Niemcy – 2. runda: JELENA OSTAPENKO – KAROLINA PLISKOVA na żywo


13:00 ATP World Tour 500, Barcelona, Hiszpania – 3. runda: ALEX DE MINAUR – STEFANOS TSITSIPAS na żywo

Komentarz: Tomasz Lorek

13:30 WTA Tour 500, Stuttgart, Niemcy – 2. runda: ARYNA SABALENKA – ANNA-LENA FRIEDSAM na żywo


16:00 ATP World Tour 500, Barcelona, Hiszpania – 3. runda: RAFAEL NADAL – KEI NISHIKORI na żywo

Komentarz: Dawid Olejniczak

17:00 WTA Tour 500, Stuttgart, Niemcy – 2. runda: MARKETA VONDROUSOVA – SIMONA HALEP na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Dawid Celt – Klaudia Jans-Ignacik

18:00 ATP World Tour 500, Barcelona, Hiszpania – 3. runda: BERNABE ZAPATA MIRALLES – PABLO CARRENO BUSTA na żywo

Komentarz: Filip Gawęcki

18:30 WTA Tour 500, Stuttgart, Niemcy – 2. runda: ELINA SVITOLINA – ANGELIQUE KERBER na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Michał Lewandowski – Klaudia Jans-Ignacik

20:30 WTA Tour 500, Stuttgart, Niemcy – 2. runda: BELINDA BENCIC – EKATERINA ALEXANDROVA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marek Furjan – Joanna Sakowicz-Kostecka


14:45 Indywidualne Mistrzostwa Polski: STUDIO na żywo

Studio: Angelika Nowak – Dariusz Cieślak, Michał Stencel

15:00 Indywidualne Mistrzostwa Polski: ĆWIERĆFINAŁY na żywo

Komentarz: Wojciech Dróżdż – Henryk Grzonka

18:00 Magazyn PGE EKSTRALIGI na żywo
Ipla
Studio: Anita Mazur – Marcin Kuźbicki

22:00 Magazyn SPEEDWAY+ 


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


22:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Tomasz Lenart