Skromnie, ale do celu: Anglia 2:0 Finlandia – skrót meczu (WIDEO)

W meczu drugiej kolejki Ligi Narodów UEFA 2024, Anglicy pokonali 2:0 reprezentację Finlandii, zachowując jednocześnie drugie czyste konto.

Choć wicemistrzowie Europy miewali jeszcze niedawno wpadki z niżej notowanymi rywalami, jak chociażby remis ze Słowenią, czy porażka z Islandią, tego dnia nie pozostawili złudzeń i choć wygrali skromnie, to na murawie byli drużyną dominującą.

Pierwsza bramka padła dopiero w drugiej połowie. Wówczas w 57. minucie mocnym strzałem bramkarza pokonał Kane. I najwyraźniej 31-latek stwierdził, że setny mecz w reprezentacji to dobra okazja do podkręcenia swojego licznika bramek, bo niecałe dwadzieścia minut później historia się powtórzyła, a Anglia wygrała to spotkanie 2:0.