Sport w TV: poniedziałek – 21 października 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


15:30 Magazyn BUNDESLIGA HIGHLIGHTS SHOW 
CANAL+ Sport HD

16:30 Magazyn LA LIGA HIGHLIGHTS SHOW 
CANAL+ Sport HD

17:40 PKO Ekstraklasa – 12. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD

17:55 PKO Ekstraklasa – 12. kolejka: RAKÓW CZĘSTOCHOWA – ŚLĄSK WROCŁAW na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Wojciech Jagoda(z Częstochowy)

19:00 Magazyn 4-4-2 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

19:20 Magazyn EREDIVISIE 


20:00 Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla

20:00 Magazyn EKSTRAKLASA PO GODZINACH na żywo
CANAL+ Sport HD

20:00 Magazyn GOL EKSTRA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

20:25 2. Bundesliga – 10. kolejka: ARMINIA BIELEFELD – HAMBURGER SV na żywo

Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

20:40 Serie A TIM – 8. kolejka: BRESCIA CALCIO – ACF FIORENTINA na żywo

Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

20:55 Premier League – 9. kolejka: SHEFFIELD UNITED – ARSENAL na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

21:00 Magazyn EKSTRAPAKA – 12. KOLEJKA 
CANAL+ Sport HD

22:00 Magazyn FORTUNA 1. LIGI 
Polsat Sport HDIpla


20:00 Mistrzostwa Świata – Karambol 3-bandowy, Walencja, Hiszpania: PODSUMOWANIE 



06:00 PGA Tour – Skins Game, Tokio, Japonia: ZAWODY



19:00 Turkish Basketball Super League – 4. kolejka: ANADOLU EFES – AREL ÜNIVERSITESI BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL



14:00 ATP World Tour 500, Wiedeń, Austria – 1. runda: DIEGO SCHWARTZMAN – PIERRE-HUGUES HERBERT
Polsat Sport HD

16:00 ATP World Tour 500, Wiedeń, Austria – 1. runda: MATTEO BERRETTINI – KYLE EDMUND
Polsat Sport HD

18:00 ATP World Tour 500, Wiedeń, Austria – 1. runda: GRIGOR DIMITROV – DAMIR DZUMHUR
Polsat Sport HD

19:00 ATP World Tour 500, Bazylea, Szwajcaria – 1. runda: ROGER FEDERER – PETER GOJOWCZYK


20:00 ATP World Tour 500, Wiedeń, Austria – 1. runda: HUBERT HURKACZ – KAREN KHACHANOV
Polsat Sport HD

21:00 ATP World Tour 500, Bazylea, Szwajcaria – 1. runda: BENOIT PAIRE – HENRI LAAKSONEN


21:00 Magazyn #ELEVENF1 na żywo



19:00 Magazyn SPIRIT OF YACHTING 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:30 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:35 Magazyn SPORT na żywo


22:00 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

22:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 
sport.tvp.pl

23:00 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie