Sport w TV: piątek – 22 kwietnia 2022

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA: PGE Ekstraliga – 3. kolejka: BETARD SPARTA WROCŁAW – FOGO UNIA LESZNO


13:50 Liga Młodzieżowa UEFA – 1/2 finału: JUVENTUS FC – SL BENFICA na żywo

Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak


16:00 Magazyn LALIGA SHOW 

Redakcja: Leszek Orłowski

16:30 Magazyn LIGUE1 PREVIEW SHOW 

Redakcja: Rafał Dębiński

17:00 Magazyn PREMIER LEAGUE NETBUSTERS 

Redakcja: Adam Zakrzewski

17:40 PKO BP Ekstraklasa – 30. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Komentarz: Bartosz Gleń – Rafał Nahorny (z Radomia)

Reporterzy: Maja Strzelczyk, Gabriel Rogaczewski

17:50 Liga Młodzieżowa UEFA – 1/2 finału: ATLETICO MADRYT – FC SALZBURG na żywo


17:50 Fortuna 1. Liga – 29. kolejka: APKLAN RESOVIA RZESZÓW – ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 


17:55 PKO BP Ekstraklasa – 30. kolejka: RADOMIAK RADOM – CRACOVIA 

Komentarz w Canal+: Bartosz Gleń – Rafał Nahorny (z Radomia)
Komentarz w Radio Gol 1: Bartosz Pająk


18:25 2. Bundesliga – 31. kolejka: FORTUNA DUSSELDORF – SG DYNAMO DREZNO 

Komentarz: Kamil Kania


18:25 2. Bundesliga – 31. kolejka: KARLSRUHER SC – FC INGOLSTADT 04 


19:30 Fortuna 1. Liga – 29. kolejka: STUDIO 
*(również o 22:30)

Studio: Przemysław Iwańczyk – Hanna Zdanowska, Tomasz Salski, Artur Partyka Ryszard Robakiewicz, Marek Chojnacki  (z Łodzi)
Reporterka: Paulina Czarnota-Bojarska

20:00 PKO Ekstraklasa – 30. kolejka: SUPER PIĄTEK na żywo
*(również o 22:30)

Studio: Daria Kabała-Malarz – Andrzej Juskowiak (z Lubina)
Reporterzy: Cezary Olbrycht, Mariusz Wróblewski

20:20 Fortuna 1. Liga – 29. kolejka: ŁKS ŁÓDŹ – CHROBRY GŁOGÓW 

Komentarz w Polsacie Sport: Cezary Kowalski – Marcin Kaczmarek (z Łodzi)
Komentarz w Radio Gol 3: Mateusz Pietrzak (z Łodzi)

20:20
Bundesliga – 31. kolejka: VFL WOLFSBURG – 1. FSV MAINZ 05 

Komentarz: Szymon Ratajczak – Michał Zachodny

20:25 PKO Ekstraklasa – 30. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN – GÓRNIK ZABRZE na żywo

Komentarz w Canal+: Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski (z Lubina)
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Stóf (z Lubina)

20:55 LaLiga Smartbank – 37. kolejka: CD TENERIFE – SD HUESCA 

Komentarz: Michał Świerżyński – Krzysztof Rot

22:55 Liga Mistrzów CAF – play-off, 1/4 finału: ESPÉRANCE TUNIS – ES SÉTIF 


23:55
Liga Mistrzów CAF – play-off, 1/4 finału: AL AHLY – RAJA CLUB ATHLETIC 


18:45 Liga Mistrzyń UEFA – play-off, 1/2 finału: FC BARCELONA – VFL WOLFSBURG 

Komentarz w Radio Gol 2: Wojciech Nowakowski

18:50 OBOS Damallsvenskan – 4. kolejka: BK HÄCKEN FF – KRISTIANSTADS DFF 


19:10 Frauen-Bundesliga – 20. kolejka: FC CARL ZEISS JENA – FC BAYERN MONACHIUM 



00:30 Major League Baseball: MIAMI MARLINS – ST. LOUIS CARDINALS 


03:30 Major League Baseball: SEATTLE MARINERS – TEXAS RANGERS 


20:00 Major League Baseball: CHICAGO CUBS – PITTSBURGH PIRATES 


02:00 BKFC Fight Night, Lauderdale, USA: JOEY BELTRAN – FRANK TATE 

Komentarz: Piotr Momot

03:00
Gala Boksu, Glendora, USA: JOEL DIAZ JR. – MERCITO GESTA 


14:55 Tyson Fury – Dillian Whyte, Londyn, Anglia: WAŻENIE 


17:45 
Tymex Boxing Night 21, Bytom: DAMIAN JONAK – ANDREW ROBINSON 
*(od 19:15 w TVP Sport)

Studio: Maciej Barszczak – Maciej Miszkiń (z Bytomia)
Komentarz: Piotr Jagiełło – Janusz Pindera (z Bytomia)
Reporter: Aleksandra Pika

20:00
Gala Boksu, Verbania, Włochy: IVAN ZUCCO – MARKO NIKOLIC 


14:00 PGA European Tour – ISPS Handa Championship in Spain, Tarragona, Hiszpania: II RUNDA na żywo
*(o 19:30  w Golf Channel)

Komentarz w Golf Channel: Jacek Person

21:30 
PGA Tour – Zurich Classic of New Orleans, Nowy Orlean, USA: II RUNDA na żywo

Komentarz: Jacek Person – Bartosz Konieczny



01:00 NHL: CAROLINA HURRICANES – WINNIPEG JETS


01:05 NHL: FLORIDA PANTHERS – DETROIT RED WINGS


01:05 NHL: MONTREAL CANADIENS – PHILADELPHIA FLYERS


01:05 NHL: NEW JERSEY DEVILS – BUFFALO SABRES 


01:05 NHL: PITTSBURGH PENGUINS – BOSTON BRUINS 


01:35 NHL: NEW YORK ISLANDERS – NEW YORK RANGERS 


02:05 NHL: MINNESOTA WILD – VANCOUVER CANUCKS 


02:05 NHL: TAMPA BAY LIGHTNING – TORONTO MAPLE LEAFS 


03:05 NHL: CALGARY FLAMES – DALLAS STARS 


04:35 NHL: LOS ANGELES KINGS – CHICAGO BLACKHAWKS


04:35 NHL: SAN JOSE SHARKS – ST. LOUIS BLUES


12:00 Magazyn NHL ON THE FLY 


18:25 
SHL – play-off, 1/2 finału: FÅRJESTAD BK – RÖGLE BK na żywo


14:00 
Tour of the Alps, Włochy: ETAP 5 na żywo

Komentarz: Adam Probosz, Igor Błachut


13:35 CBA – play-off, finał: LIAONING FLYING LEOPARDS – ZHEJIANG GUANGSHA LIONS na żywo

Komentarz: Jakub Ryś

17:30 Magazyn BASKET+ 


20:35 
Turkish Airlines Euroliga – play-off, 1/4 finału: REAL MADRYT – MACCABI FOX TEL AWIW na żywo


23:00 Magazyn ENERGA BASKET LIGA 


20:40 Premiership – 23. kolejka: BRISTOL BEARS – GLOUCESTER RUGBY 


20:50
Puchar Sześciu Narodów kobiet – 4. kolejka: WALIA – FRANCJA 



15:30 Magazyn 7. STREFA 

Studio: Marek Magiera – Joanna Mirek, Damian Dacewicz, Jakub Bednaruk

20:00 1. DOL – play-off, finał: CALCIT VOLLEY – ACH VOLLEY LJUBLJANA na żywo

Komentarz: Jakub Lipczik

20:30 PlusLiga – mecz o 9. miejsce: PROJEKT WARSZAWA – CUPRUM LUBIN 

Komentarz: Maciej Jarosz – Krzysztof Wanio (z Warszawy)


11:00 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Anglia: DZIEŃ 7 – SESJA PORANNA na żywo

Komentarz: Rafał Jewtuch

15:25 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Anglia: DZIEŃ 7 – SESJA POPOŁUDNIOWA na żywo

Komentarz: Przemysław Kruk, Rafał Jewtuch

19:45 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Anglia: DZIEŃ 7 – SESJA WIECZORNA na żywo

Komentarz: Jarosław Kowalski, Michał Ebert


11:00 ONE Championship 156, Singapur: REGIAN EERSEL – ARIAN SADIKOVIC na żywo
*(od 14:30 również w TVP Sport)

Komentarz w Fightklubie: Krzysztof Sendecki, Michał Stanisławski
Komentarz w TVP: Patryk Prokulski, Maciej Turski


12:00 ATP World Tour 500, Barcelona, Hiszpania – 3. runda: FRANCES TIAFOE – FELIX AUGER-ALIASSIME na żywo


12:00 WTA Tour 250, Stambuł, Turcja – 1/4 finału: YULIA PUTINTSEVA – AJLA TOMLJANOVIC na żywo


12:30 WTA Tour 500, Stuttgart, Niemcy – 1/4 finału: ONS JABEUR – PAULA BADOSA na żywo

Komentarz: Marek Furjan – Klaudia Jans-Ignacik

13:00 ATP World Tour 250, Belgrad, Serbia – 1/4 finału: FABIO FOGNINI – OSCAR OTTE na żywo


