TAURON 1. Liga: Gwardia Wrocław – Krispol Września w Polsacie Sport Extra

Rozpoczynamy nowy sezon klubowy w siatkówce mężczyzn. Najpierw do gry wrócą zespoły z TAURON 1. Ligi. Transmisja meczu Chemeko-System Gwardii Wrocław z KRISPOL Wrześnią w Polsacie Sport Extra. Gospodarze w poprzednim sezonie w fazie zasadniczej zajęli piątą pozycję, a ostatecznie […]

Rozpoczynamy nowy sezon klubowy w siatkówce mężczyzn. Najpierw do gry wrócą zespoły z TAURON 1. Ligi. Transmisja meczu Chemeko-System Gwardii Wrocław z KRISPOL Wrześnią w Polsacie Sport Extra.

Gospodarze w poprzednim sezonie w fazie zasadniczej zajęli piątą pozycję, a ostatecznie uplasowali się o jedno miejsce wyżej, przegrywając w rywalizacji o brąz 1:3 z Visłą Bydgoszcz. Tuż przed początkiem pierwszego spotkania w lidze, Gwardia Wrocław pokonała PlusLigowych przeciwników z Bełchatowa. Wygrali oni z PGE Skrą Bełchatów 3:1 i tym samym zdobyli Puchar Prezydenta Wrocławia Jacka Sutryka. Udowodnili tym samym swoim kibicom, że są gotowi na awans do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. Natomiast podopieczni Mariana Kardasa sezon 2020/2021 zakończyli na trzynastej lokacie, a więc tuż nad strefą spadkową. Obie ekipy niedawno zagrały ze sobą w turnieju Enea Volleyball Bydgoszcz Cup, gdzie Gwardia pewnie wygrała 3:0. Jak będzie tym razem?

CZWARTEK 23 WRZEŚNIA 2021

20:30 TAURON 1. Liga – 1. kolejka: CHEMEKO-SYSTEM GWARDIA WROCŁAW – KRISPOL WRZEŚNIA

About Arkadiusz Kogut