Mecz 40. kolejki Championship w Eleven Sports

Angielska Championship nie zwalnia tempa. Ledwo skończyła się kolejna weekendowa, a teraz czas już na następną serię gier. Dzisiaj o 18:00 Millwall podejmie na własnym boisku Swansea. Gospodarze zajmują jak na razie 11. miejsce w tabeli z dorobkiem 55. punktów […]

Angielska Championship nie zwalnia tempa. Ledwo skończyła się kolejna weekendowa, a teraz czas już na następną serię gier.

Dzisiaj o 18:00 Millwall podejmie na własnym boisku Swansea. Gospodarze zajmują jak na razie 11. miejsce w tabeli z dorobkiem 55. punktów na koncie i stratą 6. „oczek” do 6. Cardiff City. Występ w barażach jest więc realny, ale podopieczni Gay’ego Rowetta po przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa zanotowali jeden remis i porażkę. Goście z Walii są jedną pozycję wyżej i mają jeden punkt więcej niż ich najbliżsi rywale. Ostatnio sensacyjnie przegrali u siebie z przedostatnim w rozgrywkach Luton Town i z pewnością będą chcieli jak najszybciej się zrehabilitować. W grudniowym starciu obu ekip padł remis 1-1. Teraz również zapowiada się wyrównany mecz.

WTOREK – 30 CZERWCA 2020

17:55 Championship – 40. kolejka: MILLWALL FC – SWANSEA CITY AFC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

About Eryk Waniek

Pasjonat angielskiej piłki, Madridista od małego, oddany kibic Radomiaka, sympatyk Czarnych Radom.