Pierwsza runda Amp Futbol Ekstraklasy na sport.tvp.pl

W najbliższy weekend rozpoczną się zmagania o mistrzostwo Polski w Amp Futbolu. Inauguracyjny turniej w Poznaniu transmitowany będzie na stronie sport.tvp.pl. Pierwotnie pierwsza runda mistrzostw miała odbyć się w Krakowie, jednak ze względu na obostrzenia pandemiczne została odwołana. Tym samym […]

W najbliższy weekend rozpoczną się zmagania o mistrzostwo Polski w Amp Futbolu. Inauguracyjny turniej w Poznaniu transmitowany będzie na stronie sport.tvp.pl.

Pierwotnie pierwsza runda mistrzostw miała odbyć się w Krakowie, jednak ze względu na obostrzenia pandemiczne została odwołana. Tym samym inauguracja została przeniesiona do stolicy Wielkopolski. Na boiskach Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza zobaczymy pięć klubów – pełniąca rolę gospodarza Wartę Poznań, a także Wisłę Kraków, Podbeskidzie Kuloodpronych Bielsko-Biała, Widzew Łódź oraz broniącą tytułu sprzed roku Legię Warszawa.

Dla legionistów będzie to nie tylko walka o obronę tytułu, ale też przetarcie przed rywalizacją w Lidze Mistrzów. Ponadto zawodnicy wszystkich klubów będą chcieli znaleźć się w kadrze na mistrzostwa Europy, które we wrześniu odbędą się w Krakowie.

SOBOTA – 24 KWIETNIA 2021

11:00 Amp Futbol Ekstraklasa, Poznań: DZIEŃ 1 na żywo
sport.tvp.pl

NIEDZIELA – 25 KWIETNIA 2021

08:00 Amp Futbol Ekstraklasa, Poznań: DZIEŃ 2 na żywo
sport.tvp.pl

About Wojciech Nowakowski