Sobota w Hiszpanii i poniedziałek w Niemczech. Transmisje w Sportklubie

Do Morrazo przyjedzie Grannolers, a do Hannoveru Fuchse Berlin. Te mecze hiszpańskiej Ligi Asobal i niemieckiej Bundesligi czekają w najbliższe dni na widzów Sportklubu. Patrząc na układ tabeli Ligi Asobal faworytami meczu w Morrazo są goście. Fraikin Granollers w czterech […]

Do Morrazo przyjedzie Grannolers, a do Hannoveru Fuchse Berlin. Te mecze hiszpańskiej Ligi Asobal i niemieckiej Bundesligi czekają w najbliższe dni na widzów Sportklubu.

Patrząc na układ tabeli Ligi Asobal faworytami meczu w Morrazo są goście. Fraikin Granollers w czterech dotychczasowych spotkaniach przegrał tylko z Barceloną i zajmuje 3. miejsce w tabeli. Fraikin jest w gronie zespołów, które zgromadziły po 6 punktów. Frigorificos może jak do tej pory pochwalić się tylko zwycięstwem nad Helvetią Anaitasuną. Pozostałe mecze szczypiorniści z Morrazo przegrali z wyżej notowanymi rywalami. Taka sytuacja może mieć miejsce również w starciu z zespołem z Granollers. Jednak środowy mecz ostatniego w tabeli zespołu z Benidorm z Barceloną miał niespodziewany przebieg. Gospodarze prowadzili nawet kilka bramki. Dopiero około 45 minuty faworyci meczu doprowadzili do remisu. W 53. minucie Katalończycy objęli prowadzenie, którego nie oddali już do końca.

Nietypowo, bo w poniedziałek odbędzie się mecz 6. kolejki Bundesligi. Hannover zajmuje 7. miejsce w tabeli i o przesunięcie się w wyższe rejony tabeli będzie ciężko. TSV zmierzy się z liderem z Berlina. Fuchse zgromadziło tyle samo punktów co Flensburg i THW Kiel. Przodowanie w tabeli stołecznemu zespołowi będzie bardzo ciężko, gdyż dotychczas Fuchse mierzyło się tylko z dosyć słabymi przeciwnikami. Do zwycięstwa w Hannoverze gości mają poprowadzić Silvio Heinevetter, Petar Nenadić, Jakov Gojun, Fabian Wiede, Kresimir Kozina, Hans Lindberg i Paul Drux.

SOBOTA – 1 PAŹDZIERNIKA 2016

20:30 Liga ASOBAL – 5. kolejka: FRIGORIFICOS MORRAZO – FRAIKIN BM. GRANOLLERS premiera.200