Sport w TV: czwartek – 1 października 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Eliminacje Ligi Europy UEFA – 4. runda: ROYAL CHARLEROI – LECH POZNAŃ


17:00 Eliminacje Ligi Europy UEFA – 4. runda: STUDIO 
*(również o 21:00)
Polsat Sport HDIpla
Studio: Jerzy Mielewski – Roman Kołtoń, Dariusz Dziekanowski, Artur Wichniarek, Tomasz Hajto

17:00
Liga Mistrzów UEFA: LOSOWANIE FAZY GRUPOWEJ 
Ipla

17:55 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD 

Redakcja: Grzegorz Kaczmarczyk, Adam Zakrzewski

18:25 Magazyn KRONIKI LA LIGA 

Redakcja: Gabriel Rogaczewski

18:55 Eliminacje Ligi Europy UEFA – 4. runda: ROYAL CHARLEROI – LECH POZNAŃ 
Polsat Sport HDIpla
Komentarz w Polsacie: Cezary Kowalski
Komentarz w Radio Gol 1: Maciej Piotrowski – Piotr Szymczuk

18:55 LaLiga Santander – 4. kolejka: ATHLETIC BILBAO – CADIZ CF 

Komentarz: Piotr Laboga – Tomasz Ćwiąkała

18:55 LaLiga Santander – 4. kolejka: SEVILLA FC – LEVANTE UD 
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Gazda

19:40 Eliminacje Ligi Europy UEFA – 4. runda: STUDIO 

Studio: Maciej Adamiak – Sebastian Mila, Maciej Szczęsny
Reporter: Kacper Tomczyk


19:55 Eliminacje Ligi Europy UEFA – 4. runda: LEGIA WARSZAWA – KARABACH AGDAM 

Komentarz w TVP Sport: Mateusz Borek – Robert Podoliński
Komentarz w Radio Gol 2: Paweł Garbacz – Kamil Aleksandrowicz

20:00 Magazyn LIGA GRA 
*(o 21:00 w Canal+ Sport HD)
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Paweł Grabowski

20:30 Magazyn KĄCIK KLUBOWY 
*(o 21:30 w Canal+ Sport HD)
CANAL+ Sport HD

20:40 Carabao Cup – 4. runda: LIVERPOOL FC – ARSENAL FC 
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 2: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński
Komentarz w Radio Gol 3: Piotr Tomalski


21:25 LaLiga Santander – 4. kolejka: CELTA VIGO – FC BARCELONA 
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Sebastian Chabiniak, Łukasz Wiśniowski
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Kirpsza – Wojciech Anyszek


21:30 Magazyn BOXING WORLD WEEKLY 

Redakcja: Artur Kwiatkowski, Edward Durda


20:00 PGA European Tour – Aberdeen Standard Investments Scottish Open, North Berwick, Szkocja: I RUNDA 
Ipla
Komentarz: Jacek Person

23:00 
PGA Tour – Sanderson Farms Championship, Jackson, Mississippi, USA: I RUNDA 
Ipla
Komentarz: Jacek Person



15:00 BinckBank Tour, Beneluks: ETAP 3 
Eurosport Player
Komentarz: Igor Błachut – Dariusz Baranowski


17:30 Energa Basket Liga – 6. kolejka: POLSKI CUKIER TORUŃ – ENEA ASTORIA BYDGOSZCZ 


17:45 Magazyn BASKET+ 


21:45 Magazyn NBA ACTION 


23:00 Turkish Airlines Euroleague – 1. kolejka: ANADOLU EFES STAMBUŁ – ZENIT SANKT PETERSBURG 
Ipla



17:00 Magazyn 7. METR 
sport.tvp.pl
Studio: Grzegorz Chodkowski, Mariusz Jankowski – Iwona Niedźwiedź, Robert Lis


17:50 Mecz Towarzyski: SZWECJA – POLSKA na żywo

Komentarz: Maciej Iwański – Iwona Niedźwiedź


19:00 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 1 kolejka: SC MAGDEBURG – BERGISCHER HC 

Komentarz: Tomasz Górski

20:40 Liga Mistrzów EHF – 3. kolejka, grupa A: ELVERUM HANDBALL – ŁOMŻA VIVE KIELCE 
Eurosport Player
Komentarz: Krzysztof Bandych – Iwona Niedźwiedź

20:40 Liga Mistrzów EHF – 3. kolejka, grupa B: RK CELJE PIVOVARNA LAŠKO – THW KIEL 
Eurosport Player

20:40 Liga Mistrzów EHF – 3. kolejka, grupa B: HBC NANTES – FC BARCELONA 
Eurosport Player



20:30
Tauron Liga – 3. kolejka: E.LECLERC MOYA RADOMKA RADOM – #VOLLEYWROCŁAW 
Ipla
Komentarz: Adrian Brzozowski – Joanna Kaczor-Bednarska


17:30 PlusLiga – 4. kolejka: STAL NYSA – CERRAD ENEA CZARNI RADOM 
Ipla

23:00 
Liga Mistrzów CEV – runda kwalifikacyjna, gr. F: ITAS TRENTINO – OK VOJVODINA NS SEME NOWY SAD 
Ipla



12:00 Championship League, Milton Keynes, Wielka Brytania: DZIEŃ 12 na żywo
*(również o 17:00)



20:15 Magazyn KOLOSEUM na żywo
Ipla
Studio: Patrycja Zahorska, Łukasz Jurkowski – Jan Błachowicz, Szymon Bajor, Paweł Jóźwiak, Przemysław Saleta, Igor Jakubowski, Nikodem Jeżewski


18:00 PSA World Tour Finals, Kair, Egipt: DZIEŃ 4 na żywo
Eurosport Player


10:55 French Open, Paryż, Francja – 2. runda: JELENA OSTAPENKO – KAROLINA PLISKOVA 
Eurosport Player

10:55 French Open, Paryż, Francja – 2. runda: DENIS SHAPOVALOV – ROBERTO CARBALLES BAENA 
Eurosport Player

11:00 French Open, Paryż, Francja: DZIEŃ 5 
Eurosport Player

13:00 French Open, Paryż, Francja – 2. runda: ANA BOGDAN – SOFIA KENIN 
Eurosport Player

14:00 French Open, Paryż, Francja – 2. runda: KRISTYNA PLISKOVA – GARBINE MUGURUZA 
Eurosport Player

15:00 French Open, Paryż, Francja – 2. runda: NOVAK DJOKOVIC – RICARDAS BERANKIS 
Eurosport Player

16:45 French Open, Paryż, Francja – 2. runda: LLOYD HARRIS – MATTEO BERRETTINI 
Eurosport Player

17:30 French Open, Paryż, Francja – 2. runda: PABLO CUEVAS – STEFANOS TSITSIPAS 
Eurosport Player

19:00 French Open, Paryż, Francja – 2. runda: ELENA RYBAKINA – FIONA FERRO 
Eurosport Player


18:00 Magazyn PGE EKSTRALIGA 
Ipla
Studio: Anita Mazur

22:00 Magazyn SPEEDWAY+ na żywo

Studio: Mateusz Kędzierski
Redakcja: Kinga Sylwestrzak, Mateusz Dziopa


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


22:30 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie