Ostatni akt 1/8 finału i pierwsze ćwierćfinały NHL w TVP Sport

Nadeszła pora, żeby poznać ostatniego finalistę tegorocznych play-offów NHL. Mecz Toronto Maple Leafs kontra Montreal Canadiens obejrzymy w nocy z poniedziałku na wtorek w TVP Sport. Toronto Maple Leafs – Montreal Canadiens to spotkanie w ramach kraju klonowego liścia. Montrealczycy w głównej fazie […]

Nadeszła pora, żeby poznać ostatniego finalistę tegorocznych play-offów NHL. Mecz Toronto Maple Leafs kontra Montreal Canadiens obejrzymy w nocy z poniedziałku na wtorek w TVP Sport.

Toronto Maple Leafs – Montreal Canadiens to spotkanie w ramach kraju klonowego liścia. Montrealczycy w głównej fazie ligi zajęli czwartą, a Klonowe Liście pierwszą lokatę. W meczach 1/8 finału mamy remis 3-3, a zatem to będzie ostatni, rozstrzygający, a co za tym idzie, fascynujący, mecz. Dwa ostatnie spotkania wygrali hokeiści z Montrealu desperacko broniąc się przed odpadnięciem. Teraz będziemy świadkami swoistego play-offu.

W rywalizacji o półfinał obejrzymy aż trzy mecze najpierw Carolina Hurricanes podejmie prowadzącą w tej parze 1-0 Tampę Bay Lightning. Kolejnej nocy po raz pierwszy Winnipeg Jets zagrają z Montrealem Canadiens, a w nocy z soboty na niedzielę New York Islanders zmierzy swoje siły z Boston Bruins. Jak na razie, jest 1-1. Wielkie hokejowe emocje przed nami, a oto ich terminarz:

WTOREK – 1 CZERWCA 2021

01:00 NHL – play-off, 1/8 finału: TORONTO MAPLE LEAFS – MONTREAL CANADIENS 

ŚRODA – 2 CZERWCA 2021

01:30 NHL – play-off, 1/4 finału: CAROLINA HURRICANES – TAMPA BAY LIGHTNING 
*(od 01:55 w TVP Sport HD)

Komentarz: Maciej Adamiak – Michał Ruszel

CZWARTEK – 3 CZERWCA 2021

01:35 NHL – play-off, 1/4 finału: WINNIPEG JETS – MONTREAL CANADIENS 

Komentarz: Patryk Rokicki – Adrian Kowal

NIEDZIELA – 6 CZERWCA 2021

01:15 NHL – play-off, 1/4 finału: NEW YORK ISLANDERS – BOSTON BRUINS 

About Marceli Korytek

Trudno znaleźć dobrą opiekunkę do dziecka, ale jeszcze trudniej znaleźć dobre dziecko.