Przedostatnia kolejka Pucharu Sześciu Narodów w kanałach nc+

Puchar Sześciu Narodów wchodzi w decydującą fazę. Do końca tegorocznej edycji pozostały już tylko dwie kolejki. Emocje z rugby wyjątkowo od piątku do soboty w kanałach nc+. Po dwu tygodniowej przerwie najlepsi rugbiści Europy rozpoczną kolejne zmagania o to prestiżowe […]

Puchar Sześciu Narodów wchodzi w decydującą fazę. Do końca tegorocznej edycji pozostały już tylko dwie kolejki. Emocje z rugby wyjątkowo od piątku do soboty w kanałach nc+.

Po dwu tygodniowej przerwie najlepsi rugbiści Europy rozpoczną kolejne zmagania o to prestiżowe trofeum.  Poprzednia kolejka przyniosła sporo nieprzewidywalnych wyników, co wywróciło tabelę do góry nogami. Czwarta seria spotkań rozpocznie się wyjątkowo już w piątek, od meczu Walii z Irlandczykami. W poprzednim spotkaniu Walia przegrała z nieobliczalną Szkocją, mimo prowadzenia do przerwy. Teraz czeka na nich Irlandia. Irlandczycy po niespodziewanej wygranie z Francuzami, chcą iść za ciosem i wygrać to spotkanie. Co pozwoliłobym im zbliżyć się do liderującej Anglii.

Sobotnie spotkania z rugby rozpocznie spotkanie Włoch z Francją. Drużyna z półwyspu apenińskiego przed dwoma tygodniami zaskoczyła Anglików i do przerwy prowadziła. Jednak sił nie wystarczyło na cały mecz, co spowodowało porażkę. Dla trójkolorowych mecz z Włochami, będzie rehabilitacja za sensacyjną porażkę z Irlandią. Ta porażka przyczyniła się do szans na ich wygraną w turnieju prawie do zera. Dla Włochów będzie to też kolejna szansa na jakąkolwiek wygraną i niezdobycia drewnianej łyżki.

Gra Anglii w poprzedniej kolejce, powodowała u ich kibiców zawroty głowy. Po pierwszej połowie pachniało sensacyjną porażką z Włochami, jednak w drugiej połowie oglądaliśmy już prawdziwą Anglią z poprzednich spotkań. Potencjalna wygrana ze Szkocją, bardzo ich przybliży do końcowego triumfu i obrony trofeum. Jednak znakomita gra Szkotów z Walią, jeszcze bardziej może ich uskrzydlić, co może przyczynić się do tego, że będziemy oglądali znakomite spotkanie. Anglia jest już tylko jedynym zespołem w tych rozgrywkach, co jeszcze nie przegrała spotkania.

pasek2

PIĄTEK – 10 MARCA 2017

20:55 Puchar Sześciu Narodów – 4. kolejka: WALIA – IRLANDIA na żywo
Canal+ Sport Online

SOBOTA  – 11 MARCA 2017

14:25 Puchar Sześciu Narodów – 4. kolejka: WŁOCHY – FRANCJA na żywo
Canal+ Sport Online

16:55 
Puchar Sześciu Narodów – 4. kolejka: ANGLIA – SZKOCJA na żywo
Canal+ Sport Online
pasek2

About 0a60d0xx