Sport w TV: czwartek 11 – kwietnia 2024

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA: Liga Europy – 1/4 finału: AC MILAN – AS ROMA 02:25 Copa Sudamericana – faza grupowa, grupa H, 2. kolejka:  RACING CLUB – RB BRAGANTINO  […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA: Liga Europy – 1/4 finału: AC MILAN – AS ROMA

02:25 Copa Sudamericana – faza grupowa, grupa H, 2. kolejka:  RACING CLUB – RB BRAGANTINO 

Komentarz: Bartłomiej Rabij – Przemysław Łagożny

16:45 Slovenian Football – 30. kolejka: FC KOPER – NK ALUMINIJ 

Komentarz; Adam Kotleszka 

17:55 Liga Europy/Liga Konferencji Europy – 1/4 finału: STUDIO 
*(również o 20:45)

Studio: Rafał Kędzior – Michał Zachodny, Marek Wasiluk
Reporterzy: Radosław Przybysz, Michał Borkowski (Mediolan)

18:40 Liga Konferencji Europy – 1/4 finału: OLYMPIAKOS SFP – FENERBAHÇE SK 

Komentarz: Marcin Pawłowski – Filip Cieśliński

18:40 Liga Konferencji Europy – 1/4 finału: VIKTORIA PILZNO – AC FIORENTINA 

Komentarz: Aleksander Bernard – Grzegorz Milko

19:15 Saudi Super Cup – finał: AL ITTIHAD – AL HILAL 
*(po meczu Hurkacza również w PSE)

Komentarz: Mateusz Stefanik – Roman Kołtoń

20:45 Liga Europy/Liga Konferencji Europy – 1/4 finału: INSTANT HIGHLIGHTS


20:55 Liga Europy/Liga Konferencji Europy – 1/4 finału: MULTILIGA

Moderator: Piotr Domagała

20:55 Liga Konferencji Europy – 1/4 finału: ASTON VILLA – LILLE OSC 

Komentarz: Dawid Król – Michał Skiba

20:55 Liga Konferencji Europy – 1/4 finału: CLUB BRUGGE – PAOK FC 

Komentarz: Mariusz Hawryszczuk – Wojciech Piela

20:55 Liga Europy – 1/4 finału: SL BENFICA – OLYMPIQUE MARSYLIA 

Komentarz: Kamil Kania – Adam Delimat

20:55 Liga Europy – 1/4 finału: BAYER LEVERKUSEN – WEST HAM UNITED 

Komentarz: Mateusz Juza – Wojciech Górski

20:55 Liga Europy – 1/4 finału: LIVERPOOL FC – ATALANTA BC 

Komentarz: Przemysław Pełka – Michał Gutka

20:55 Liga Europy – 1/4 finału: AC MILAN – AS ROMA 

Komentarz: Rafał Wolski – Paweł Grabowski (z Mediolanu)


01:00 MLB – sezon zasadniczy: BOSTON RED SOX – BALTIMORE ORIOLES


18:00 MLB – sezon zasadniczy: ATLANTA BRAVES – NEW YORK METS


19:50 Magazyn RING TVP SPORT 


20:00 PDC Darts – Premier League Darts, Manchester, Anglia, 10. kolejka: DZIEŃ 10 

Komentarz: Kuba Łokietek – Arkadiusz Salomon


21:00 The Masters – Augusta National Golf Club, Augusta, Georgia, USA : RUNDA 1 


02:05 NHL – sezon zasadniczy: ST.LOUIS BLUES – CHICAGO BLACKHAWKS


02:35 NHL – sezon zasadniczy: EDMONTON OILERS – VEGAS GOLDEN KNIGHTS


04:35 NHL – sezon zasadniczy: VANCOUVER CANUCKS – ARIZONA COYOTES


12:00 Magazyn NHL ON THE FLY 


19:25 SHL – 1/2 finału: ROGLE – VAXJO


13:50 UCL World Tour – Tour of Abruzzo, Włochy: ETAP 3 – PRATOLA PELIGNA – PRATI DI TIVO

Komentarz: Adam Probosz – Karol Dziambor 


17:20 Orlen Basket Liga – 28. kolejka: KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA GDYNIA – DZIKI WARSZAWA

Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski

17:45 Magazyn BASKET+ 


18:00 Magazyn NBA ACTION 


19:30 EuroLiga – 34. kolejka: ANADOLU EFES STAMBUŁ – CRVENA ZVEZDA BELGRAD 

Komentarz:  Radosław Spiak – Wojciech Kamiński

20:10 EuroLiga – 34. kolejka: PANATHINAIKOS ATENY – ALBA BERLIN

Komentarz: Adam Romański – Łukasz Wiśniewski


15:45 I Liga – 1/4 finału: KKS MICKIEWICZ KLUCZBORK  – BBTS BIELSKO-BIAŁA

Komentarz: Tomasz Krochmal – Ireneusz Mazur (z Kluczborka)

18:20 PlusLiga – 1/4 finału: TREFL GDAŃSK  – ASSECO RESOVIA RZESZÓW

Komentarz: Marek Magiera – Jakub Bednaruk (z Gdańska)

20:25 SuperLega A – 1/2 finału: ALLIANZ MILANO – SIR SUSA VIM PERUGIA  

Komentarz: Robert Małolepszy – Witold Roman

21:00 PlusLiga – 1/4 finału: BOGDANKA LUK LUBLIN  – PROJEKT WARSZAWA

Komentarz: Damian Dacewicz – Adrian Brzozowski


19:00 Extreme Fightning Championship – EFC 112, Johannesburg, RPA: GALA 


20:00 Magazyn KOLOSEUM 


11:10 ATP Tour 1000 – ATP Monte Carlo Masters 2023, Monte Carlo, Monako, Francja, 3.runda: KAREN CHACZANOW – DANIŁ MIEDWIEDIEW 

Komentarz: Dawid Olejniczak  

13:25 ATP Tour 1000 – ATP Monte Carlo Masters 2023, Monte Carlo, Monako, Francja, 2.runda: DOKOŃCZENIE MECZU HOLGER RUNE – SUMIT NAGAL 

Komentarz: Dawid Olejniczak  

14:40 ATP Tour 1000 – ATP Monte Carlo Masters 2023, Monte Carlo, Monako, Francja, 3.runda: NOVAK DJOKOVIĆ – LORENZO MUSETTI 
*(od 15:30 również w PSE)

Komentarz: Tomasz Lorek  

17:10 ATP Tour 1000 – ATP Monte Carlo Masters 2023, Monte Carlo, Monako, Francja, 3.runda: JAN LENNARD STRUFF – JANNIK SINNER 

Komentarz: Tomasz Lorek

18:40 ATP Tour 1000 – ATP Monte Carlo Masters 2023, Monte Carlo, Monako, Francja, 3.runda: HUBERT HURKACZ – CASPER RUUD 

Komentarz: Tomasz Tomaszewski


16:00  IndyCar – Indianapolis 500 Open Test,  Indiana, USA: DZIEŃ 2


20:00 PGE Ekstraliga – 1. kolejka: ZAPOWIEDŹ 

Studio: Anita Mazur – Marcin Kuźbicki, Marcin Musiał


19:35 Magazyn SPORT 


19:45 Magazyn SPORT na żywo


20:10 Magazyn SPORT na żywo


23:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianom