Supercars Championship w Sydney na antenie Sportklubu

Fani motorsportu za pośrednictwem Sportklubu przeniosą się w ten weekend do Australii. Tam rozgrywane są zmagania Supercars Championship. Szykuje się dobre ściganie.  To już dziewiąta runda sezonu 2021, który rozpoczął się 27 lutego. Na czele klasyfikacji generalnej znajduje się niezmiennie […]

Fani motorsportu za pośrednictwem Sportklubu przeniosą się w ten weekend do Australii. Tam rozgrywane są zmagania Supercars Championship. Szykuje się dobre ściganie. 

To już dziewiąta runda sezonu 2021, który rozpoczął się 27 lutego. Na czele klasyfikacji generalnej znajduje się niezmiennie Shane van Gisbergen. Przedstawiciel zespołu Red Bull Ampol Racing zgromadził do tej pory 2414 punktów i może pochwalić się sporą przewagą nad drugim zawodnikiem w klasyfikacji. Jest nim jego kolega zespołowy, Jamie Whincup, tracący do Gisbergena 337 punktów. Czołową trójkę ogólnego zestawienia uzupełnia Will Davison, reprezentujący barwy ekipy Shell V-Power Racing Team, tracący do lidera 449 punktów.

W ten weekend czeka nas Sydney SuperSprint. Areną zmagań będzie Sydney Motorsport Park. Podczas ostatniej rundy, która odbyła się tydzień temu, w trzech odsłonach rywalizacji oglądaliśmy trzech różnych zwycięzców. Na najwyższym stopniu podium stawali Shane van Gisbergen, Anton De Pasquale i Jamie Whincup. Kto okaże się najszybszy tym razem? O tym przekonamy się już w sobotę i niedzielę. Przygotujmy się na wczesne wstawanie.

SOBOTA – 13 LISTOPADA 2021

06:45 Repco Supercars Championship, Sydney, Australia: WYŚCIG 1 na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz

NIEDZIELA – 14 LISTOPADA 2021

03:35 Repco Supercars Championship, Sydney, Australia: WYŚCIG 2. na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz

09:30 Repco Supercars Championship, Sydney, Australia: WYŚCIG 3. na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz

About Michał Winiarczyk