Mecze 4. kolejki La Ligi SmartBank na antenach Canal+Sport

Pomimo przerwy reprezentacyjnej piłkarze klubów La Ligi SmartBank nie mają wolnego. Przed nami 4. kolejka tych rozgrywek. Zaczynamy jutro o 21:00 spotkaniem Girony ze Sportingiem Gijon. Po 3. rozegranych do tej pory meczach wyżej w tabeli są goście, którzy wygrali […]

Pomimo przerwy reprezentacyjnej piłkarze klubów La Ligi SmartBank nie mają wolnego. Przed nami 4. kolejka tych rozgrywek.

Zaczynamy jutro o 21:00 spotkaniem Girony ze Sportingiem Gijon. Po 3. rozegranych do tej pory meczach wyżej w tabeli są goście, którzy wygrali dwa starcia przed własną publicznością (z Burgos i Mirandes), a jedno wyjazdowe zremisowali (z Tenerife). Dzięki temu drużyna Asturii znajduje się na najniższym stopniu podium. Ich rywale z Katalonii zaczęli nowy sezon od wygranej z Amorebietą 2-0, ale w następnych dwóch pojedynkach zdobyli tylko jeden punkt, w wyniku czego plasują się na 12. pozycji. Przyjezdni są faworytami, ale dzięki przewadze własnego boiska podopieczni Michela nie są bez szans.

W sobotę o tej samej godzinie Almeria zmierzy się z Malagą. Zarówno jedni, jak i drudzy rozpoczęli kampanię 2021/22 bardzo solidnie. Gospodarze po 2. kolejkach rozgrywek mieli na swoim koncie 6. „oczek”, ale w poprzedni weekend ulegli zespołowi Amorebiety 1-2 i spadli na 5. miejsce w tabeli. Drużyna z La Rosaleda w pierwszych dwóch spotkaniach dzielili się punktami z rywalami, ale przed tygodniem pokonali skromnie (1-0) Alcorcon i z pewnością będą chcieli pójść za ciosem. Przed nami wyrównany mecz.