Sport w TV: czwartek – 21 kwietnia 2022

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA: LaLiga Santander – 33. kolejka: REAL SOCIEDAD – FC BARCELONA

00:25 Brasileiro Série A – 4. kolejka: CR FLAMENGO – SE PALMERIAS na żywo

Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Bartłomiej Rabij

18:00
Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD

Redakcja: Grzegorz Kaczmarczyk, Piotr Glamowski

18:25
Magazyn LA MANITA


18:55 LaLiga Santander – 33. kolejka: LEVANTE UD – SEVILLA FC

Komentarz: Patryk Mirosławski

18:55 LaLiga Santander – 33. kolejka: RCD ESPANYOL – RAYO VALLECANO

Komentarz: Michał Świerżyński – Marcin Gazda

19:55 LaLiga Santander – 33. kolejka: CADIZ CF – ATHLETIC BILBAO

Komentarz: Piotr Laboga – Wojciech Jagoda

20:00
Magazyn EKSTRAKLASYKA


20:55 Premier League – 30. kolejka: BURNLEY FC – SOUTHAMPTON FC na żywo

Komentarz: Adrian Olek – Rafał Nahorny

21:00
Magazyn LIGUE 1 SHOW


21:25 LaLiga Santander – 33. kolejka: REAL SOCIEDAD – FC BARCELONA

Komentarz: Mateusz Święcicki – Sebastian Chabiniak


18:50 OBOS Damallsvenskan – 4. kolejka: ESKILSTUNA UNITED DFF – IF BROMMAPOJKARNA


00:30 Major League Baseball: DETROIT TIGERS – NEW YORK YANKEES


20:00 Major League Baseball: KANSA
S CITY ROYALS – MINNESOTA TWINS


18:00 FOX Sports Africa Boxing, Johannesburg, RPA: BANGILE NYANGANILOYISO NGANTWENI na żywo


22:10
Magazyn RING TVP SPORT na żywo

Studio: Piotr Jagiełło

22:30 
Magazyn BOXING WORLD WEEKLY

Redakcja: Edward Durda, Maciej Jędrych


19:55 
Premier League Darts, Aberdeen, Szkocja: DZIEŃ 11 na żywo

Komentarz: Jakub Łokietek


14:00 PGA European Tour – ISPS Handa Championship in Spain, Tarragona, Hiszpania: I RUNDA na żywo
*(o 19:30  w Golf Channel)

Komentarz w Golf Channel: Jacek Person

21:30
PGA Tour – Zurich Classic of New Orleans, Nowy Orlean, USA: I RUNDA na żywo

Komentarz: Jacek Person – Bartosz Konieczny


02:35 NHL: EDMONTON OILERS – DALLAS STARS na żywo


04:05 NHL: SEATTLE KRAKEN – COLORADO AVALANCHE na żywo


04:05 NHL: VEGAS GOLDEN KNIGHTS – WASHINGTON CAPITALS na żywo


04:05 NHL: ARIZONA COYOTES – CHICAGO BLACKHAWKS na żywo


12:00 Magazyn NHL ON THE FLY na żywo


19:25
SHL – play-off, 1/2 finału: FRÖLUNDA HC – LULEÅ HOCKEY na żywo


19:00 Magazyn ABSA CASE EPIC – MĘŻCZYŹNI


19:40
Magazyn ABSA CASE EPIC – KOBIETY


14:00
Tour of the Alps, Włochy: ETAP 4 na żywo

Komentarz: Adam Probosz, Igor Błachut


17:45 Magazyn BASKET+ 

Redakcja: Remigiusz Kula

19:50 Energa Basket Liga – play-off, 1/4 finału: GRUPA SIERLECCY CZARNI SŁUPSK – KING SZCZECIN na żywo


21:30 
Magazyn NBA ACTION

Redakcja: Dominik Woźniak

22:00
Magazyn BASKET OFFICE na żywo
(o 23:00 dogrywka na Canal+ Online)

Studio: Artur Kwiatkowski, Gabriel Rogaczewski
Redakcja: Jakub Kręcidło, Szymon Przedpełski


