Sport w TV: czwartek – 14 marca 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Mistrzów CEV – 1/4 finału: PGE SKRA BEŁCHATÓW – ZENIT SANKT PETERSBURG


16:00 Puchar Polski – 1/4 finału: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk – Andrzej Niedzielan (z Niepołomic)
Reporter: Paweł Ślęzak


16:10 
Puchar Polski – 1/4 finału: PUSZCZA NIEPOŁOMICE – MIEDŹ LEGNICA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk – Andrzej Niedzielan (z Niepołomic)

18:00 Liga Europy UEFA – 1/8 finału: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Tomasz Smokowski – Tomasz Frankowski, Adam Matysek, Dariusz Dziekanowski, Roman Kołtoń
Analiza: Marcin Feddek – Dariusz Wdowczyk
Przegląd Prasy/TT: Justyna Kostyra
Porównania/Ciekawostki: Przemysław Iwańczyk

18:00 
Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD 

Redakcja: Grzegorz Kaczmarczyk, Adam Zakrzewski

18:30 
Magazyn KRONIKI LA LIGA 

Redakcja: Adrian Olek

18:45 
Liga Europy UEFA – 1/8 finału: FC SALZBURG – SSC NAPOLI na żywo
Ipla
Komentarz: Bożydar Iwanow – Artur Wichniarek (z Salzburga)

18:45 
Liga Europy UEFA – 1/8 finału: DYNAMO KIJÓW – CHELSEA FC na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz – Andrzej Strejlau

18:45 
Liga Europy UEFA – 1/8 finału: FK KRASNODAR – VALENCIA CF na żywo
Ipla
Komentarz: Andrzej Janisz – Tomasz Łapiński

20:00
Magazyn BUNDESLIGA WEEKLY 
Ipla

20:30
Magazyn LA LIGA SHOW 
Ipla

20:50 Liga Europy UEFA – 1/8 finału: INTER MEDIOLAN – EINTRACHT FRANKFURT na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Borek – Marcin Lepa

20:50 
Liga Europy UEFA – 1/8 finału: ARSENAL FC – STADE RENNAIS na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Jacek Ziober

20:50 
Liga Europy UEFA – 1/8 finału: VILLARREAL CF – FC ZENIT na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Filip Jastrzębski

20:50 
Liga Europy UEFA – 1/8 finału: SLAVIA PRAGA – SEVILLA FC na żywo
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski – Piotr Koźmiński

20:50 
Liga Europy UEFA – 1/8 finału: SL BENFICA – DINAMO ZAGRZEB na żywo
Ipla
Komentarz: Szymon Rojek – Tomasz Łapiński

23:00 
Liga Europy UEFA – 1/8 finału: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Tomasz Smokowski – Tomasz Frankowski, Adam Matysek, Dariusz Dziekanowski, Roman Kołtoń
Analiza: Marcin Feddek – Dariusz Wdowczyk
Przegląd Prasy/TT: Justyna Kostyra

23:30 Magazyn LIGI EUROPY UEFA na żywo
Ipla
Studio: Przemysław Iwańczyk


16:45 Mistrzostwa Świata, Östersund, Szwecja: POJEDYNCZA SZTAFETA MIESZANA na żywo
*(od 17:10 również w Polsat Sport Extra HD)
Ipla
Komentarz w Eurosport 2: Tomasz Jaroński – Krzysztof Wyrzykowski


09:00 PGA European Tour – Kenya Open, Nairobi, Kenia: I RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

13:00
PGA European Tour – Kenya Open, Nairobi, Kenia: I RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

18:00 
PGA Tour – THE PLAYERS Championship, Ponte Vedra Beach, USA: I RUNDA na żywo


19:50 Polska Hokej Liga – 1/2 finału: COMARCH CRACOVIA – TAURON KH GKS KATOWICE na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


13:45 
Wyścig Tirreno – Adriatico, Włochy: ETAP 2 na żywo
Eurosport PlayerIpla

15:15 
Wyścig Paryż – Nicea, Francja: ETAP 5 na żywo
Eurosport 1 HDIpla


02:30 NBA: HOUSTON ROCKETS – GOLDEN STATE WARRIORS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Hubert Radke

17:45 
Magazyn BASKET+ 


19:55 
Magazyn NBA ACTION 

Redakcja: Michał Łopaciński


10:15 Puchar Świata, Soldeu, Andora: SUPERGIGANT KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

11:30 Puchar Świata, Soldeu, Andora: SUPERGIGANT MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


19:00 DKB Handball Bundesliga – 24. kolejka: TSV HANNOVER-BURGDORF – SG FLENSBURG-HANDEWITT na żywo

Komentarz: Mateusz Juza


20:35
Pro D2 – 24. kolejka: MONT-DE-MARSAN – BAYONNE na żywo
Eurosport Player


18:30 
Magazyn 7. STREFA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Marek Magiera – Jacek Nawrocki, Ireneusz Mazur


17:30 
Liga Mistrzów CEV – 1/4 finału: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Daniel Pliński, Oskar Kaczmarczyk (z Bełchatowa)
Reporterzy: Bartek Ignacik, Tomasz Lipiński


17:55 
Liga Mistrzów CEV – 1/4 finału: PGE SKRA BEŁCHATÓW – ZENIT SANKT PETERSBURG na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Maciej Świniarski – Paweł Siezieniewski (z Bełchatowa)

20:25 Liga Mistrzów CEV – 1/4 finału: CHAUMONT VB – SIR COLUSSI SICOMA PERUGIA na żywo

Komentarz: Piotr Domagała – Witold Roman

20:30 1. Liga – 1/4 finału: EXACT SYSTEMS NORWID CZĘSTOCHOWA – APP KRISPOL WRZEŚNIA na żywo
Ipla

20:30 Magazyn LIGI MISTRZÓW CEV na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Daniel Pliński, Milena Sadurek, Oskar Kaczmarczyk (z Bełchatowa)


16:15 Puchar Świata, Trondheim, Norwegia: STUDIO na żywo
*(od 16:35 również w TVP 1 HD, od 16:45 także w Eurosport 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDIpla
Studio w TVP: Maciej Jabłoński – Mateusz Leleń, Piotr Majchrzak
Reporterzy w TVP: Filip Czyszanowski, Michał Regulski


17:00 
Puchar Świata, Trondheim, Norwegia: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
Eurosport 1 HDTVP Sport HDIplasport.tvp.pl
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz, Sebastian Szczęsny

19:00 
Puchar Świata, Trondheim, Norwegia: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDTVP Sport HDIplasport.tvp.pl
Studio w TVP: Maciej Jabłoński – Mateusz Leleń, Piotr Majchrzak
Reporterzy w TVP: Filip Czyszanowski, Michał Regulski


18:00 PSA World Tour, Cairo, Egipt: PÓŁFINAŁY na żywo


19:30 
PSA World Tour, Londyn, Wielka Brytania:PÓŁFINAŁY na żywo



02:00 WTA Tour, Indian Wells, USA – 1/4 finału: ELINA SVITOLINA – MARKETA VONDROUSOVA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

02:00 ATP World Tour 1000, Indian Wells, USA – 4. runda: IVO KARLOVIC – DOMINIC THIEM na żywo
Polsat Sport HDIpla

04:00 ATP World Tour 1000, Indian Wells, USA – 4. runda: PHILIPP KOHLSCHREIBER – GAEL MONFILS na żywo
Polsat Sport HDIpla

19:00 
WTA Tour, Indian Wells, USA – 1/4 finału: BELINDA BENCIC – KAROLINA PLISKOVA na żywo
sport.tvp.pl

21:00
ATP World Tour 1000, Indian Wells, USA – 1/4 finału: MILOS RAONIC – MIOMIR KECMANOVIC na żywo
Polsat Sport HDIpla


21:00 Magazyn #ELEVENF1 
Ipla


inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


21:10 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

22:30 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


23:45 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie