Mecze towarzyskie reprezentacji w Polsacie Sport Premium oraz TVP

Przed ostatnimi kolejkami Ligi Narodów reprezentację skonfrontują się w spotkaniach towarzyskich. Selekcjonerzy będą mieli okazję do przetestowania zmienników oraz przećwiczenia innych elementów taktyki. 

Na starcie w środę o godzinie 18 Rumunia zagra z Białorusią. Rumunia w poprzednich meczach nie pokazała się z najlepszej strony, odnotowując dwie porażki z Austrią 1-0 oraz z Norwegią 4-0. Białorusini grają o dywizję niżej, ale są na najlepszej drodze, ażeby awansować wyżej. W innym spotkaniu Dania podejmie Szwecję. Te dwie reprezentację rywalizowały ze sobą w meczu towarzyskim ostatni raz w połowie 2018 roku. Wtedy spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem, teraz kibice liczą na większe emocje. W hicie środowych pojedynków Holandia ugości u siebie Hiszpanie. Obie reprezentację przechodzą przebudowę, po wspaniałych latach licząc od ich pojedynku w finale Mistrzostw Świata. Holendrzy będą musieli sobie radzić bez kontuzjowanego Virgila van Dijka.

O 20:45 swój mecz rozegra Polska, której przeciwnikiem będzie Ukraina. Podopieczni Jerzego Brzęczka zajmują pierwsze miejsce w Lidze Narodów w dywizji A przed Włochami oraz Holandią, więc w spotkaniu towarzyskim można spodziewać się dużo rotacji składu. Ukraińcy po niespodziewanej wygranej w ostatnim spotkaniu z Hiszpanią otworzyli sobie drogę do wygrania tej mocnej grupy. W innych ciekawych meczach o tej porze zagrają Belgia ze Szwajcarią oraz Niemcy z Czechami. Belgowie toczą zacięty bój o zwycięstwo w grupie Ligi Narodów z Anglią oraz Danią. Podopieczni Roberto Martineza są w uprzywilejowanej sytuacji, ponieważ mają 2 punkty przewagi nad swoimi rywalami, natomiast Szwajcarzy zajmują ostatnie miejsce w grupie z małymi szansami na utrzymanie.

ŚRODA – 11 LISTOPADA 2020

17:55 Mecz towarzyski: RUMUNIA – BIAŁORUŚ 

19:25 Mecz towarzyski: DANIA – SZWECJA 

20:40 Mecz towarzyski: BELGIA – SZWAJCARIA 

20:40 Mecz towarzyski: HOLANDIA – HISZPANIA 

20:40 Mecz towarzyski: NIEMCY – CZECHY 

Ipla

20:40 Mecz towarzyski: POLSKA – UKRAINA 

Polsat Sport HD

20:40 Mecz towarzyski: WŁOCHY – ESTONIA 

21:05 Mecz towarzyski: FRANCJA – FINLANDIA 

CZWARTEK – 12 LISTOPADA 2020

20:55 Mecz towarzyski: ANGLIA – IRLANDIA