Mecz 13. kolejki Fortuna 1 Ligi w Polsat Sport Extra

Jedynie część spotkań 13. kolejki Fortuna 1 Ligi zostanie rozegranych w najbliższy weekend. Z tej racji wyjątkowo Telewizja POLSAT pokaże tylko jeden mecz tejże serii gier. W piątek, 11 października zmierzą się ze sobą na Stadionie OSiR-u Stomil Olsztyn i Bruk-Bet Termalica Nieciecza. […]

Jedynie część spotkań 13. kolejki Fortuna 1 Ligi zostanie rozegranych w najbliższy weekend. Z tej racji wyjątkowo Telewizja POLSAT pokaże tylko jeden mecz tejże serii gier.

W piątek, 11 października zmierzą się ze sobą na Stadionie OSiR-u Stomil Olsztyn Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Ekipy te sąsiadują ze sobą w ligowej tabeli. Olsztynianie są na 7. miejscu, zaś niecieczanie – na 8. Dzielą ich zaledwie 3 punkty. Stawka do tej pory jest tak wyrównana, że każdy nieszablonowy rezultat może namieszać. W stolicy Warmii i Mazur najbardziej przypuszczalny wynik to remis. A to nie tylko przez fakt bliskich pozycji w lidze, ale przede wszystkim dzięki walorom piłkarskim obu drużyn. Bruk-Bet Termalica świetnie spisuje się w ofensywie, natomiast Stomil ma jedną z najlepszych defensyw na zapleczu PKO Banku Polskiego Ekstraklasy. W ekipie ,,Słoników” zabraknie jednak choćby bramkostrzelnego ostatnio Vladislavsa Gutkovskisa, który wystąpił w kadrze Łotwy w meczu eliminacji EURO 2020 przeciwko reprezentacji Polski w miniony czwartek. Początek piątkowego starcia o godz. 17:45. Transmisja już od 17:30 na antenie Polsatu Sport Extra oraz w internecie – na portalu IPLA.TV.

PIĄTEK – 11 PAŹDZIERNIKA 2019

17:30 Fortuna 1 Liga: WSTĘP DO MECZU na żywo


17:40 Fortuna 1 Liga – 13. kolejka: STOMIL OLSZTYN – BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA na żywo

About Dawid Sieńkowski

Student Dziennikarstwa i komunikacji społecznej Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.