Polska – Serbia U21 w TVP Sport

Przed nami 4 kolejka eliminacji młodzieżowych Mistrzostw Europy U21. W sercu Łodzi, dojdzie do pojedynku drużyn, które marzą o awansie. Reprezentacja Polski powalczy z Serbią.

Drużyna Czesława Michniewicza, która do tej pory kapitalnie spisuje się w eliminacjach jest faworytem pojedynku z Serbią. Zarówno jedni jak i drudzy grali w Młodzieżowych Mistrzostwach Europy we Włoszech i San Marino. Serbowie jednak spisali się jeszcze gorzej, niż reprezentanci Polski. Przegrali wszystkie trzy pojedynki. Stracili, aż 10 bramek, strzelili zaledwie jedną. Autorem honorowego trafienia dla Serbów był Andrija Zivkovic, piłkarz Benfiki Lizbona.

W aktualnie trwających eliminacjach Polacy, zdobyli 7 punktów w trzech spotkaniach. W ostatnim meczu  z Rosją ,,Biało czerwoni” zremisowali 2:2. Kapitalna gra podopiecznych Czesława Michniewicza w tym spotkaniu, mogła się skończyć kompletem punktów. Lecz w 91 minucie, kapitalna kontra, świetne dogranie i niestety bramka, autorstwa Magomeda Suleymanova. Sprawiła ogromną radość kibicom na stadionie i wielki smutek i żal Polakom. Mieliśmy ogromną szansę na odskoczenie rywalom w tabeli. Tak się nie stało. Miejmy nadzieję, że w spotkaniu na stadionie Widzewa w Łodzi, uda nam się wywalczyć komplet punktów, który przybliży nas do awansu na kolejne Mistrzostwa Europy.

W gwoli formalności należy dodać, że rywale reprezentacji Polski – Serbowie. Radzą sobie dość słabo w tych eliminacjach. Na ich koncie, znajdują się zaledwie 4 punkty. Przegrali mecz z Rosją, zremisowali z Łotwą i wygrali mecz z Bułgarią, ale zwycięski gol padł dopiero w 87 minucie. Serbowie męczą się w tych eliminacjach. Miejmy nadzieję, że dalej tak będzie, a to będzie oznaczało, że Polacy wygrali mecz.

Jak będzie? Kto wygra? Czy stadion się wypełni, aż po brzegi?
Na te pytania odpowiedzą sobie państwo, obserwując transmisję w TVP Sport. Mecz odbędzie się 15 października we wtorek. Początek spotkania o godzinie 18:00.

WTOREK- 15 PAŹDZIERNIKA 2019

17:55 Eliminacje Mistrzostw Europy  U21 w piłce nożnej– 4.kolejka: Polska  – SERBIA 
sport.tvp.pl