Primeira Liga: Bez sensacji na Estadio do Dragao. Porto – Braga 2:1.

W meczu 7. kolejki Primeira Ligi FC Porto wygrało ze Sportingiem Braga 2:1. Było to ważne zwycięstwo dla ekipy Julena Lopateguiego, ponieważ strata do liderującej Benfiki nie zwiększyła się.  Jak padały bramki? W 25. minucie prowadzenie gospodarzom dał Bruno Martins […]

Jak padały bramki? W 25. minucie prowadzenie gospodarzom dał Bruno Martins Indi, który pokonał Matheusa strzałem głową. Braga szybko jednak odpowiedziała. Ze Luis wykorzystał niezdecydowanie obrońców i bez problemów pokonał Fabiano. Porto ustaliło wynik w 59. minucie. Yacine Brahimi popisał się indywidualną akcją, wyłożył futbolówkę Juanowi Quintero, a ten nie zmarnował takiej okazji.

FC Porto – Sporting Braga 2:1
Bruno Martins Indi 25, Juan Quintero 59 – Ze Luis 32.

Porto: Fabiano – Danilo, Martins Indi, Maicon, A. Sandro – Herrera (46` Quintero), Marcano (46` Neves), Torres – Tello, Martinez, Brahimi (76` Evandro).

Braga: Matheus – Baiano, Aderlan, Pinto, Gomes – Danilo, Tiba, Micael (71` Santos) – Silva, Ze Luis (79` Eder), Pardo.

Żółte kartki: A. Sandro, Torres, Marcano, Martins Indi – Tiba, Baiano.

Sędziował: Pedro Proenca.