Sport w TV: czwartek – 14 stycznia 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Superpuchar Hiszpanii – 1/2 finału: REAL MADRYT CF – ATHLETIC BILBAO


17:25 Puchar Włoch – 5. runda: US SASSUOLO – SPAL 2013 na żywo
TVP Sport HD
Komentarz: Michał Zawacki

18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD 

Redakcja: Grzegorz Kaczmarczyk, Adam Zakrzewski
18:30 Magazyn KRONIKI LA LIGA 

Redakcja: Adrian Olek

19:55 Eredivisie – 16. kolejka: FC TWENTE – AFC AJAX na żywo

Komentarz: Cezary Kowalski – Przemysław Łągożny

20:45 Puchar Włoch – 5. runda: STUDIO na żywo
TVP Sport HD


20:55 Premier League – 18. kolejka: ARSENAL FC – CRYSTAL PALACE FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Piotr Domagała – Michał Gutka
Komentarz w Radio Gol 3: Bartosz Pająk


20:55 Superpuchar Hiszpanii – 1/2 finału: REAL MADRYT CF – ATHLETIC BILBAO na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda
Komentarz w Radio Gol 2: Kamil Wlazło – Piotr Szymczuk


21:10 Puchar Włoch – 5. runda: ATALANTA BC – CAGLIARI CALCIO na żywo
TVP Sport HD
Komentarz: Szymon Borczuch


14:20 Puchar Świata, Oberhof, Niemcy: BIEG SPRINTERSKI KOBIET
Polsat Sport HDEurosport Player
Komentarz w Eurosporcie 1: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora
Komentarz w Polsacie Sport: Weronika Nowakowska
Komentarz w Radio Gol 2: Piotr Gułajewski


21:30 Magazyn BOXING WORLD WEEKLY 

Redakcja: Edward Durda, Michał Kornacki


17:00 Europejska Liga World of Tanks – turniej finałowy: DZIEŃ 4 
sport.tvp.pl
Komentarz: 
Tomasz „Romocki” Malinowski


17:30 Energa Basket Liga – 22. kolejka: MKS DĄBROWA GÓRNICZA – ENEA ZASTAL BC ZIELONA GÓRA 

Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski

17:45 Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD


20:00 Magazyn NBA ACTION
CANAL+ Sport HD

Redakcja: Gabriel Rogaczewski


15:30 Mistrzostwa Świata, Aleksandria, Egipt – faza grupowa, grupa H: BIAŁORUŚ – ROSJA 

Komentarz: Wojciech Anyszek

20:30 Mistrzostwa Świata, Giza, Egipt – faza grupowa, grupa E: NORWEGIA – FRANCJA 

Komentarz: Maciej Piotrowski – Mateusz Kirpsza


11:00 Magazyn ORLEN TEAM STUDIO 
*(również o 23:00)
Ipla
Studio: Maciej Jermakow / Anita Mazur


17:30 PlusLiga – 11. kolejka: INDYKPOL AZS OLSZTYN – STAL NYSA
Polsat Sport HD

Komentarz: Damian Dacewicz – Wojciech Drzyzga

20:30 Tauron 1. liga – 18. kolejka: KPS SIEDLCE – EWINNER GWARDIA WROCŁAW

Komentarz: Adam Romański – Damian Dacewicz


16:50 Magazyn PRZED PUCHAREM ŚWIATA W ZAKOPANEM

Studio: Marcin Rams


13:45 Masters, Milton Keynes, Wielka Brytania: DZIEŃ 5 na żywo
*(od 15:45 do 17:30 na Eurosport 1 HD)
Eurosport Player

19:45 Masters, Milton Keynes, Wielka Brytania: DZIEŃ 5 na żywo
*(do 23:30)
Eurosport Player


20:15 Magazyn KOLOSEUM 


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:40 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
*(również o 23:30)
Eurosport Player

19:45 Magazyn SPORT na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


23:30
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie