34. oraz 35. kolejka eWinner 2. ligi w TVP Sport

W odstępie kilku dni rozegrane zostaną dwie najbliższe kolejki eWinner drugiej ligi. TVP Sport przeprowadzi transmisję po jednym meczu z każdej kolejki. W środę o godzinie 18 Motor Lublin zmierzy się u siebie z GKS-em Katowice. Goście z Katowic spróbują […]

W odstępie kilku dni rozegrane zostaną dwie najbliższe kolejki eWinner drugiej ligi. TVP Sport przeprowadzi transmisję po jednym meczu z każdej kolejki.

W środę o godzinie 18 Motor Lublin zmierzy się u siebie z GKS-em Katowice. Goście z Katowic spróbują wykonać kolejny krok, który przybliży ich do wyższej klasy rozgrywkowej. Podopieczni Rafała Góraka znajdują się na drugim miejscu w tabeli z 61. punktami na koncie, natomiast Motor Lublin zajmuje dziesiątą lokatę. W 35. kolejce zostanie pokazana transmisja z pojedynku Górnik Polkowice – Wigry Suwałki. Gospodarze są aktualnym liderem drugoligowych zmagań. Górnik gromadząc 66. punktów pewnie zmierza do pierwszej ligi. Warto przypomnieć, że drużyna z Polkowic ma rozegrany jeden mecz mniej od innych ekip. Wigry także znajdują się wysoko w tabeli, a dokładniej na czwartym miejscu, które gwarantuje występ w barażach.

ŚRODA – 19 MAJA 2021

17:55 II liga – 34. kolejka: MOTOR LUBLIN – GKS KATOWICE na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Hubert Bugaj

SOBOTA – 22 MAJA 2021

18:10 II liga – 35. kolejka: GÓRNIK POLKOWICE – WIGRY SUWAŁKI na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

About Łukasz Urbanowski