14:00 ATP World Tour 500, Barcelona, Hiszpania – 3. runda: JAUME MUNAR – CARLOS ALCARAZ na żywo

Komentarz: Filip Gawęcki

14:00 
WTA Tour 250, Stambuł, Turcja – 1/4 finału: ANASTASIA POTAPOVA – SARA SORRIBES TORMO na żywo


14:30 
WTA Tour 500, Stuttgart, Niemcy – 1/4 finału: ANETT KONTAVEIT – ARYNA SABALENKA na żywo

Komentarz: Michał Lewandowski – Adam Molenda

15:00 
ATP World Tour 250, Belgrad, Serbia – 1/4 finału: TARO DANIEL – ANDREY RUBLEV na żywo


16:00 WTA Tour 250, Stambuł, Turcja – 1/4 finału: JULIA GRABHER – SORANA CIRSTEA na żywo


16:00 ATP World Tour 500, Barcelona, Hiszpania – 1/4 finału: ??? – ??? na żywo


17:00 WTA Tour 500, Stuttgart, Niemcy – 1/4 finału: LAURA SIEGEMUND – LIUDMILA SAMSONOVA na żywo

Komentarz: Bartosz Ignacik – Dawid Celt

18:00 
WTA Tour 250, Stambuł, Turcja – 1/4 finału: ANNA BONDAR – VERONIKA KUDERMETOVA na żywo


18:00 
ATP World Tour 500, Barcelona, Hiszpania – 1/4 finału: ??? – ??? na żywo


18:30 
WTA Tour 500, Stuttgart, Niemcy – 1/4 finału: IGA ŚWIĄTEK – EMMA RADUCANU na żywo

Komentarz: Maciej Zaręba – Joanna Sakowicz-Kostecka


10:00 Moto3 – Grand Prix Portugalii: I SESJA TRENINGOWA 

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

10:20 Mistrzostwa Świata Superbike, Assen, Holandia: I SESJA TRENINGOWA na żywo


10:55 MotoGP – Grand Prix Portugalii: I SESJA TRENINGOWA 

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

11:55 Moto2 – Grand Prix Portugalii: I SESJA TRENINGOWA 

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

14:15 Moto3 – Grand Prix Portugalii: II SESJA TRENINGOWA 

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

14:50 Mistrzostwa Świata Superbike, Assen, Holandia: II SESJA TRENINGOWA na żywo


15:10 MotoGP – Grand Prix Portugalii: II SESJA TRENINGOWA 

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

16:10 Moto2 – Grand Prix Portugalii: II SESJA TRENINGOWA 

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak


13:00 Formuła 1 – Grand Prix Emilii-Romanii: STUDIO na żywo
*(również o 14:40)


Studio: Aldona Marciniak – Robert Smoczyński (z Imoli)

13:25 Formuła 1 – Grand Prix Emilii-Romanii: I SESJA TRENINGOWA na żywo

Komentarz: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

14:55
Formuła 3 – Grand Prix Włoch: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo

Komentarz: Andrzej Borowczyk – Krystian Sobierajski

15:50 Formuła 2 – Grand Prix Włoch: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo

Komentarz: Andrzej Borowczyk – Krystian Sobierajski

16:00 Formuła 1 – Grand Prix Emilii-Romanii: STUDIO na żywo
*(również o 18:20)

Studio: Aldona Marciniak – Robert Smoczyński (z Imoli)

16:55 Formuła 1 – Grand Prix Emilii-Romanii: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo

Komentarz: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

18:20
Porsche Supercup, Imola, Włochy: SESJA TRENINGOWA na żywo


21:00 Magazyn #ELEVENF1 na żywo


17:30 PGE Ekstraliga – 3. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Studio: Anita Mazur – Oskar Bober (z Lublina)
Reporter: Joanna Cedrych

18:00 PGE Ekstraliga – 3. kolejka: MOTOR LUBLIN – ZOOLESZCZ GKM GRUDZIĄDZ na żywo

Komentarz: Marcin Kuźbicki – Marcin Musiał (z Lublina)

20:15 PGE Ekstraliga – 3. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Studio: Marcelina Rutkowska-Konikiewicz – Rafał Dobrucki (z Wrocławia)
Reporter: Tomasz Lorek

20:30 PGE Ekstraliga – 3. kolejka: BETARD SPARTA WROCŁAW – FOGO UNIA LESZNO na żywo

Komentarz w Eleven: Michał Korościel – Maciej Markowski (z Wrocławia)
Komentarz w Radio Gol 2: Dawid Ociepa


09:10 Magazyn POLSKIE RADIO RDC na żywo


18:10 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
*(również o 19:55)

19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:30 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


23:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie