Mecze NBA na antenach Canal+

Rozgrywki Play-off chylą się ku końcowi. Drużyny walczą o miano zespołu sezonu. Przygotujmy się na masę sportowych emocji na kanałach Canal+.

Philadelphia 76ers – Atlanta Hawks. W pierwszej rundzie oba zespoły wygrały z przeciwnikami cztery do jednego, wiec będzie to w miarę wyrównane pojedynki. Jastrzębie plasowały się na piątej pozycji a Sixersi na pierwszej pozycji. Biało-czerwoni wygrali pierwszą batalię co utwierdziło Natena iż taktyka, którą wybrał jest skuteczna. Doc Rivers ze swoim zespołem otarł się o włos od wygrania pierwszego starcia i podczas tego meczu będą chcieli pokazać dominację. Podczas pierwszego meczu niebiesko-biali mieli wielkie problemy z kryciem przeciwników co przyczyniło się do takiego obrotu sprawy.

Brooklyn Nets – Milwaukee Bucks. Biało-czarni wygrali już dwa mecze z Kozłami co na pewno nie jest dobrą wiadomością dla Mika Bundenholzer. Przepaść miedzy grą zespołów jest wielka, biało-zieloni wiedzą, że jest to bardzo wymagający rywal i nie da sobie w kaszę dmuchać. Bezradność Kozłów była bardzo widoczna podczas ostatniej rozgrywki. James Hard niestety z powodu kontuzji musiał opuścić parkiet, ale Kevin Duriant nie pozwolił odczuć braku kluczowego zawodnika. Faworytem tego starcia są Siatki i kibice oczekują od nich wspaniałej gry. Wszystkie nasze przypuszczenia zostaną rozwiązane już w najbliższy piątek.

ŚRODA – 9 CZERWCA 2021

01:30 NBA – play-off, 1/4 finału: PHILADELPHIA 76ERS – ATLANTA HAWKS 
CANAL+ Sport HD

PIĄTEK – 11 CZERWCA 2021

01:30 NBA: BROOKLYN NETS – MILWAUKEE BUCKS 
CANAL+ Sport HD

SOBOTA – 12 CZERWCA 2021

04:00 NBA: PHOENIX SUNS – DENVER NUGGETS 
CANAL+ Sport HD

23:30 NBA – play-off, 1/4 finału: ??? – ??? 
CANAL+ Sport HD

NIEDZIELA – 13 CZERWCA 2021

21:30 NBA – play-off, 1/4 finału: ??? – ??? 
CANAL+ Sport HD