Sport w TV: piątek 12 – kwietnia 2024

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA: Fortuna 1.Liga – 27. kolejka: RESOVIA RZESZÓW – STAL RZESZÓW 01:55 Copa Libertadores – faza grupowa, grupa F, 2. kolejka: PALMEIRAS – LIVERPOOL […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA: Fortuna 1.Liga – 27. kolejka: RESOVIA RZESZÓW – STAL RZESZÓW

01:55 Copa Libertadores – faza grupowa, grupa F, 2. kolejka: PALMEIRAS – LIVERPOOL MONTEVIDEO 

Komentarz: Bartłomiej Rabij – Piotr Kobierecki 


17:40 PKO BP Ekstraklasa – 28. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Studio: Gabriel Rogaczewski – Artur Meissner (z Grodziska Wielkopolskiego)
Reporter: Gabriel Rogaczewski

17:50 Fortuna 1.Liga – 27. kolejka:  ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – GÓRNIK ŁĘCZNA 

Komentarz: Paweł Gołaszewski – Adrian Stawski

17:55 PKO BP Ekstraklasa – 28. kolejka: WARTA POZNAŃ – KORONA KIELCE 

Komentarz: Krzysztof Marciniak – Wojciech Jagoda (z Grodziska Wielkopolskiego)

18:20 2.Bundesliga – 29. kolejka: GREUTHER FÜRTH – FC KAISERSLAUTERN 


18:20 2.Bundesliga – 28. kolejka: HERTHA BSC – HANSA ROSTOCK 

Komentarz: Kamil Kania 

19:53 eWinner 2 Liga – 28. kolejka: STOMIL OLSZTYN – POLONIA BYTOM 

Komentarz: Marcin Feddek 

20:00 Magazyn SUPER PIĄTEK 
*(również o 22:30)

Studio: Daria Kabała-Malarz – Andrzej Juskowiak, Dariusz Gęsior (ze Szczecina)
Reporterzy: Maciej Klimek, Grzegorz Jędrzejewski

20:20 Fortuna 1.Liga – 27. kolejka: MOTOR LUBLIN – ARKA GDYNIA 

Komentarz:  Paweł Ślęzak – Tomasz Łapiński (z Lublina)
Reporterka: Paulina Czarnota-Bojarska


20:20 Bundesliga – 29. kolejka: FC AUGSBURG – UNION BERLIN 

Komentarz: Rafał Kędzior – Radosław Gilewicz

20:20 PKO BP Ekstraklasa – 28. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – RUCH CHORZÓW 
*(od 20:25 w Canal+Sport i Canal+Sport 3)

Komentarz w Canal+: Bartosz Gleń – Adam Szała (ze Szczecina)
Komentarz: audiodeskrypcyjny: Kamil Gapiński
Komentarz w Flash Score: Paweł Garbacz
Komentarz w Radio Gol 1 Youtube: Szymon Gawrycki-Tkacz

20:20 Fortuna 1.Liga – 27. kolejka: RESOVIA RZESZÓW – STAL RZESZÓW 

Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Marcin Kaczmarek

20:40 Serie A TIM – 32. kolejka: SS LAZIO – US SALERNITANA 

Komentarz: Julian Kowalski – Tomasz ZIeliński

20:55 Ligue 1 Uber Eats – 29. kolejka: FC METZ – RC LENS 

Komentarz w Canal+: Filip Surma – Tomasz Wiesczycki
Komentarz w Eleven: Marcin Grzywacz – Adrian Gątarek

20:55 LaLiga EA Sports – 31. kolejka: REAL BETIS  – CELTA VIGO 

Komentarz: Michał Mitrut – Leszek Orłowski

20:55 Sky Bet Championship – 43. kolejka: PLYMOUTH ARGYLE – LEICESTER CITY 

Komentarz: Tomasz Górski

21:10 Liga Portugal Betclic – 29. kolejka: GIL VICENTE  – SPORTING CP

Komentarz: Michał Swierzyński – Jakub Ostrowski 


18:25 Frauen-Bundesliga – 18. kolejka: WERDER BREMA – RB LIPSK 


00:30 MLB – sezon zasadniczy: PHILADELPHIA PHILLIES – PITTSBURGH PIRATES


13:00 PDC Darts – International Darts Open, Riesa, Niemcy, 1. kolejka: DZIEŃ 1 – SESJA POPOŁUDNIOWA

