Porsche Supercup w Belgii na antenie Eurosportu 1

Wznawiamy rywalizację o superpuchar Porsche. Kolejny wyścig serii odbędzie się na torze Spa-Francorchamps w Belgii. Zobaczymy go w Eurosporcie 1.  Za nami cztery pełne emocji wyścigi serii Porsche Supercup. Trzy z nich padły łupem Larrego ten Voorde. Obrońca tytułu sprzed […]

Wznawiamy rywalizację o superpuchar Porsche. Kolejny wyścig serii odbędzie się na torze Spa-Francorchamps w Belgii. Zobaczymy go w Eurosporcie 1. 

Za nami cztery pełne emocji wyścigi serii Porsche Supercup. Trzy z nich padły łupem Larrego ten Voorde. Obrońca tytułu sprzed roku pewnie zmierza po kolejny sukces. Holender nie schodzi z podium, tylko na torze Red Bull Ring ustąpił miejsca dwóm kierowcom. Siedemnaście punktów za zawodnikiem Team GP Elite znajduje się Jaxon Evans, czyli zwycięzca drugiej odsłony rywalizacji w Spielbergu. Strata trzeciego w tabeli Doriana Boccolacciego jest już wyraźna. Francuz traci do lidera 56. punktów.

Trzy najbliższe weekendy spędzimy z serią Porsche Supercup. Będą to trzy ostatnie spotkania z kierowcami rywalizującymi o zwycięstwo w sezonie 2021. Tegoroczne zmagania zakończymy 10 września na włoskim torze Monza. Czy Larry ten Voorde zdoła obronić tytuł mistrzowski? Wszystko wyjaśni się już niebawem.

NIEDZIELA – 29 SIERPNIA 2021

11:40 Porsche Supercup, Stavelot, Belgia: WSTĘP na żywo

Komentarz: Grzegorz Gac

12:05 Porsche Supercup, Stavelot, Belgia: WYŚCIG na żywo

Komentarz: Grzegorz Gac

About Michał Winiarczyk