17:30 Tauron Liga – play-off, 1/2 finału: DEVELOPRES BELLA DOLINA RZESZÓW – ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ na żywo
 
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Wiśniowski (z Rzeszowa)

20:30 Tauron Liga – play-off, 1/2 finału: GRUPA AZOTY CHEMIK POLICE – GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ na żywo
 


14:00 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Anglia: DZIEŃ 4 – SESJA POPOŁUDNIOWA na żywo
*(o 15:25 w Eurosport 1)

Komentarz: Rafał Jewtuch, Grzegorz Biernadski

19:45 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Anglia: DZIEŃ 4 – SESJA WIECZORNA na żywo

Komentarz: Przemysław Kruk, Michał Ebert


00:00 Professional Fighters League, Arlington, USA: CLAY COLLARD – JEREMY STEPHENS na żywo


20:15
Magazyn KOLOSEUM na żywo

Studio: Łukasz Jurkowski, Paweł Wyrobek – Artur Szpilka, Piotr Wawrzyniak, Adam Łaguna, Konrad Kozłowski, Przemysław Saleta

20:30
Magazyn PREMIEROWA JAZDA na żywo

Gość: Mateusz Gamrot

22:00 Magazyn WGP KICKBOXING


11:00
ATP World Tour 500, Barcelona, Hiszpania – 3. runda: FRANCES TIAFOE – FELIX AUGER-ALIASSIME na żywo


12:00 WTA Tour 250, Stambuł, Turcja – 2. runda: LESIA TSURENKO – AJLA TOMLJANOVIC na żywo


12:30 WTA Tour 500, Stuttgart, Niemcy – 2. runda: ELENA RYBAKINA – PAULA BADOSA na żywo

Komentarz: Maciej Zaręba – Joanna Sakowicz-Kostecka

13:00 ATP World Tour 500, Barcelona, Hiszpania – 3. runda: STEFANOS TSITSIPAS – ILYA IVASHKA na żywo


14:00
ATP World Tour 500, Barcelona, Hiszpania – 3. runda: EMIL RUUSUVUORI – CASPER RUUD na żywo


14:00
WTA Tour 250, Stambuł, Turcja – 2. runda: REBECCA PETERSON – YULIA PUTINTSEVA na żywo


14:30
ATP World Tour 250, Belgrad, Serbia – 1/4 finału: NOVAK DJOKOVIC – MIOMIR KECMANOVIC na żywo


14:30 WTA Tour 500, Stuttgart, Niemcy – 2. runda: BIANCA ANDREESCU – ARYNA SABALENKA na żywo

Komentarz: Bartosz Ignacik – Dawid Celt

16:00 ATP World Tour 500, Barcelona, Hiszpania – 3. runda: JAUME MUNAR – CARLOS ALCARAZ na żywo


16:00 WTA Tour 250, Stambuł, Turcja – 2. runda: PETRA MARTIC – ANASTASIA POTAPOVA na żywo


16:30
ATP World Tour 250, Belgrad, Serbia – 1/4 finału: KAREN KHACHANOV – THIAGO MONTEIRO na żywo


17:00 WTA Tour 500, Stuttgart, Niemcy – 2. runda: MARIA SAKKARI – LAURA SIEGEMUND na żywo

Komentarz: Michał Lewandowski – Klaudia Jans-Ignacik

18:30
WTA Tour 500, Stuttgart, Niemcy – 2. runda: TAMARA KORPATSCH – EMMA RADUCANU na żywo


20:30
WTA Tour 500, Stuttgart, Niemcy – 2. runda: ANETT KONTAVEIT – EKATERINA ALEXANDROVA na żywo


12:00 Magazyn ESET V4 CUP


18:00
Magazyn GP CONFIDENTAL


21:00
PGE Ekstraliga: ZAPOWIEDŹ KOLEJKI na żywo


22:00 
Magazyn SPEEDWAY+


17:00 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU
(również o 19:40)


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


21:30 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie