Ostatnie mecze sezonu zasadniczego NBA w Canal+Sport!

Coraz bliżej do finalnych rozstrzygnięć na parkietach NBA. Ostatni tydzień z fazą zasadniczą przed nami. Czekają nas spotkania decydujące o tym, kto zagra w play-offach, zaczynających się już w weekend. Niektóre drużyny mają już zapewnione miejsca w kolejnej fazie, ale […]

Coraz bliżej do finalnych rozstrzygnięć na parkietach NBA. Ostatni tydzień z fazą zasadniczą przed nami. Czekają nas spotkania decydujące o tym, kto zagra w play-offach, zaczynających się już w weekend. Niektóre drużyny mają już zapewnione miejsca w kolejnej fazie, ale dużo teamów musi jeszcze o nie walczyć. Transmisje z decydujących spotkań w Canal+Sport.  

W poniedziałek 10 sierpnia zobaczymy mecz Utah Jazz z Dallas Mavericks, dwóch przeciętnych drużyn z Konferencji Zachodniej, zajmujących miejsca gwarantujące awans do play-offów. Spotkanie zespołów z tej konferencji również we wtorek. Walczące o play-offy San Antonio Spurs zmierzą się z Houston Rockets, zajmującym czwarte miejsce w tabeli. Houston będzie grało również w środę z Indiana Pacers, drużyną z Konferencji Wschodniej mającą zapewniony awans.

W czwartek hit tego tygodnia. Mecz na szczycie Konferencji Zachodniej. Denver Nuggets podejmą Los Angeles Clippers. Clippers przegrali swój ostatni pojedynek, z Brooklyn Nets, zaś Nuggets ostatecznie pokonali Utah Jazz po dogrywce. Zapowiada się emocjonująca rywalizacja. Na koniec sezonu zasadniczego zobaczymy mecz Los Angeles Lakers, liderzy Konferencji Zachodniej zmierzą się Sacramento Kings, które słabo sobie radzi w tym sezonie.

W weekend pierwsze mecze fazy play-off. Szykuje się niezwykle zacięta rozgrywka i fenomenalne spotkania w ramach walki o wygranie NBA. Transmisje najważniejszych spotkań na antenie Canal+Sport.

 

PONIEDZIAŁEK – 10 SIERPNIA

21:00 NBA: UTAH JAZZ – DALLAS MAVERICKS na żywo

WTOREK – 11 SIERPNIA

20:00 NBA: SAN ANTONIO SPURS – HOUSTON ROCKETS na żywo


ŚRODA – 12 SIERPNIA

22:00 NBA: HOUSTON ROCKETS – INDIANA PACERS na żywo

CZWARTEK – 13 SIERPNIA

03:00 NBA: DENVER NUGGETS – LOS ANGELES CLIPPERS na żywo


PIĄTEK – 14 SIERPNIA

00:00 NBA: LOS ANGELES LAKERS – SACRAMENTO KINGS na żywo

23:30 NBA: BROOKLYN NETS – SACRAMENTO KINGS na żywo

SOBOTA – 15 SIERPNIA

03:00 NBA: TORONTO RAPTORS – BOSTON CELTICS na żywo

19:00 NBA: MECZ FAZY PLAY-OFF na żywo

NIEDZIELA – 16 SIERPNIA

00:00 NBA: MECZ FAZY PLAY-OFF na żywo

21:30 NBA: MECZ FAZY PLAY-OFF na żywo

PONIEDZIAŁEK – 17 SIERPNIA

02:00 NBA: MECZ FAZY PLAY-OFF na żywo

 

About Marceli Korytek

Trudno znaleźć dobrą opiekunkę do dziecka, ale jeszcze trudniej znaleźć dobre dziecko.