RadioGol.pl rekrutuje

Chcesz rozpocząć swoją przygodę z dziennikarstwem, ale nie wiesz jak? Nasz partner RadioGol.pl szuka osoby chętne do relacjonowania zmagań sportowych. Interesujesz się sportem? Masz lekkie pióro? Sumienność to Twoje drugie imię? Jeśli odpowiedź na wszystkie te pytania brzmi „TAK” to […]

Chcesz rozpocząć swoją przygodę z dziennikarstwem, ale nie wiesz jak? Nasz partner RadioGol.pl szuka osoby chętne do relacjonowania zmagań sportowych.

Interesujesz się sportem? Masz lekkie pióro? Sumienność to Twoje drugie imię? Jeśli odpowiedź na wszystkie te pytania brzmi „TAK” to poszukujemy właśnie Ciebie. W naszej redakcji rozwiniesz swoje skrzydła, zdobędziesz niezwykłe dziennikarskie doświadczenie, a także będziesz miał okazję do aktywnego uczestnictwa w różnych wydarzeniach sportowych! Od tego momentu Twoje kibicowskie życie nabierze zupełnie innego wymiaru! Również i ceny wejściówek na stadion czy halę przestaną być Twoją zmorą!

Z naszą akredytacją obejrzysz sportowe wydarzenia z trybuny prasowej i będziesz mógł porozmawiać z gwiazdami.

Z naszej redakcji wypłynęło na szerokie dziennikarskie wody wielu znakomitych dziennikarzy. Być może teraz pora na Ciebie.

Napisz do Nas na adres redakcja@radiogol.pl! Dołącz próbkę tekstu. My nie wymagamy doświadczenia, a oczekujemy jedynie zaangażowania.

About Wojciech Nowakowski

Dziennikarz sportowy, komentator pięcioboju nowoczesnego, autor kanału na Youtube "Sport na Nowo". Poliglota (z wykształcenia hungarysta), miłośnik sportów "niszowych", zwłaszcza olimpijskich. Curler, sędzia i trener in spe.