Sport w TV: czwartek – 18 listopada 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Mistrzów EHF – 7. kolejka, grupa B: FC BARCELONA – ŁOMŻA VIVE KIELCE


18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD 
CANAL+ Sport HD

Redakcja: Grzegorz Kaczmarczyk, Szymon Przedpełski

20:00 Magazyn LA MANITA

Prowadzenie: Daniel Sobis
Gość: Juan Carlos Valerón

20:00 Magazyn LIGA GRA 
CANAL+ Sport HD
Studio: Adam Stelmaszczyk – Wojciech Jagoda

20:30 Magazyn PREMIEROWA JAZDA 
CANAL+ Sport HD

Gość: Katarzyna Wajda


18:45 
Liga Mistrzyń UEFA – 4. kolejka, grupa A: VFL WOLFSBURG – JUVENTUS FC na żywo


18:45 Liga Mistrzyń UEFA – 4. kolejka, grupa B: BREIÐABLIK – ŻYTŁOBUD-1 CHARKÓW na żywo


21:00 Liga Mistrzyń UEFA – 4. kolejka, grupa A: CHELSEA FC – SERVETTE FCCF GENEWA na żywo


21:00 Liga Mistrzyń UEFA – 4. kolejka, grupa B: REAL MADRYT – PARIS SAINT-GERMAIN na żywo


19:00 Magazyn RING TVP SPORT 

Studio: Piotr Jagiełło – Kacper Bartosiak, Fiodor Czerkaszyn

22:30 Magazyn BOXING WORLD WEEKLY 

Redakcja: Edward Durda, Marcin Jędrych


20:00 Grand Slam of Darts, Wolverhampton, Wielka Brytania – 1/8 finału: DZIEŃ 6 – SESJA WIECZORNA


10:00 PGA European Tour – DP World Tour Championship, Dubaj, ZEA: I RUNDA

Komentarz: Jacek Person

18:00 PGA Tour – The RSM Classic, St. Simons Island, USA: I RUNDA

Komentarz: Jacek Person


03:05 NHL: VANCOUVER CANUCKS – COLORADO AVALANCHE na żywo


04:05 
NHL: SEATTLE KRAKEN – CHICAGO BLACKHAWKS na żywo


04:35 
NHL: LOS ANGELES KINGS – WASHINGTON CAPITALS na żywo


12:00
Magazyn NHL ON THE FLY na żywo


18:55 Svenska Hokceyligan: BRYNÄS IF – LEKSANDS IF na żywo



17:20 Energa Basket Liga – 12. kolejka: ASSECO ARKA GDYNIA – MKS DĄBROWA GÓRNICZA 

Komentarz: Marcin Muras – Tomasz Jankowski

17:45 Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD

Redakcja: Michał Łopaciński

21:30 Magazyn NBA ACTION 

Redakcja: Dominik Woźniak

22:00 Magazyn BASKET OFFICE 

Studio: Gabriel Rogaczewski, Artur Kwiatkowski – Michał Pacuda, Łukasz Szwonder


12:55 Mistrzostwa Świata, Doha, Katar – 1/4 finału: DZIEŃ 4


18:35 
Liga Mistrzów EHF – 7. kolejka, grupa A: MOL-PICK SZEGED – HC VARDAR


18:35 
Liga Mistrzów EHF – 7. kolejka, grupa A: THW KIEL – AALBORG HÅNDBOLD


19:00
LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 12. kolejka: RHEIN-NECKAR LÖWEN – TSV GWD MINDEN na żywo

Komentarz: Szymon Ratajczak

20:35 
Liga Mistrzów EHF – 7. kolejka, grupa B: FC BARCELONA – ŁOMŻA VIVE KIELCE 

Komentarz w Eurosporcie: Krzysztof Bandych – Iwona Niedźwiedź
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Orłowski

20:35 Liga Mistrzów EHF – 7. kolejka, grupa B: PARIS SAINT-GERMAIN – FC PORTO SOFARMA

Komentarz: Jakub Pieczatowski


17:10
Tauron Liga – 9. kolejka: ENERGA MKS KALISZ – GRUPA AZOTY CHEMIK POLICE


17:50 Puchar CEV – runda kwalifikacyjna: PGE SKRA BEŁCHATÓW – OK MLADOST BRČKO 

Komentarz: Marek Magiera – Damian Dacewicz (z Bełchatowa)
Komentarz w Radio Gol 1: Marceli Korytek

20:30 Tauron 1. Liga – 15. kolejka: LEGIA WARSZAWA – SMS PZPS SPAŁA 

Komentarz: Adam Romański – Maciej Jarosz (z Warszawy)


14:00 Champion of Champions, Bolton, Wielka Brytania: DZIEŃ 4 – SESJA POPOŁUDNIOWA na żywo

Komentarz: Sara Kalisz – Daniel Holoyda

20:00 Champion of Champions, Bolton, Wielka Brytania: DZIEŃ 4 – SESJA WIECZORNA na żywo
*(w TVP Sport do 21:20, a następnie od 21:35)

Komentarz: Jacek Laskowski – Marek Zubrzycki


20:15 Magazyn KOLOSEUM 

Studio: Paulina Czarnota-Bojarska, Łukasz Jurkowski – Fiodor Łapin, Przemysław Saleta, Igor Jakubowski, Dominik Zadora, Szymon Dusza


00:00 WTA Finals, Guadalajara, Meksyk – finał debla: KREJČÍKOVÁ/SINIAKOVÁHSIEH/MERTENS na żywo

Komentarz: Bartosz Ignacik – Joanna Sakowicz-Kostecka (z Guadalajary)

02:00 WTA Finals, Guadalajara, Meksyk: STUDIO na żywo
*(również o 04:30)


Studio: Piotr Karpiński – Magdalena Grzybowska, Tomasz Wiktorowski, Michał Lewandowski

02:30 WTA Finals, Guadalajara, Meksyk – finał singla: GARBIÑE MUGURUZA – ANETT KONTAVEIT na żywo

Komentarz: Marek Furjan – Joanna Sakowicz-Kostecka (z Guadalajary)

11:30 ATP Finals, Turyn, Włochy – faza grupowa, 3. kolejka debla: GRANOLLERS/ZEBALLOSKRAWIETZ/TECAU na żywo

Komentarz: Tomasz Lorek

14:00 ATP Finals, Turyn, Włochy – faza grupowa, 3. kolejka singla: ALEXANDER ZVEREVHUBERT HURKACZ na żywo

Komentarz: Dawid Olejniczak

18:30 ATP Finals, Turyn, Włochy – faza grupowa, 3. kolejka debla: MEKTIĆ/PAVIĆ – DODIG/POLAŠEK na żywo

Komentarz: Tomasz Lorek

21:00 ATP Finals, Turyn, Włochy – faza grupowa, 3. kolejka singla: DANIIŁ MIEDWIEDIEW – JANNIK SINNER na żywo

Komentarz: Tomasz Tomaszewski


21:00 Magazyn #ELEVENF1 na żywo

Studio: Filip Kapica – Mikołaj Sokół


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


21:20 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie