Pierwsze mecze 1/4 finału Ligi Mistrzów CEV w Polsacie Sport i Polsacie Sport News

W Lidze Mistrzów CEV siatkarzy przyszedł czas na początek fazy pucharowej rozgrywek. Do najlepszej ósemki awansowały dwie polskie drużyny. Ich mecze oraz pozostałe 2 spotkania od wtorku do czwartku w Polsacie Sport i Polsacie Sport News.

W tej fazie rozgrywek w grze pozostało najwięcej przedstawicieli Italii. Włosi stanowią bowiem aż połowę stawki w rundzie ćwierćfinałowej. Oprócz polskich zespołów, stawkę uzupełniają jeszcze ekipy z Niemiec i Rosji.

We wtorek, 23 lutego dojdzie do włoskiego pojedynku pomiędzy Leo Shoes Modeną Sir Sicoma Monini Perugią.

Polskie drużyny do gry wkroczą w środę, 24 lutego. Najpierw potyczka Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle na Półwyspie Apenińskim. Mistrzowie Polski podejmowani będą przez Cucine Lube Civitanova. Później rywalizacja PGE Skry Bełchatów z dominatorem ostatnich sezonów w siatkówce mężczyzn – Zenitem Kazań. Dla bełchatowian obecność w fazie play-off Ligi Mistrzów jest już sukcesem samym w sobie. Podopieczni trenera Michała Mieszko Gogola do tej rundy rozgrywek awansowali bowiem z 2. miejsca w swojej grupie.

1/4 finału uzupełni czwartkowy (25.02) mecz w Berlinie między gospodarzami a włoskim Trentino.

Rewanże za tydzień – 2-4 marca. Zwycięzcy każdej z par awansują do półfinałów rozgrywek rozgrywanych na tej samej zasadzie – mecz i rewanż. Finał Ligi Mistrzów CEV w tym sezonie, jako jeden mecz, zaplanowano na 1 maja.

WTOREK – 23 LUTEGO 2021

17:50 Liga Mistrzów CEV – 1/4 finału: LEO SHOES MODENA – SIR SICOMA MONINI PERUGIA
Polsat Sport HD

ŚRODA – 24 LUTEGO 2021

17:50 Liga Mistrzów CEV – 1/4 finału: CUCINE LUBE CIVITANOVA – GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE
Polsat Sport HD


20:30 Liga Mistrzów CEV – 1/4 finału: PGE SKRA BEŁCHATÓW – ZENIT KAZAN
Polsat Sport HD

CZWARTEK – 25 LUTEGO 2021

19:20 Liga Mistrzów CEV – 1/4 finału: BERLIN RECYCLING VOLLEYS – ITAS TRENTINO