Mecz 28. kolejki Statscore Futsal Ekstraklasy w nSport+

Bardzo ciekawy i wyrównany mecz może czekać na tych, którzy w sobotę, 3 kwietnia zdecyduje się o godz. 11:55 włączyć kanał nSport+. W ramach 28. kolejki Statscore Futsal Ekstraklasy zmierzą się ze sobą KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice i Clearex-Sport […]

Bardzo ciekawy i wyrównany mecz może czekać na tych, którzy w sobotę, 3 kwietnia zdecyduje się o godz. 11:55 włączyć kanał nSport+. W ramach 28. kolejki Statscore Futsal Ekstraklasy zmierzą się ze sobą KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice i Clearex-Sport Chorzów.

Orzeł Jelcz-Laskowice i ekipa z Chorzowa to sąsiedzi w ligowej tabeli z odpowiednio 5. i 4. miejsca. Różnica między nimi w tym momencie wynosi 6 punktów. Ostatecznie mecze jednych i drugich dość wyraźnie wskazują faworyta do zwycięstwa. To drużyna gospodarzy, która pokonała w Gliwicach miejscowy zespół Nova 4:1, podczas gdy wynik w drugą stronę spotkał w tym samym mieście Clearex, ale za to wyżej sklasyfikowanym Piastem. Na bardzo wyrównany bój wskazuje za to bilans ostatnich konfrontacji obu ekip ze sobą. To 2 remisy w ub.r. – najpierw aż 3:3, a potem 1:1.

SOBOTA – 3 KWIETNIA 2021

11:55 Statscore Futsal Ekstraklasa – 28. kolejka: KS ACANA ORZEŁ FUTSAL JELCZ-JASKOWICE – CLEAREX-SPORT CHORZÓW 

About Dawid Sieńkowski

Student Dziennikarstwa i komunikacji społecznej Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.