Mecze o medale PlusLigi w Polsacie Sport

Przed nami ostatnie akordy tego sezonu PlusLigi. W tym tygodniu zaczną się rywalizacja o 3. miejsce oraz wielki finał rozgrywek. Transmisje tradycyjnie w Polsacie Sport. W półfinałach PlusLigi Jastrzębski Węgiel w dwóch meczach (3:2 i 1:3) rozprawił się z VERVĄ Warszawa ORLEN Paliwa. […]

Przed nami ostatnie akordy tego sezonu PlusLigi. W tym tygodniu zaczną się rywalizacja o 3. miejsce oraz wielki finał rozgrywek. Transmisje tradycyjnie w Polsacie Sport.

W półfinałach PlusLigi Jastrzębski Węgiel w dwóch meczach (3:2 i 1:3) rozprawił się z VERVĄ Warszawa ORLEN Paliwa. Spotkania więcej potrzebowali siatkarze Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle do wyeliminowania PGE Skry Bełchatów. W dodatkowym starciu we własnej hali w minioną niedzielę aktualni mistrzowie Polski pokonali „Żółto – Czarnych” 3:0 (25:23, 25:19, 25:21).

W decydujących meczach sezonu rywalizacja także toczyć się będzie do dwóch zwycięstw. Pierwsze konfrontacje odbędą się w środę, 14 kwietnia, zaś rewanże na parkiecie drużyny przeciwnej w niedzielę, 18 kwietnia.

ŚRODA – 14 KWIETNIA 2021

17:30 PlusLiga – mecz o 3. miejsce: PGE Skra Bełchatów – VERVA Warszawa ORLEN Paliwa 

Polsat Sport HD

20:30 PlusLiga – mecz finałowy: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Jastrzębski Węgiel 

Polsat Sport HD

NIEDZIELA – 18 KWIETNIA 2021

14:45 PlusLiga – mecz o 3. miejsce: VERVA Warszawa ORLEN Paliwa – PGE Skra Bełchatów 

Polsat Sport HD

17:30 PlusLiga – mecz finałowy: Jastrzębski Węgiel – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 

Polsat Sport HD

About Dawid Sieńkowski

Student Dziennikarstwa i komunikacji społecznej Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.