Sport w TV: czwartek – 16 września 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Liga Europy UEFA – 1. kolejka, grupa C: LEICESTER CITY – SSC NAPOLI 04:05 Major League Soccer: PORTLAND TIMBERS – COLORADO RAPIDS Komentarz: Robert […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Europy UEFA – 1. kolejka, grupa C: LEICESTER CITY – SSC NAPOLI


04:05 Major League Soccer: PORTLAND TIMBERS – COLORADO RAPIDS

Komentarz: Robert Zieliński – Przemysław Pawlak

16:25 Liga Konferencji Europy UEFA – 1. kolejka, grupa H: KAIRAT AŁMATY – OMONIA NIKOZJA na żywo


17:45 Liga Europy UEFA – 1. kolejka, grupa E: STUDIO na żywo

Studio: Justyna Kostyra – Michał Zachodny, Łukasz Smolarow

18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD 
CANAL+ Sport HD

Redakcja: Grzegorz Kaczmarczyk, Piotr Glamowski

18:30 Magazyn KRONIKI LALIGA 
CANAL+ Sport HD

Redakcja: Gabriel Rogaczewski

18:40 Liga Europy UEFA – 1. kolejka, grupa E: LOKOMOTIW MOSKWA – OLYMPIQUE MARSYLIA na żywo

Komentarz: Szymon Ratajczak – Wojciech Kowalewski (z Moskwy)

18:40 Liga Europy UEFA – 1. kolejka, grupa E: GALATASARAY – LAZIO na żywo

Komentarz: Rafał Kędzior – Marcin Długosz

18:40 Liga Europy UEFA – 1. kolejka, grupa F: FC MIDTJYLLAND – ŁUDOGOREC RAZGRAD na żywo


18:40 Liga Europy UEFA – 1. kolejka, grupa F: FK CRVENA ZVEZDA – SPORTING BRAGA na żywo


18:40 Liga Europy UEFA – 1. kolejka, grupa G: BAYER 04 LEVERKUSEN – FERENCVÁROSI TC na żywo


18:40 Liga Europy UEFA – 1. kolejka, grupa G: REAL BETIS BALOMPIÉ – CELTIC na żywo


18:40 Liga Europy UEFA – 1. kolejka, grupa H: GNK DINAMO ZAGRZEB – WEST HAM UNITED na żywo

Komentarz: Mateusz Juza

18:40 Liga Europy UEFA – 1. kolejka, grupa H: SK RAPID WIEDEŃ – KRC GENK na żywo


18:40 Liga Konferencji Europy UEFA – 1. kolejka, grupa A: HJK HELSINKI – LASK LINZ na żywo


18:40 Liga Konferencji Europy UEFA – 1. kolejka, grupa B: FLORA TALLINN – KAA GENT na żywo


18:40 Liga Konferencji Europy UEFA – 1. kolejka, grupa E: SLAVIA PRAGA – FC UNION BERLIN na żywo


18:40 Liga Konferencji Europy UEFA – 1. kolejka, grupa F: SLOVAN BRATYSŁAWA – FC KOPENHAGA na żywo


18:40 Liga Konferencji Europy UEFA – 1. kolejka, grupa F: LINCOLN RED IMPS – PAOK SALONIKI na żywo


18:40 Liga Konferencji Europy UEFA – 1. kolejka, grupa G: STADE RENNAIS – TOTTENHAM HOTSPUR FC na żywo

Komentarz w Viaplay: Kamil Kania – Dawid Szymczak
Komentarz w Radio Gol 1: Piotr Szymczuk

18:40 Liga Konferencji Europy UEFA – 1. kolejka, grupa G: NS MURA – SBV VITESSE na żywo


18:40 Liga Konferencji Europy UEFA – 1. kolejka, grupa H: QARABAĞ FK – FC BASEL na żywo


20:00 Magazyn LIGA GRA 
CANAL+ Sport HD
Studio: Remigiusz Kula

20:45 Magazyn LIGI MISTRZÓW UEFA 

Studio: Przemysław Iwańczyk – Marek Jóźwiak, Artur Wichniarek, Maciej Kruk, Roman Kołtoń

20:55 Liga Europy UEFA – 1. kolejka, grupa A: BRØNDBY IF – SPARTA PRAGA na żywo


20:55 Liga Europy UEFA – 1. kolejka, grupa A: GLASGOW RANGERS – OLYMPIQUE LYON na żywo

Komentarz w Radio Gol 2: Wojciech Anyszek, Bartosz Pająk

20:55 Liga Europy UEFA – 1. kolejka, grupa B: PSV EINDHOVEN – REAL SOCIEDAD na żywo

Komentarz w Viaplay: Dawid Król – Dominik Piechota
Komentarz w Radio Gol 3: Antoni Borkowski


20:55 Liga Europy UEFA – 1. kolejka, grupa B: AS MONACO – STURM GRAZ na żywo


20:55 Liga Europy UEFA – 1. kolejka, grupa C: LEICESTER CITY – SSC NAPOLI na żywo

Komentarz w Viaplay: Piotr Domagała – Michał Borkowski
Komentarz w Radio Gol 1: Marceli Korytek, Mateusz Stóf


20:55 Liga Europy UEFA – 1. kolejka, grupa D: EINTRACHT FRANKFURT – FENERBAHCE STAMBUŁ na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Radosław Gilewicz

20:55 Liga Europy UEFA – 1. kolejka, grupa D: OLYMPIAKOS PIREUS – ROYAL ANTWERP na żywo


