Transmisje Motocrossu w Eurosporcie i Viaplay

Na antenach Eurosportu i Viaplay w ten weekend będziemy mogli śledzić relacje z aren motocrossowych. Sprawdźmy, jak wygląda plan transmisji.  Ten weekend jest bardzo bogaty w wydarzenia ze świata sportów motorowych. Pośród wszystkich wyścigów, na które zwrócimy uwagę w najbliższych […]

Na antenach Eurosportu i Viaplay w ten weekend będziemy mogli śledzić relacje z aren motocrossowych. Sprawdźmy, jak wygląda plan transmisji. 

Ten weekend jest bardzo bogaty w wydarzenia ze świata sportów motorowych. Pośród wszystkich wyścigów, na które zwrócimy uwagę w najbliższych dniach, nie można zapominać o motocrossie. Na platformie Viaplay będziemy mogli oglądać amerykańską serię motocrossu – Lucas Oil AMA Pro Motocross Championship. W kalendarzu tych zmagań przyszedł czas na Fox Raceway. W dotychczas rozgrywanych wyścigach najlepiej radził sobie Dylan Ferrandis, który prowadzi w ogólnym zestawieniu. Z dorobkiem 439. punktów o 50. punktów wyprzedza Kena Roczena.

W Eurosporcie obecne będą relacje z Mistrzostw Świata w Motocrossie. W rozpoczętym 13 czerwca sezonie doszło już do siedmiu odsłon rywalizacji. W klasyfikacji MXGP prowadzi Tim Gajser, który zwyciężył w trzech rundach. W zmaganiach MX2 na czele znajduje się natomiast Maxime Renaux.

SOBOTA – 4 WRZEŚNIA 2021

22:00 Lucas Oil AMA Pro Motocross Championship, Pala, USA: FOX RACEWAY NATIONAL 

PONIEDZIAŁEK – 6 WRZEŚNIA 2021

11:30 Mistrzostwa Świata Motocross, Afjon, Turcja: WYŚCIG 1 MX2 


12:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Afjon, Turcja: WYŚCIG 1 MXGP 


12:30 Mistrzostwa Świata Motocross, Afjon, Turcja: WYŚCIG 2 MX2 


13:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Afjon, Turcja: WYŚCIG 2 MXGP