Serie A: Roma pewnie wygrywa u siebie z Chievo.

AS Roma pewnie pokonała na Stadio Olimpico 3:0 zajmujące przed tym spotkaniem 16 miejsce w Serie A Chievo Veronę. Pierwsza bramka padła już w 4 minucie. Z prawej strony z rzutu rożnego piłkę na krótki słupek dośrodkował Miralem Pjanić, a doszedł […]

AS Roma pewnie pokonała na Stadio Olimpico 3:0 zajmujące przed tym spotkaniem 16 miejsce w Serie A Chievo Veronę.

Pierwsza bramka padła już w 4 minucie. Z prawej strony z rzutu rożnego piłkę na krótki słupek dośrodkował Miralem Pjanić, a doszedł do niej Mattia Destro i strzałem po długim rogu pokonał bramkarza rywali. W 25 minucie było już 2:0. Francesco Totti zagrał wysoką, prostopadłą piłkę do Adema Ljajicia, a ten zbiegł z nią do środka i strzelił gola. 8 minut później wynik tego spotkania ustalił Francesco Totti. Kapitan gospodarzy nie dał szans Francesco Bardiemu i zamienił karnego na gola.

AS Roma – Chievo Verona 3:0 (3:0)

1:0 Mattia Destro 4′

2:0 Adem Ljajić 25′

3:0 Francesco Totti (k.) 33′

AS Roma: De Sanctis – Maicon, Astori, Mapou, Cole – Pjanić (69′ Paredes), De Rossi, Nainggolan (89′ Ucan) – Ljajić, Destro, Totti (60′ Florenzi)

Chievo Verona: Bardi – Dainelli, Zukanović, Sardo (72′ Cesar)– Radovanović, Cofie – Frey, Biraghi (82′ Fraga), Hetemaj – Paloschi, Lopez (65′ Meggiorini)