Sport w TV: czwartek – 20 maja 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA League Two – play-off, 1/2 finału: TRANMERE ROVERS FC – MORECAMBE FC


17:00 MOL Cup – finał: FC VICTORIA PILZNO – SK SLAVIA PRAGA na żywo

Komentarz: Piotr Szymczuk

18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Grzegorz Kaczmarczyk, Piotr Glamowski

18:30 
Magazyn KRONIKI LALIGA 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Adrian Olek

18:55 League Two – play-off, 1/2 finału: TRANMERE ROVERS FC – MORECAMBE FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

20:00 Eliteserien – 14. kolejka: ROSENBORG BK – SK BRANN 



21:30 Magazyn BOXING WORLD WEEKLY 

Redakcja: Edward Durda, Michał Kornacki

21:35 Magazyn RING TVP SPORT 

Studio: Piotr Jagiełło, Sebastian Szczęsny


19:00 US PGA Championship, Kiawah Island, USA: I RUNDA na żywo
*(do 20:00, następnie od 20:30, od 21:30 na Polsat Sport Extra HD)
Ipla
Komentarz: Jacek Person


02:05 NHL – play-off, 1/8 finału: CAROLINA HURRICANES – NASHVILLE PREDATORS na żywo

Komentarz: Piotr Chłystek – Michał Ruszel


11:15 Giro d’Italia, Włochy: ETAP 12

Komentarz: Adam Probosz – Dariusz Baranowski

14:00 Wyścig dookoła Andaluzji, Hiszpania: ETAP 3 
*(o 17:30  w Eurosport 1 HD)

Komentarz: Tomasz Jaroński

14:50 Vuelta a Burgos Feminas, Hiszpania: ETAP 1 


20:30 
Tour de Pologne: PREZENTACJA TRASY na żywo

Komentarz: Maciej Kurzajewski


01:30 NBA – play-in, 1/4 finału: MEMPHIS GRIZZLIES – SAN ANTONIO SPURS
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Artur Kwiatkowski – Waldemar Kijanowski

04:00 NBA – play-in, 1/4 finału: LOS ANGELES LAKERS – GOLDEN STATE WARRIORS
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Michał Łopaciński – Hubert Radke

17:45 Magazyn BASKET+ 

Redakcja: Marcin Froelich

18:30 Basketball Super League – play-off, 1/2 finału: FENERBAHÇE BEKO – PINAR KARŞIYAKA 

Komentarz: Jacek Łączyński

20:00 Magazyn NBA ACTION 

Redakcja: Gabriel Rogaczewski

21:15 Liga ACB – 37. kolejka: REAL MADRYT – RETABET BILBAO BASKET

Komentarz: Radosław Spiak


17:55 PGNiG Superliga – 24. kolejka: ŁOMŻA VIVE KIELCE – KS AZOTY-PUŁAWY
TVP Sport HD
Komentarz: Grzegorz Chodkowski, Mariusz Jurasik (z Kielc)
Reporter: Sylwia Michałowska

18:35 Liga Mistrzów EHF – play-off, 1/4 finału: TELEKOM VESZPRÉM – HBC NANTES 


20:35 Liga Mistrzów EHF – play-off, 1/4 finału: FC BARCELONA – HC MESHKOV BREST 

Komentarz w Radio Gol 2: Mateusz Orłowski


20:00 Mistrzostwa Europy: LOSOWANIE

Komentarz: Adrian Brzozowski


20:15 Magazyn KOLOSEUM 
Polsat Sport HD

Studio: Justyna Kostyra, Łukasz Jurkowski – Róża Gumienna, Tomasz Marciniak


13:30 ATP World Tour 250, Genewa, Szwajcaria – 1/8 finału: MARCO CECCHINATO – DENIS SHAPOVALOV na żywo
Ipla

Komentarz: Dawid Olejniczak

14:45 ATP World Tour 250, Genewa, Szwajcaria – 1/4 finału: PABLO ANDUJAR – DOMINIC STEPHAN STRICKER na żywo
Ipla
Komentarz: Dawid Olejniczak

17:00 ATP World Tour 250, Genewa, Szwajcaria – 1/4 finału: CASPER RUUD – DOMINIK KOEPFER na żywo
Ipla

Komentarz: Dawid Olejniczak; Tomasz Tomaszewski

18:30 ATP World Tour 250, Genewa, Szwajcaria – 1/4 finału: PABLO CUEVAS – GRIGOR DIMITROV na żywo
Ipla

Komentarz: Tomasz Tomaszewski

19:30 ATP World Tour 250, Genewa, Szwajcaria – 1/4 finału: LASLO DJERE – DENIS SHAPOVALOV na żywo
Ipla


11:00 Formuła 1 – Grand Prix Monako: STUDIO na żywo
*(również o 12:40)
Ipla
Studio: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica, Mikołaj Sokół (z Warszawy)

11:25 Formuła 1 – Grand Prix Monako: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

14:30 Formuła 1 – Grand Prix Monako: STUDIO na żywo
*(również o 16:10)
Ipla
Studio: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół (z Warszawy)

14:55 Formuła 1 – Grand Prix Monako: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica


16:45 Srebrny Kask, Bydgoszcz: STUDIO 

Studio: Angelika Nowicka – Jerzy Kanclerz (z Bydgoszczy)

17:00 Srebrny Kask, Bydgoszcz: FINAŁ

Komentarz: Wojciech Dróżdż – Henryk Grzonka (z Bydgoszczy)

18:00 Magazyn PGE EKSTRALIGI na żywo
Ipla
Studio: Anita Mazur – Marcin Kuźbicki

22:00 Magazyn SPEEDWAY+ 

Redakcja: Karolina Wieszczycka


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


22:30 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie