Sport w TV: środa 8 – maja 2024

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA: LaLiga EA Sports – 34. kolejka: GIRONA FC – FC BARCELONA

01:55 Copa Libertadores – faza grupowa, grupa H, 4. kolejka: CLUB NACIONAL – RIVER PLATE
Polsat Sport 1
Komentarz: Bartłomiej Rabij – Przemysław Łagożny

18:40 Liga Konferencji Europy – 1/2 finału: CLUB BRUGGE – FIORENTINA 

Komentarz: Marcin Pawłowski – Wojciech Piela

19:00 Liga Mistrzów UEFA – 1/2 finału: STUDIO 
*(od 20:00 również w Polsacie Sport 2, również o 23:00) 
Polsat Sport 2
Studio: Paulina Chylewska – Piotr Urban, Przemysław Łagożny, Roman Kołtoń, Tomasz Hajto

20:50 Liga Mistrzów UEFA – 1/2 finału: REAL MADRYT – BAYERN MÜNCHEN 

Komentarz w PSP 1: Cezary Kowalski – Andrzej Niedzielan (z Madrytu)
Komentarz w Flashscore: Michał Grzyb
Komentarz w Radio Gol 1 Youtube: Jakub Kwiatkowski


20:55 League One – baraże, 1/2 finału: PETERBOROUGH UNITED – OXFORD UNITED 

Komentarz: Tomasz Górski

23:30 Liga Mistrzów UEFA – 1/2 finału: SKRÓT MECZU 

Prowadzący: Szymon Rojek


15:15 Euro U-17, faza grupowa, grupa A, 2. kolejka: NORWEGIA – FRANCJA 


18:15 Euro U-17, faza grupowa, grupa A, 2. kolejka: SZWECJA – ANGLIA


18:50 OBOS Dalmasvensskan – 5. kolejka: VÄXJÖ DFF – BK HÄCKEN 


18:55 OBOS Dalmasvensskan – 5. kolejka: HAMMARBY IF – IFK NORRKÖPING 


01:00 MLB – sezon zasadniczy: ATLANTA BRAVES – BOSTON RED SOX


19:00 MLB – sezon zasadniczy: PHILADELPHIA PHILLIES – TORONTO BLUE JAYS


11:00 Pool – UK Open,  Telford, Wielka Brytania: DZIEŃ 2 


18:55 FOGO Futsal Ekstraklasa – 1/2 finału: GL MALEPSZY LESZNO – CONSTRACT LUBAWA 

Komentarz: Hubert Bugaj – Mateusz Gołas (z Leszna)


01:05 NHL – Puchar Stanleya, playoffy, 2. kolejka:: NY RANGERS – CAROLINA HURRICANES


03:35 NHL – Puchar Stanleya, playoffy, 2. kolejka:: DALLAS STARS – COLORADO AVALANCHE


12:00 Magazyn NHL TONIGHT 


17:55 Karate Tradycyjne, Mistrzostwa Polski, Puławy: ZAWODY


12:45 UCL World Tour – Giro d’Italia, Włochy: ETAP 5


17:45 Magazyn BASKET+ 


18:55 EuroLiga – 1/4 finału: AS MONACO – FENERBAHCE BEKO STAMBUŁ 

Komentarz: Radosław Spiak – Marcin Dutkiewicz

20:55 EuroLiga – 1/4 finału: FC BARCELONA – OLYMPIACOS PIREUS
Polsat Sport 2
Komentarz: Adam Romański – Rafał Juć


20:30 Orlen Superliga kobiet – runda finałowa, 26. kolejka: MKS  PIOTRCOVIA PIOTRKÓW TRYBUNALSKI – KPR GMINY KOBIERZYCE 
Polsat Sport 1
Komentarz: Iwona Niedźwiedź – Patrycja Szarmaher (z Piotrkowa Trybunalskiego)
Reporter: Tomasz Krochmal


17:30 Tauron 1. Liga – finał: MKS BĘDZIN – BBTS BIELSKO-BIAŁA  
Polsat Sport 1
Komentarz: Adrian Brzozowski – Jakub Bednaruk (z Będzina)
Reporter: Marek Magiera


13:00 Superbet Rapid&Blitz Poland 2024,  Warszawa: DZIEŃ 1 

Komentarz: Aleksander Roj – Mateusz Bartel (z Warszawy)


11:00 ATP Tour Masters 1000 –  Internazionali BNL d’Italia 2024, Rzym, Włochy, 1. runda, kort główny: LUCIANO DARDERI – DENIS SHAPOVALOV 
Polsat Sport 1
Komentarz: Tomasz Lorek

11:00 WTA Tour Masters 1000 – Internazionali BNL d’Italia, Rzym, Włochy, 1.runda: DONNA VEKIĆ – ŁESIA CURENKO

Komentarz: Klaudia Jans-Ignacik

11:00 ATP Tour Masters 1000 –  Internazionali BNL d’Italia 2024, Rzym, Włochy, 1. runda, kort boczny: ZHIZHEN ZHANG – DANIEL ELAHI GALAN RIVEROS 

Komentarz: Filip Gawęcki

13:00 ATP Tour Masters 1000 –  Internazionali BNL d’Italia 2024, Rzym, Włochy, 1. runda, kort główny: MAKSYMILIAN MARTERER – FLAVIO COBOLLI
*(po meczu Darderi vs Shapovalov )
Polsat Sport 1
Komentarz: Tomasz Lorek

13:05 ATP Tour Masters 1000 –  Internazionali BNL d’Italia 2024, Rzym, Włochy, 1. runda, kort boczny: PAWEL KOTOW – ALEX MICHELSEN 

Komentarz: Filip Gawęcki


14:45 WTA Tour Masters 1000 – Internazionali BNL d’Italia, Rzym, Włochy, 1.runda: LIN ZHU – MAGDA LINETTE

Komentarz: Maciej Zaręba

14:45 WTA Tour Masters 1000 – Internazionali BNL d’Italia, Rzym, Włochy, 1.runda: NAOMI OSAKA – CLARA BUREL 
*(po meczu Zhu vs Linette również w Canal+Sport 2)

Komentarz: Żelisław Żyżyński

14:45 ATP Tour Masters 1000 –  Internazionali BNL d’Italia 2024, Rzym, Włochy, 1. runda, kort Petrangelli: THIAGO MONTEIRO – GAEL MONFILS 
Polsat Sport 1
Komentarz: Dawid Olejniczak

14:45 WTA Tour Masters 1000 – Internazionali BNL d’Italia, Rzym, Włochy, 1.runda: LIN ZHU – MAGDA LINETTE

Komentarz: Maciej Zaręba

16:15 ATP Tour Masters 1000 –  Internazionali BNL d’Italia 2024, Rzym, Włochy, 1. runda, kort Petrangelli: ARTHUR RINDERKNECH – FRANCESCO PASSARO 
*(również w Polsacie Sport 2 i Polsacie Sport 3)
Polsat Sport 1Polsat Sport 2Polsat Sport 3
Komentarz: Dawid Olejniczak

16:25 ATP Tour Masters 1000 –  Internazionali BNL d’Italia 2024, Rzym, Włochy, 1. runda, kort boczny: CHRISTOPHER EUBANKS – TERENCE ATMANE 

Komentarz: Michał Krogulec


18:25 Speedway-Ligaen – 5. kolejka: REGION VARDE ELITESPORT – ESBJERG VIKINGS 

Komentarz: Marcin Musiał – Marcin Kuźbicki


19:35 Magazyn SPORT 


19:45 Magazyn SPORT na żywo


20:10 Magazyn SPORT na żywo


23:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianom