Mecz 12. kolejki Statscore Futsal Ekstraklasy w nSport+

Toczy się bój w Statscore Futsal Ekstraklasie. W najbliższy weekend rozegrane zostaną mecze 12. kolejki rozgrywek. Transmisję z jednego spotkania tradycyjnie planuje przeprowadzić nSport+. W niedzielę, 15 listopada o 15:25 na parkiet pniewskiej hali OSiR-u wyjdą zawodnicy miejscowego Red Dragons oraz Clearexu Chorzów. Starcie […]

Toczy się bój w Statscore Futsal Ekstraklasie. W najbliższy weekend rozegrane zostaną mecze 12. kolejki rozgrywek. Transmisję z jednego spotkania tradycyjnie planuje przeprowadzić nSport+.

W niedzielę, 15 listopada o 15:25 na parkiet pniewskiej hali OSiR-u wyjdą zawodnicy miejscowego Red Dragons oraz Clearexu Chorzów. Starcie w ramach 12. serii gier Statscore Futsal Ekstraklasy będzie 9. meczem w tym sezonie dla gospodarzy, zaś 10. spotkaniem w bieżącej kampanii dla przyjezdnych z Górnego Śląska. Faworyzowani przed początkiem konfrontacji na pewno będą goście, którzy znajdują się od swoich rywali wyżej w tabeli. Mianowicie, na 4. miejscu z dorobkiem 18 punktów. Pniewska ekipa jest 12. i może pochwalić się 10 ,,oczkami” na koncie. Popularne ,,Smoki” niemałej szansy mogą jednak szukać w dłuższej nieobecności boiskowej przeciwników. Ostatni mecz Clearexu to 27. dzień października i wysoka porażka 2:6 z wiceliderem stawki – drużyną z Lubawy. Red Dragons nie przegrali zaś od trzech batalii, notując zwycięstwo 4:3 z Katowicami oraz 2 remisy – 2:2 z Chojnicami i 3:3 z Lubawą.

NIEDZIELA – 15 LISTOPADA 2020

15:25 Statscore Futsal Ekstraklasa – 12. kolejka: RED DRAGONS PNIEWY – CLEAREX CHORZÓW 

About Dawid Sieńkowski

Student Dziennikarstwa i komunikacji społecznej Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.