Komentarz: Kuba Łokietek – Arkadiusz Salomon 

19:00 PDC Darts – International Darts Open, Riesa, Niemcy, 1. kolejka: DZIEŃ 1 – SESJA WIECZORNA

Komentarz: Kuba Łokietek – Arkadiusz Salomon 


17:35 Baraże do Mistrzostw Świata – Koszalin: STUDIO 

Studio: Hubert Bugaj – Piotr Szymura (z Koszalina)
Reporter: Hubert Bugaj

17:55 Baraże do Mistrzostw Świata – Koszalin: POLSKA  –  CHORWACJA 

Komentarz: Sławomir Kwiatkowski – Tomasz Aftański (z Koszalina)  


21:00 The Masters – Augusta National Golf Club, Augusta, Georgia, USA : RUNDA 2


01:05 NHL – sezon zasadniczy: BUFFALO SABRES – WASHINGTON CAPITALS


01:05 NHL – sezon zasadniczy: FLORIDA PANTHERS – COLUMBUS BLUE JACKETS


01:05 NHL – sezon zasadniczy: NY RANGERS – PHILADELPHIA FLYERS


01:05 NHL – sezon zasadniczy: PITTSBURGH PENGUINS – DETROIT RED WINGS


01:05 NHL – sezon zasadniczy: TAMPA BAY LIGHTNING – OTTAWA SENATORS


01:05 NHL – sezon zasadniczy: TORONTO MAPLE LEAFS – NEW JERSEY DEVILS


01:35 NHL – sezon zasadniczy: NY ISLANDERS – MONTREAL CANADIENS


02:05 NHL – sezon zasadniczy: DALLAS STARS – WINNIPEG JETS


04:05 NHL – sezon zasadniczy: SEATTLE KRAKEN – SAN JOSE SHARKS


04:35 NHL – sezon zasadniczy: LOS ANGELES KINGS – CALGARY FLAMES


12:00 Magazyn NHL ON THE FLY 


19:25 SHL – 1/2 finału: FROLUNDA – SKELLEFTEA


20:15 Tauron Hokej Liga – finał: STUDIO 

Prowadzące: Olga Rybicka, Anna Kozińska – Grzegorz Piekarski, Jarosław Rzeszutko (z Oświęcimia)

20:30 Tauron Hokej Liga – finał: RE-PLAST UNIA OŚWIĘCIM – GKS KATOWICE

Komentarz: Jacek Laskowski – Patryk Rokicki (z Oświęcimia) 


13:50 UCL World Tour – Tour of Abruzzo, Włochy: ETAP 4 


01:30 NBA – sezon zasadniczy: BOSTON CELTICS – NEW YORK KNICKS 

Komentarz: Michał Łopaciński – Mirosław  Noculak

19:25 EuroCup – finał: MINCIDELICE JL BOURG EN BRESSE – PARIS BASKETBALL 

Komentarz: Marcin Muras – Rafał Juć

20:10 EuroLiga – 34. kolejka: OLYMPIACOS PIREUS – FENERBAHCE STAMBUŁ

Komentarz: Tomasz Jankowski – Krzysztof Szablowski

20:10 EuroLiga – 34. kolejka: PARTIZAN BELGRAD – VALENCIA BASKET

Komentarz: Radosław Spiak – Marcin Dutkiewicz


11:15 Kwalifikacje olimpijskie 3×3, Hongkong, faza grupowa, grupa A: POLSKA – EGIPT 

Komentarz: Piotr Sobczyński – Radosław Spiak

11:30 Kwalifikacje olimpijskie 3×3, Hongkong, faza grupowa, grupa A:  WĘGRY – HONGKONG 

Komentarz: Piotr Sobczyński – Radosław Spiak

13:15 Kwalifikacje olimpijskie 3×3, Hongkong, faza grupowa, grupa A: POLSKA – WĘGRY, EGIPT – HONGKONG 

Komentarz: Piotr Sobczyński – Radosław Spiak

13:30 Kwalifikacje olimpijskie 3×3, Hongkong, faza grupowa, grupa A: EGIPT – HONGKONG 

Komentarz: Piotr Sobczyński – Radosław Spiak 


17:30 FIA Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Węgier: OS1 SSS KIRALYSZENTISTVAN 

Komentarz: Grzegorz Gac – Michał Adamiuk


20:55 Challenge Cup – 1/4 finału: GLOUCESTER RUGBY – OSPREYS RUGBY

Komentarz: Robert Małolepszy – Andrzej Kopyt


16:30 TauronLiga – mecz o 3. miejsce: STUDIO
*(również o  19:30 i 22:30)

