Liga BBVA: popis Cristiano Ronaldo. Real – Elche 5:1!

Real Madryt pokonał Elche CF 5:1 w meczu 5. kolejki La Liga. Prawdziwym bohaterem wieczoru był Cristiano Ronaldo, który strzelił 4 gole. Przemysław Tytoń, bramkarz Elche cały mecz spędził na ławce rezerwowych. Pierwsi jednak na prowadzenie wyszli piłkarze Elche. Edu […]

Pierwsi jednak na prowadzenie wyszli piłkarze Elche. Edu Albacar podszedł do piłki ustawionej na 11. metrze i pewnym strzałem umieścił piłkę w siatce. Szybko odpowiedział jednak Real. Z prawej strony boiska dośrodkowywał James Rodriguez, a strzałem głową gola zdobył Gareth Bale. W 28. minucie rzut karny wykorzystał Cristiano Rolando i dał swojej ekipie prowadzenie. Szybko zdobył też trzeciego gola, gdy strzałem głową wykończył wrzutkę Marcelo. Na kolejną bramkę trzeba było czekać do 80. minuty. Znów w polu karnym faulowany był Portugalczyk, a po chwili drugi raz wykorzystał jedenastkę. Wynik ustalił znowu Ronaldo już w doliczonym czasie gry wykorzystując sytuację sam na sam.

Real Madryt – Elche CF 5:1 (3:1)
Gareth Bale 20, Cristiano Ronaldo 27 (k), 32, 80 (k), 90+2 – Edu Albacar 15 (k).

Real: Navas – Carvajal (65` Arbeloa), Varane, Ramos (82` Nacho), Marcelo – Illarramendi, Kroos, Isco – Bale, Rodriguez (78` Chicharito), Ronaldo.

Elche: Herrera – Cisma, Pelegrin, Lomban, Albacar – Mosquera, Gonzalez (67` Pasalić), Rodrigues (78` Herrera), Rodriguez, Coro (61` Fajr) – Jonathas.

Żółte kartki: Carvajal, Marcelo – Albacar.