Sport w TV: czwartek – 14 kwietnia 2022

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA: Liga Europy UEFA – 1/4 finału: FC BARCELONA – EINTRACHT FRANKFURT


17:50 Fortuna 1. Liga – 28. kolejka: SANDECJA NOWY SĄCZ – APKLAN RESOVIA RZESZÓW na żywo


17:50 Fortuna 1. Liga – 28. kolejka: ARKA GDYNIA – GKS JASTRZĘBIE na żywo


18:00 Liga Europy UEFA – 1/4 finału: STUDIO na żywo
*(również o 20:35)

Studio: Rafał Kędzior – Łukasz Piszczek, Michał Zachodny


18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD

Redakcja: Grzegorz Kaczmarczyk, Adrian Olek

18:30
Mecz Towarzyski: STUDIO na żywo
*(również o 21:30)

Studio: Marcin Lepa – Paweł Kryszałowicz, Radosław Michalski (z Gdańska)
Reporter: Paulina Czarnota-Bojarska

18:30 Magazyn KRONIKI LALIGA

Redakcja: Michał Kornacki

18:40 Liga Europy UEFA – 1/4 finału: ATALANTA BC – RB LIPSK na żywo

Komentarz w Viaplay: Mateusz Borek – Marcin Borzęcki (z Bergamo)
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Stóf

18:40 Liga Konferencji Europy UEFA – 1/4 finału: PSV EINDHOVEN – LEICESTER CITY FC na żywo

Komentarz: Mariusz Hawryszczuk – Mariusz Moński

18:45 Liga Europy UEFA/Liga Konferencji Europy UEFA – 1/4 finału: MULTILIGA na żywo


19:00 Magazyn LIGI MISTRZÓW 


19:25 Mecz Towarzyski: LECHIA GDAŃSK – SZACHTAR DONIECK na żywo

Komentarz: Cezary Kowalski – Marcin Kaczmarek (z Gdańska)

20:00 Magazyn EKSTRAKLASYKA 


20:20 Fortuna 1. Liga – 28. kolejka: PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA – MIEDŹ LEGNICA na żywo

Komentarz: Piotr Przybysz – Tomasz Łapiński (z Bielsko-Białej)
Reporter: Tomasz Krochmal (z Bielsko-Białej)

20:30 Magazyn LALIGA SHOW


20:45 Liga Europy UEFA – 1/4 finału: FC BARCELONA – EINTRACHT FRANKFURT na żywo

Komentarz w Viaplay: Rafał Wolski – Radosław Przybysz (z Barcelony)
Komentarz w Radio Gol 1: Jakub Grobara

20:55 Liga Europy UEFA – 1/4 finału: OLYMPIQUE LYON – WEST HAM UNITED FC na żywo

Komentarz: Piotr Domagała – Dominik Piechota

20:55 Liga Europy UEFA – 1/4 finału: RANGERS FC – SC BRAGA na żywo


20:55 Liga Konferencji Europy UEFA – 1/4 finału: AS ROMA – FK BODO/GLIMT na żywo

Komentarz: Szymon Ratajczak – Michał Borkowski

20:55 Liga Konferencji Europy UEFA – 1/4 finału: PAOK FC – OLYMPIQUE MARSYLIA na żywo

Komentarz: Marcin Pawłowski – Mateusz Skwierawski

20:55 Liga Konferencji Europy UEFA – 1/4 finału: SK SLAVIA PRAGA – FEYENOORD na żywo

Komentarz: Mateusz Juza – Mariusz Moński


21:00 Magazyn LIGA ELEVEN 


21:30 Magazyn LIGUE 1 SHOW


23:45 Liga Europy UEFA/Liga Konferencji Europy UEFA – 1/4 finału: MAGAZYN SKRÓTÓW na żywo

Studio: Rafał Kędzior – Michał Borkowski, Dominik Piechota

00:30 Major League Baseball: TAMPA BAY RAYS – OAKLAND ATHLETICS 


19:00 Major League Baseball: TAMPA BAY RAYS – OAKLAND ATHLETICS 


22:30 Magazyn BOXING WORLD WEEKLY

Redakcja: Edward Durda, Maciej Jędrych

22:55 Magazyn RING TVP SPORT na żywo

Studio: Piotr Jagiełło – Maciej Miszkiń,


20:00 Premier League Darts, Manchester, Anglia: DZIEŃ 10 na żywo


21:00 PGA Tour – RBC Heritage, Hilton Head, USA: I RUNDA na żywo

Komentarz: Jacek Person


19:50 Mistrzostwa Świata Dywizji 1B, Katowice: POLSKA – CHINY na żywo

Komentarz: Jacek Laskowski – Patryk Rokicki (z Katowic)
Reporter: Anna Kozińska


01:05 NHL: COLUMBUS BLUE JACKETS – MONTREAL CANADIENS na żywo


01:05 NHL: PHILADELPHIA FLYERS – NEW YORK RANGERS na żywo


03:35 NHL: COLORADO AVALANCHE – LOS ANGELES KINGS na żywo

Komentarz w Radio Gol 1: Piotr Szymczuk

12:00 Magazyn NHL ON THE FLY na żywo


12:00 Tour of TurkeyTurcja: ETAP 5 na żywo

Komentarz: Adam Probosz, Igor Błachut

13:50 Giro di Sicilia, Włochy: ETAP 3 na żywo

Komentarz: Tomasz Jaroński – Dariusz Baranowski


01:00 NBA – faza play-in: ATLANTA HAWKS – CHARLOTTE HORNETS 

Komentarz: Artur Kwiatkowski, Wojciech Michałowicz

03:30 NBA – faza play-in: NEW ORLEANS PELICANS – SAN ANTONIO SPURS 

Komentarz: Wojciech Michałowicz – Hubert Radke

13:35 CBA – play-off, 1/2 finału: LIAONING FLYING LEOPARDS – GUANGDONG SOUTHERN TIGERS na żywo

Komentarz: Jakub Ryś

17:45 Magazyn BASKET+ 

Redakcja: Szymon Przedpełski

18:00
Liga ACB – 19. kolejka: BARÇA – UNICAJA 

Komentarz: Radosław Spiak

20:30 Liga ACB – 19. kolejka: HEREDA SAN PABLO BURGOS – JOVENTUT BADALONA 

Komentarz: Radosław Spiak

21:30 Magazyn NBA ACTION 

Redakcja: Remigiusz Kula

22:00 Magazyn BASKET OFFICE 
*(o 23:00 dogrywka w Canal+ Online)

Studio: Artur Kwiatkowski, Gabriel Rogaczewski

23:00 
Magazyn ENERGA BASKET LIGA 

Redakcja: Agnieszka Łapacz


16:55 
TAURON Liga – mecz o 7. miejsce: UNI OPOLE – BKS BOSTIK BIELSKO-BIAŁA na żywo


18:55 
TAURON Liga – play-off, 1/4 finału: IŁ CAPITAL LEGIONOVIA LEGIONOWO – GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ na żywo


17:30 PlusLiga – mecz o 9. miejsce: CUPRUM LUBIN – PROJEKT WARSZAWA na żywo


20:30 PlusLiga – mecz o 11. miejsce: ŚLEPSK MALOW SUWAŁKI – LUK LUBLIN na żywo


23:00 SuperLega – play-off, 1/2 finału: CUCINE LUBE CIVITANOVA – ITAS TRENTINO 

Komentarz: Robert Małolepszy


20:15 Magazyn KOLOSEUM na żywo

Studio: Łukasz Jurkowski, Paweł Wyrobek – Mateusz Gamrot, Tomasz Marciniak, Przemysław Saleta, Igor Jakubowski, Miłosz Grabowski


11:00 ATP World Tour 1000, Monte Carlo, Monako – 3. runda: CASPER RUUD – GRIGOR DIMITROV na żywo


13:00 ATP World Tour 1000, Monte Carlo, Monako – 3. runda: LASLO DJERE – STEFANOS TSITSIPAS na żywo


15:00 ATP World Tour 1000, Monte Carlo, Monako – 3. runda: HUBERT HURKACZ – ALBERT RAMOS-VINOLAS na żywo

Komentarz: Dawid Olejniczak

17:00 ATP World Tour 1000, Monte Carlo, Monako – 3. runda: ANDREY RUBLEV – JANNIK SINNER na żywo
*(od 18:30 w Polsat Sport News)


20:30 Magazyn PREMIEROWA JAZDA 

Gość: Agnieszka Kobus-Zawojska


20:00 PGE Ekstraliga: ZAPOWIEDŹ KOLEJKI na żywo


22:00 Magazyn SPEEDWAY+ 

Redakcja: Mateusz Kędzierski


18:45 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
*(również o 20:25 i 23:25)


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


22:15 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie