Polska – Holandia gdzie oglądać? Transmisja TV i Online (16.06.2024)

Michał Probierz

Rywalizacja w ramach grupy D na EURO 2024 obfituje w emocjonujące starcia, a jednym z nich będzie pojedynek Polska – Holandia, który odbędzie się 16 czerwca 2024 roku o godzinie 15:00 na stadionie Volksparkstadion w Hamburgu. Na kibiców czeka emocjonująca faza grupowa, a szczegóły dotyczące transmisji meczu w telewizji oraz online pomogą zdecydować, gdzie najlepiej śledzić to wydarzenie na żywo.

Polska – Holandia: gdzie oglądać?

Spotkanie Polska – Holandia będzie transmitowane w telewizji na kanałach TVP 1 i TVP Sport. Transmisję online można śledzić za pośrednictwem serwisów Pilot WP, Canal+online, Gonet TV, MEGOGO, Sweet.tv oraz bezpłatnie na stronie sport.tvp.pl.

Polska – Holandia, transmisja za darmo online

Transmisję ze spotkania można oglądać za darmo na stronie internetowej sport.tvp.pl, a także w aplikacji TVP Sport. Ze strony internetowej sport.tvp.pl można korzystać na komputerach, a w aplikacji TVP Sport transmisje można oglądać na smartfonach i tabletach (Android, iOS), telewizorach smart tv i innych urządzeniach (Chromecast, Android TV, Samsung, LG). Kanał TVP Sport, na którym pokazywany będzie mecz jest też dostępny bez opłat w naziemnej telewizji cyfrowej oraz w kablówkach i na platformach satelitarnych.

Polska – Holandia, transmisja meczu online

Transmisję z meczu można oglądać nie tylko na darmowych serwisach, ale też w płatnych serwisach streamingowych Pilot WP, CANAL+ Online oraz Megogo. W ofercie tych platform można znaleźć szeroki wybór pakietów, wśród których warto wyróżnić te, dzięki którym można obejrzeć transmisję z dzisiejszego meczu – szczegóły poniżej:

  • Pilot WP » pakiet „Starter Plus” dostępny jest w ramach płatności odnawialnej za 19,99 zł / 30 dni, a w przypadku płatności jednorazowej za 24,99 zł / 30 dni;
  • CANAL+ Online » pakiet “Canal+” z dostępem do TVP Sport, TVP 1 i TVP 2 za 39 zł / miesiąc;
  • Megogo » pakiet “Startowy” za 9,99 zł / 30 dni.

Każdy z serwisów, na którym dostępna jest transmisja meczu dostępny jest jako strona internetowa i aplikacja, dzięki czemu transmisję można obejrzeć m.in. na komputerze, smartfonie, tablecie, telewizorze smart tv i innych urządzeniach.

Pakiet "Starter Plus" za 19,99 zł / mies. Oglądaj w WP Pilot
Pakiet "Canal+" z TVP Sport za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Startowy" za 9,99 zł / mies. Oglądaj w Megogo
[/c]