Przeżyj igrzyska w Tokio razem z TakSięGra.pl

W piątek zapłonie znicz olimpijski w Tokio, a już w środę czekają nas pierwsze sportowe emocje. TakSięGra.pl zaprasza Was do wspólnego przeżywania przesuniętej o rok najważniejszej imprezy na świecie. Czego możecie od nas oczekiwać? Rzecz jasna, na naszym portalu pojawiać […]

W piątek zapłonie znicz olimpijski w Tokio, a już w środę czekają nas pierwsze sportowe emocje. TakSięGra.pl zaprasza Was do wspólnego przeżywania przesuniętej o rok najważniejszej imprezy na świecie.

Czego możecie od nas oczekiwać?

Rzecz jasna, na naszym portalu pojawiać się będą (a w zasadzie już się pojawiają) zapowiedzi poszczególnych dyscyplin olimpijskich – okraszone oficjalnymi piktogramami Tokio 2020. Zawierać one będą nie tylko to, co dla TakSięGra.pl charakterystyczne – rozpiskę transmisji telewizyjnych i internetowych – ale także typy naszej redakcji dotyczące mistrzów olimpijskich w poszczególnych konkurencjach. Przez cały okres trwania igrzysk będziecie mogli porównać nasze przewidywania z faktycznymi wynikami na naszych arenach TUTAJ.

Nie zapominajcie o naszym flagowym projekcie: Sport w TV. Tam umieszczamy codzienne rozpiski transmisji sportowych, uzupełniając je również o obsady komentatorów. Nie inaczej będzie podczas igrzysk – dzięki nam będziecie mogli sobie dokładnie rozplanować dzień (i noc) z igrzyskami.

Do czego Was zachęcamy?

Chcielibyśmy także zaprosić Was do wspólnej zabawy. Typowanie drabinek sportów drużynowych, a także „fantasy” – czyli wybór swoich faworytów, którzy zbierać będą dla Was punkty – te dwie gry oferuje nam oficjalna strona MKOl. Aby zagrać należy założyć konto w „strefie kibica” na stronie olympics.com lub w olimpijskiej aplikacji mobilnej dostępnej w Google Play i App Store.

Gdy już to zrobicie, zapraszamy do dołączenia do naszych lig TSG:

Pogadajcie z nami!

Oczywiście, przez cały czas trwania igrzysk będziemy działać nie tylko na samej stronie TakSięGra.pl, ale też na naszych mediach społecznościowych. Zachęcamy was zatem do obserwowania i interakcji z nami na:

a także do pisania komentarzy pod naszymi zapowiedziami, w dziale Sport w TV czy innych podstronach, do których odkrywania w tym szczególnym dla każdego kibica czasie. Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy specjalny hasztag #TakSięIGra20

Spędźmy te igrzyska razem, emocjonując się startami sportowców i świętując sukcesy Biało-Czerwonych. W końcu #JesteśmyJednąDrużyną!

About REDAKCJA