Mecze towarzyskie polskich siatkarzy w Polsacie Sport

Polscy siatkarze rozpoczynają sezon reprezentacyjny. Podopiecznych trenera Vitala Heynena czekają w tym tygodniu dwa sprawiany. Transmisje w Polsacie Sport. Polacy na przetarcie przed sezonem zagrają dwukrotnie towarzysko z reprezentacją Belgii. Pierwszy mecz odbędzie się w czwartek, 13 maja o 20:30. […]

Polscy siatkarze rozpoczynają sezon reprezentacyjny. Podopiecznych trenera Vitala Heynena czekają w tym tygodniu dwa sprawiany. Transmisje w Polsacie Sport.

Polacy na przetarcie przed sezonem zagrają dwukrotnie towarzysko z reprezentacją Belgii. Pierwszy mecz odbędzie się w czwartek, 13 maja o 20:30. Drugi będzie mieć miejsce dzień później (piątek, 14 maja) o 17:00. Oba spotkania zostaną rozegrane w łódzkiej Atlas Arenie. Z racji na ograniczenia epidemiczne konfrontacje odbędą się bez udziału publiczności.

Dla „Biało-Czerwonych” sparingowe potyczki z Belgami będą pierwszymi rywalizacjami w tym sezonie, ale jednocześnie głównym sprawdzianem przed rozpoczynającą się 28 maja Ligą Narodów CEV.

CZWARTEK – 13 MAJA 2021

20:30 Mecz towarzyski: POLSKA – BELGIA 

Polsat Sport HD

PIĄTEK – 14 MAJA 2021

17:00 Mecz towarzyski: POLSKA – BELGIA 

Polsat Sport HD

About Dawid Sieńkowski

Student Dziennikarstwa i komunikacji społecznej Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.