Real Madryt – Bayern Monachium: transmisja meczu online i w TV. Gdzie obejrzeć? (08.05.2024)

W środę, 8 maja 2024 roku, o godzinie 21:00, na stadionie Santiago Bernabeu w Madrycie, odbędzie się półfinał Ligi Mistrzów, gdzie zmierzą się Real Madryt z Bayernem Monachium. W niniejszym artykule przedstawiamy szczegóły dotyczące transmisji tego emocjonującego meczu, zarówno w telewizji, jak i w internecie, z opcjami płatnymi oraz informacjami, czy dostępna jest transmisja bezpłatna.

Real Madryt – Bayern Monachium, gdzie oglądać?

Spotkanie Real Madryt – Bayern Monachium będzie można śledzić na żywo w telewizji na kanale Polsat Sport Premium 1. Dostępne opcje transmisji online to Canal+online, Polsat Box Go. Wszystkie serwisy wymagają wykupienia dostępu, aby móc cieszyć się nieprzerwanym streamem tego półfinałowego meczu.

Real Madryt – Bayern Monachium, transmisja za darmo online

Transmisja meczu Real Madryt – Bayern Monachium nie jest dostępna za darmo w internecie. Wszystkie opcje wymagają wykupienia pakietu dostępowego.

Real Madryt – Bayern Monachium, transmisja meczu online

Aby oglądać transmisję meczu oferowaną w serwisie Canal+online, konieczne jest wykupienie pakietu “Eleven i Polsat Sport Premium”, który jest dostępny za 20 zł jako rozszerzenie podstawowego pakietu „Canal+”. Serwis Canal+online dostępny jest w formie strony internetowej oraz aplikacji, umożliwiając oglądanie na wielu urządzeniach. Z jednego konta można korzystać na dwóch urządzeniach jednocześnie.

Kolejny serwis udostępniający transmisję spotkania to Polsat Box Go. Aby oglądać mecz, należy wykupić pakiet „Polsat Box Go Sport”, dostępny na 30 dni za 40 złotych. Pakiet umożliwia dostęp do wielu kanałów sportowych i transmisję można oglądać na różnych urządzeniach, w tym na smartfonach i tabletach.