Studio: Marta Ćwiertniewicz (z Bielsko-Białej)
Studio: Marek Magiera , Jakub Bednaruk – Katarzyna Gajgał-Anioł (ze Szczecina)
Reporterka: Bożena Pieczko

17:30 TauronLiga – mecz o 3. miejsce: BKS BOSTIK ZGO BIELSKO-BIAŁA – GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ

Komentarz: Damian Dacewicz – Dorota Swieniewicz-Brandt

20:30 TauronLiga – finał: GRUPA AZOTY CHEMIK POLICE – PGE RYSICE RZESZÓW

Komentarz: Adrian Brzozowski – Joanna Kaczor-Bednarska (ze Szczecina)


11:00 ATP Tour 1000 – ATP Monte Carlo Masters 2024, Monte Carlo, Monako, Francja, 1/4 finału: STEFANOS TSITSIPAS – KAREN CHACZANOW 

Komentarz: Dawid Olejniczak

13:00 ATP Tour 1000 – ATP Monte Carlo Masters 2024, Monte Carlo, Monako, Francja, 1/4 finału: HOLGER RUNE – JANNIK SINNER 

Komentarz: Dawid Olejniczak

14:00 Billie Jean King Cup – Polska vs Szwajcaria, 1. kolejka: SIMONA WALTERT – IGA ŚWIĄTEK

Komentarz: Marek Furjan

14:30 ATP Tour 1000 – ATP Monte Carlo Masters 2024, Monte Carlo, Monako, Francja, 1/4 finału: NOVAK DJOKOVIĆ – ALEX DE MINAUR 
*(od 16:00 również w Polsat Sport Extra)

Komentarz: Tomasz Tomaszewski

15:30 Billie Jean King Cup – Polska vs Szwajcaria, 1. kolejka: CELINE NAEF – MAGDALENA FRĘCH

Komentarz: Marek Furjan

16:00 ATP Tour 1000 – ATP Monte Carlo Masters 2024, Monte Carlo, Monako, Francja, 1/4 finału: UGO HUMBERT – CASPER RUUD 

Komentarz: Tomasz Tomaszewski


16:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata, MotoGP -Moto 3, Grand Prix Ameryki:  SESJA TRENINGOWA 

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak 

16:50 Motocyklowe Mistrzostwa Świata, MotoGP -Moto 2, Grand Prix Ameryki: SESJA TRENINGOWA

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak 

17:45 Motocyklowe Mistrzostwa Świata, MotoGP -Moto GP, Grand Prix Ameryki:  SESJA TRENINGOWA 

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak 

20:15 Motocyklowe Mistrzostwa Świata, MotoGP -Moto 3, Grand Prix Ameryki: I SESJA TRENINGOWA 

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak 

21:05 Motocyklowe Mistrzostwa Świata, Moto GP -Moto 2, Grand Prix Ameryki: I SESJA TRENINGOWA 

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

22:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata, Moto GP -Moto GP, Grand Prix Ameryki: I SESJA TRENINGOWA 

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak


17:30 PGE Ekstraliga – 1. kolejka: STUDIO 

Studio: Anita Mazur – Rafał Dobrucki (z Wrocławia)
Reporterzy: Kinga Sylwestrzak, Tomasz Lorek 

17:55 PGE Ekstraliga – 1. kolejka: BETARD SPARTA WROCŁAW – NOVYHOTEL FALUBAZ ZIELONA GÓRA

Komentarz: Marcin Musiał – Maciej Markowski (z Wrocławia) 

20:15 PGE Ekstraliga – 1. kolejka: STUDIO 

Studio: Marcelina Rutkowska-Konikiewicz – Tobiasz Musielak (z Wrocławia)
Reporterka: Joanna Cedrych 

20:25 PGE Ekstraliga – 1. kolejka: FOGO UNIA LESZNO – TAURON WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA

Komentarz: Marcin Musiał – Maciej Markowski (z Wrocławia) 


09:10 Magazyn sportowy POLSKIE RADIO RDC 

Prowadzący: Arkadiusz Błaszczyk, Tomasz Sokołowski – Piotr Stokowiec

19:35 Magazyn SPORT 


19:45 Magazyn SPORT na żywo


20:10 Magazyn SPORT na żywo


23:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianom