Portugalia U20 2:1 Polska U20 – skrót meczu

W poniedziałkowe popołudnie, drużyna reprezentacji Polski do lat dwudziestu zmierzyła się na wyjeździe z Portugalią, w ramach Elite League U20.

Ostatecznie to gospodarze, którzy zwyciężyli tego dnia 2:1, okazali się mocniejsi. Wynik już w 23. minucie otworzył Barroso, natomiast dwie minuty po rozpoczęciu drugiej połowy prowadzenie Portugalczyków podwyższył Moreira. Co prawda w 56. minucie mieliśmy swój moment, który wlał w nas nadzieję: Patryk Gogół trafił do siatki z rzutu karnego, łapiąc kontakt, jednak w dalszym etapie rywalizacji nic ciekawego się już nie wydarzyło (warto jedynie wyróżnić dwie żółte kartki – i w konsekwencji czerwony kartonik, który obejrzał Jan Ziółkowski), a nasza młodzież rozpoczyna rozgrywki od porażki.