20:55 Liga Konferencji Europy UEFA – 1. kolejka, grupa B: ANORTHOSIS FAMAGUSTA – FK PARTIZAN na żywo


20:55 Liga Konferencji Europy UEFA – 1. kolejka, grupa C: AS ROMA – CSKA SOFIA na żywo

Komentarz: Marcin Borzęcki – Marcin Długosz

20:55 Liga Konferencji Europy UEFA – 1. kolejka, grupa C: BODØ/GLIMT – FK ZORIA ŁUGAŃSK na żywo


20:55 Liga Konferencji Europy UEFA – 1. kolejka, grupa D: FK JABLONEC – CFR 1907 CLUJ na żywo


20:55 Liga Konferencji Europy UEFA – 1. kolejka, grupa D: RANDERS FC – AZ ALKMAAR na żywo



16:00 US Open Pool Championship, Atlantic City, USA: DZIEŃ 4 – SESJA POPOŁUDNIOWA na żywo

Komentarz w Sportklubie: Grzegorz Kędzierski – Marcin Krzemiński

22:30 US Open Pool Championship, Atlantic City, USA: DZIEŃ 4 – SESJA WIECZORNA na żywo

Komentarz w Sportklubie: Grzegorz Kędzierski – Marcin Krzemiński


18:00 Magazyn BOXING WORLD WEEKLY 

Redakcja: Edward Durda, Marcin Jędrych

22:40 Magazyn RING TVP SPORT 

Studio: Piotr Jagiełło, Sebastian Szczęsny – Wojciech Bartnik, Jan Czerklewicz


20:00 Porsche Esports Sprint Challenge Poland: RUNDA II – IMOLA

Komentarz: Filip Kapica – Mikołaj Sokół


16:55 Mistrzostwa Świata, Kowno, Litwa – grupa C: WYSPY SALOMONA – PORTUGALIA na żywo


16:55 Mistrzostwa Świata, Kłajpeda, Litwa – grupa D: PANAMA – WIETNAM na żywo


18:55 Mistrzostwa Świata, Kowno, Litwa – grupa C: TAJLANDIA – MAROKO na żywo


18:55 Mistrzostwa Świata, Kłajpeda, Litwa – grupa D: BRAZYLIA – CZECHY na żywo


18:55 Swedish Hockey League: SKELLEFTEÅ AIK – FRÖLUNDA HC 


14:30 Tour de Luxembourg, Luksemburg: ETAP 3 na żywo

Komentarz: Adam Probosz – Igor Błachut

14:30 Coppa Sabatini, Włochy: WYŚCIG

Komentarz: Tomasz Jaroński – Dariusz Baranowski

16:30 Tour de Slovaquie, Słowacja: ETAP 1 na żywo

Komentarz: Stanisław Brzósko


17:20 Energa Basket Liga – 3. kolejka: GTK GLIWICE – LEGIA WARSZAWA

Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski
Reporter: Tomasz Krochmal


17:35 PGNiG Superliga – 3. kolejka: MKS PIOTRCOVIA – EUROBUD JKS JAROSŁAW

Komentarz: Grzegorz Chodkowski – Iwona Niedźwiedź (z Piotrkowa Tryb.)
Reporter: Jan Sławiński


18:35 Liga Mistrzów EHF – 1. kolejka, grupa B: TELEKOM VESZPREM – PARIS SAINT-GERMAIN HB 


18:35 Liga Mistrzów EHF – 1. kolejka, grupa B: HC MOTOR ZAPOROŻE – FC PORTO SOFARMA 


18:40
Liga Mistrzów EHF – 1. kolejka, grupa B: DINAMO BUKARESZT – ŁOMŻA VIVE KIELCE

Komentarz: Krzysztof Bandych

19:00 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 3. kolejka: MT MELSUNGEN – FÜCHSE BERLIN 


20:35 Liga Mistrzów EHF – 1. kolejka, grupa B: SG FLENSBURG-HANDEWITT – FC BARCA LASSA 


20:15 Magazyn KOLOSEUM

Studio: Paweł Wyrobek, Paulina Czarnota-Bojarska – Tomasz Marciniak; Wawrzyniec Bartnik, Marcin Bandel; Grzegorz Proksa, Przemysław Saleta


14:00 Liga Mistrzów, Finlandia: ZAWODY

Komentarz: Bogusław Solecki


11:00 WTA 250, Portoroz, Słowenia: JASMINE PAOLINI – ANNA KALINSKAJA na żywo


12:00
WTA 250, Luksemburg: JELENA OSTAPENKO – ARIANNE HARTONO na żywo


14:00 WTA 250, Luksemburg: MARIE BOUZKOVA – GREETJE MINNEN na żywo


16:25 WTA 250, Portoroz, Słowenia: TEREZA MARTINCOVA – SORANA CIRSTEA na żywo


17:00 WTA 250, Portoroz, Słowenia: KAJA JUVAN – ALEKSANDRA KRUNIĆ na żywo


18:00 WTA 250, Luksemburg: BELINDA BENCIC – ZARINA DIYAS na żywo


20:00 Magazyn PGE EKSTRALIGI na żywo

Studio: Anita Mazur – Marcin Kuźbicki

20:30 Magazyn FIM SPEEDWAY GRAND PRIX 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Michał Łopaciński

22:00 Magazyn SPEEDWAY+ 

Redakcja: Karolina Wieszczycka


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


22:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie