Sport w TV: czwartek – 7 października 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Narodów UEFA – Liga A, 1/2 finału: BELGIA – FRANCJA


14:50 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa C: LIBERIA – REPUBLIKA ZIELONEGO PRZYLĄDKA 


14:50 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa J: TANZANIA – BENIN 


14:50 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa J: DEMOKRATYCZNA REPUBLIKA KONGA – MADAGASKAR 


17:50 Turniej 8 Narodów: POLSKA – NIEMCY

Komentarz: Szymon Borczuch – Jarosław Fojut (z Rzeszowa)
Reporter: Aleksander Roj


17:50 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa B: GWINEA RÓWNIKOWA – ZAMBIA 


17:50 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa C: NIGERIA – REPUBLIKA ŚRODKOWOAFRYKAŃSKA 

Komentarz: Mateusz Juza

17:50 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa E: RWANDA – UGANDA 


18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD 
CANAL+ Sport HD

Redakcja: Grzegorz Kaczmarczyk, Piotr Glamowski

18:30 Magazyn KRONIKI LALIGA 
CANAL+ Sport HD

Redakcja: Michał Kornacki

19:45 Magazyn PREMIEROWA JAZDA 
CANAL+ Sport HD
Prowadzenie: Michał Kołodziejczyk
Gość: Grzegorz Tkaczyk

20:05 Liga Narodów UEFA – Liga A, 1/2 finału: STUDIO 
sport.tvp.pl
Studio: Rafał Patyra – Sebastian Mila – Robert Podoliński

20:35 Liga Narodów UEFA – Liga A, 1/2 finału: BELGIA FRANCJA 
sport.tvp.pl
Komentarz w TVP: Maciej Iwański – Marcin Żewłakow
Komentarz w Polsacie: Bożydar Iwanow – Artur Wichniarek (z Mediolanu)
Komentarz w Radio Gol 1: Maciej Piotrowski, Mateusz Stóf


20:50 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa B: TUNEZJA – MAURETANIA 

Komentarz: Mariusz Hawryszczuk

20:50 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa E: MALI – KENIA 


23:30 Magazyn LIGI NARODÓW UEFA 



16:00 A Night of Championship: KONFERENCJA PRASOWA na żywo


22:30 Magazyn BOXING WORLD WEEKLY 

Redakcja: Edward Durda – Marcin Jędrych


20:00 PDC World Grand Prix, Leicester, Anglia: DZIEŃ 5 na żywo

Komentarz: Jakub Łokietek – Jarosław Kowalczyk


19:30 Porsche Esports Sprint Challenge Poland: RUNDA IV CIRCUIT DE BARCELONA-CATALUNYA

Komentarz: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica


16:00 PGA European Tour – ACCIONA Open De España, Madryt, Hiszpania: I RUNDA

Komentarz: Jacek Person


15:20
Pre-kwalifikacje do Igrzysk Olimpijskich, Bytom – grupa H: POLSKA – TURCJA

Komentarz: Patryk Rokicki – Magdalena Jabłońska (z Bytomia)
Reporter: Olga Rybicka


02:05 NHL – pre-season: MINNESOTA WILD – ST. LOUIS BLUES na żywo


18:55 Swedish Hockey League: MALMÖ REDHAWKS – LULEÅ HOCKEY 


13:00 The Women’s Tour, Wielka Brytania: ETAP 3

Komentarz: Stanisław Brzósko

15:20 Giro del Piemonte, Włochy: WYŚCIG na żywo

Komentarz: Tomasz Jaroński – Dariusz Baranowski


18:00 Mistrzostwa Europy, Grenchen, Szwajcaria: DZIEŃ 3 na żywo
*(od 20:40 także w TVP Sport)

Komentarz w Eurosporcie: Adam Probosz – Grzegorz Krejner
Komentarz w TVP: Sławomir Kwiatkowski – Grzegorz Drejgier


17:20 Energa Basket Liga – 6. kolejka: LEGIA WARSZAWA – POLSKI CUKIER PSZCZÓŁKA START LUBLIN

Komentarz: Marcin Muras – Tomasz Jankowski

23:00 Turkish Airlines Euroliga – 2. kolejka: ŻALGIRIS KOWNO – ZENIT SANKT PETERSBURG 

Komentarz: Adam Romański – Rafał Juć


12:40 IHF Super Globe – o miejsca 5-10, grupa A: SAN FRANCISCO CALHEAT – AL-NOOR


14:55 IHF Super Globe – o miejsca 5-10, grupa B: SYDNEY UNIVERSITY – ZAMALEK SC


17:10 IHF Super Globe – 1/2 finału: SC MAGDEBURG – AALBORG HÅNDBOLD

Komentarz: Tomasz Górski

19:25 IHF Super Globe – 1/2 finału: EC PINHEIROS – FC BARCELONA

Komentarz: Tomasz Górski


20:30 Tauron 1. Liga – 4. kolejka: MKS BĘDZIN – EXACT SYSTEMS NORWID CZĘSTOCHOWA 

Komentarz: Krzysztof Wanio


18:00 Babilon MMA 25, Łomża: WAŻENIE


20:15 Magazyn KOLOSEUM

Studio: Paulina Czarnota-Bojarska, Łukasz Jurkowski – Marcin Wójcik, Tomasz Marciniak; Emil Jędrzejewski, Przemysław Saleta, Grzegorz Proksa


00:00 WTA Tour 1000, Indian Wells, USA – 1. runda: KATIE VOLYNETS – PETRA MARTIĆ na żywo

Komentarz: Marek Furjan – Dawid Celt

03:00 WTA Tour 1000, Indian Wells, USA – 1. runda: KAIA KANEPI – MADISON KEYS na żywo


05:00 WTA Tour 1000, Indian Wells, USA – 1. runda: SHELBY ROGERS – ANHELINA KALININA na żywo


20:00 ATP World Tour 1000, Indian Wells, USA – 1. runda: DANIEL ALTMAIER – SAM QUERREY 

Komentarz: Tomasz Tomaszewski

20:00 WTA Tour 1000, Indian Wells, USA – 1. runda: CAROLINE GARCIA – KIRSTEN FLIPKENS na żywo

Komentarz: Dawid Celt – Tomasz Wiktorowski

22:00 ATP World Tour 1000, Indian Wells, USA – 1. runda: TOMMY PAUL – FELICIANO LOPEZ 

Komentarz: Katarzyna Nowak

22:00 WTA Tour 1000, Indian Wells, USA – 1. runda: MARKÉTA VONDROUŠOVÁ – VIKTORIJA GOLUBIĆ na żywo

Komentarz: Joanna Sakowicz-Kostecka – Tomasz Wiktorowski


21:00 Magazyn #ELEVENF1 na żywo

Studio: Aldona Marciniak – Robert Smoczyński (ze Stambułu)


20:00 Gala PGE EKSTRALIGI 

Prowadzenie: Tomasz Dryła, Gabi Drzewiecka
Reporterzy: Karolina Wieszczycka, Mateusz Kędzierski


20:00 Magazyn FIM SPEEDWAY GRAND PRIX 
*(do 22:00)


17:00 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
*(również o 21:20)


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


23:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie