Sport w TV: czwartek – 19 listopada 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Nitto ATP Finals, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 5


18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD 

Redakcja: Grzegorz Kaczmarczyk, Adam Zakrzewski

20:00 Magazyn LIGA GRA 

Studio: Paweł Grabowski – Wojciech Jagoda

20:05 Magazyn ODLICZANIE DO EURO: PODSUMOWANIE 


20:30 Magazyn PREMIEROWA JAZDA 

Redakcja: Michał Kołodziejczyk


21:30 Magazyn BOXING WORLD WEEKLY 

Redakcja: Edward Durda, Gabriel Rogaczewski

22:35 Magazyn RING TVP SPORT na żywo

Studio: Piotr Jagiełło, Sebastian Szczęsny – Wojciech Bartnik, Maciej Sulęcki


14:00 PGA European Tour – Joburg Open, Johannesburg, RPA: I RUNDA 

Komentarz: Jacek Person

19:00 PGA Tour – RSM Classic, St. Simons Island, USA: I RUNDA 

Komentarz: Krzysztof Rawa, Michał Ligocki


01:00 NBA: DRAFT 

Komentarz: Wojciech Michałowicz

17:30 Energa Basket Liga – 14. kolejka: HYDRO TRUCK RADOM – KING SZCZECIN 


17:15 Magazyn 7. METR 

Studio: Sylwia Michałowska, Grzegorz Chodkowski


18:35 Liga Mistrzów EHF – faza grupowa, grupa B: THW KIEL – FC BARCELONA 
Eurosport Player

18:40 Liga Mistrzów EHF – faza grupowa, grupa A: VARDAR SKOPJE – ŁOMŻA VIVE KIELCE 
Eurosport Player

Komentarz w Radio Gol 1: Maciej Piotrowski – Piotr Szymczuk

19:00 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 9. kolejka: HSG WETZLAR – DIE EULEN LUDWIGSHAFEN 

Komentarz: Kamil Gapiński


17:30 Tauron 1. Liga – 10. kolejka: KRISPOL WRZEŚNIA – EWINNER GWARDIA WROCŁAW 
Polsat Sport HD


11:00 Home Nations Series – Northern Ireland Open, Belfast, Irlandia Północna: DZIEŃ 4 
*(do 13:00)


13:45 Home Nations Series – Northern Ireland Open, Belfast, Irlandia Północna: DZIEŃ 4 
*(do 18:00)


20:30 Home Nations Series – Northern Ireland Open, Belfast, Irlandia Północna: DZIEŃ 4 
*(do 00:00)



20:15 Magazyn KOLOSEUM

Studio: Justyna Kostyra, Łukasz Jurkowski – Daniel Rutkowski, Adrian Zieliński, Paweł Pawlak, Adrian Błeszyński, Przemysław Saleta, Bartosz Stachura


13:00 Nitto ATP Finals, Londyn, Wielka Brytania – faza grupowa, grupa B: KOOLHOF/METKIC – KUBOT/MELO na żywo


15:00 Nitto ATP Finals, Londyn, Wielka Brytania – faza grupowa, grupa B: DOMINIC THIEM – ANDREY RUBLEV na żywo
Polsat Sport HD

19:00 Nitto ATP Finals, Londyn, Wielka Brytania – faza grupowa, grupa B: RAM/SALISBURY – KRAWIETZ/MIES na żywo


21:00 Nitto ATP Finals, Londyn, Wielka Brytania – faza grupowa, grupa B: RAFAEL NADAL – STEFANOS TSITSIPAS na żywo
Polsat Sport HD


03:00 Finały ITTF, Zhegzhou, Chiny: MECZE 1/8 FINAŁU KOBIET na żywo
*(również o 07:30 i 12:00)


04:40 Finały ITTF, Zhegzhou, Chiny: MECZE 1/8 FINAŁU MĘŻCZYZN na żywo
*(również o 09:10 i 13:40)



21:00 FIM SuperEnduro – Grand Prix Portugalii: PODSUMOWANIE 

Redakcja: Mateusz Kędzierski


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


22:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie