Sport w TV: czwartek – 22 lutego 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Europy UEFA – 1/16 finału: ATALANTA BC – BORUSSIA DORTMUND


17:00 Liga Europy UEFA – 1/16 finału: LOKOMOTIW MOSKWA – OGC NICE na żywo
Eurosport Player

17:55 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Grzegorz Kaczmarczyk, Katarzyna Kozłowska

18:55 Liga Europy UEFA – 1/16 finału: SS LAZIO – STEAUA BUKARESZT na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Tomasz Lipiński

18:55 
Liga Europy UEFA – 1/16 finału: VILLARREAL CF – OLYMPIQUE LYON na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Tomasz Wieszczycki

18:55
 Liga Europy UEFA – 1/16 finału: ATLETICO MADRYT – FC KOPENHAGA na żywo

Komentarz: Adam Westfal – Leszek Orłowski

18:55 Liga Europy UEFA – 1/16 finału: RB LIPSK – SSC NAPOLI na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Tomasz Jasina

18:55
Liga Europy UEFA: MULTILIGA na żywo

Komentarz: Mariusz Wróblewski

19:00 
Liga Europy UEFA – 1/16 finału: SPORTING CP – FC ASTANA na żywo


19:00 Liga Europy UEFA – 1/16 finału: ZENIT SANKT PETERSBURG – CELTIC GLASGOW na żywo
Eurosport Player

19:00 
Liga Europy UEFA – 1/16 finału: DYNAMO KIJÓW – AEK ATENY na żywo
Eurosport Player

19:00 
Liga Europy UEFA – 1/16 finału: VIKTORIA PILZNO – PARTIZAN BELGRAD na żywo
Eurosport Player


21:00 
Liga Europy UEFA – 1/16 finału: ATALANTA BC – BORUSSIA DORTMUND na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+ Sport HD: Cezary Olbrycht – Grzegorz Mielcarski

21:00 
Liga Europy UEFA – 1/16 finału: ATHLETIC BILBAO – SPARTAK MOSKWA na żywo

Komentarz: Żelisław Żyżyński – Wojciech Jagoda

21:00
 
Liga Europy UEFA – 1/16 finału: SC BRAGA – OLYMPIQUE MARSYLIA na żywo

Komentarz w nSport+ HD: Rafał Dębiński – Filip Surma

21:00 
Liga Europy UEFA – 1/16 finału: ARSENAL FC – ÖSTERSUNDS FK na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski – Robert Podoliński

21:00 Liga Europy UEFA – 1/16 finałuAC MILAN – ŁUDOGOREC RAZGRAD na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz: Tomasz Lach – Andrzej Strejlau

21:00 
Liga Europy UEFA: MULTILIGA na żywo

Komentarz: Grzegorz Kaczmarczyk

21:05 Liga Europy UEFA – 1/16 finału
RED BULL SALZBURG – REAL SOCIEDAD na żywo
Eurosport Player

23:30 Liga Europy UEFA: SKRÓTY na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Edward Durda, Krzysztof Bandych


12:15 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

12:15
Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: SZTAFETA KOBIET na żywo
*(od 12:30 w Eurosport 1 HD)
Eurosport PlayerEurosport 1 HDIplasport.tvp.pl

Komentarz w Eurosporcie 1: Tomasz Jaroński – Krzysztof Wyrzykowski (z Pjongczang)
Komentarz w Eurosporcie 3 (CP): Marcin Muras
Komentarz w TVP: Piotr Sobczyński, Jarosław Idzi (z Pjongczang)


13:35 
Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: STUDIO na żywo


01:05
Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa – turniej mężczyzn – tie-breaker: SZWAJCARIA – WIELKA BRYTANIA na żywo
Eurosport Player

12:05
Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa – turniej mężczyzn: 1/2 FINAŁU na żywo
*(od 13:45 w Eurosport 1 HD)
Eurosport PlayerEurosport 1 HDIpla
Komentarz w Eurosporcie 1: Paweł Burlewicz – Marianna Bandych

12:05
Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa – turniej mężczyzn: 1/2 FINAŁU na żywo
Eurosport Player


07:30 PGA European Tour – Commercial Bank Qatar Masters, Doha, Katar: I RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

12:00
PGA European Tour – Commercial Bank Qatar Masters, Doha, Katar: I RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

21:00
PGA Tour – The Honda Classic, Floryda, USA: I RUNDA na żywo
Ipla


04:50 Igrzyska Olimpijskie, Gangneung, Korea Południowa – turniej kobiet, Finał: STUDIO na żywo
*(także od 06:40 do 06:45 i od 07:35 do 08:00)
TVP 2 HD

05:10
Igrzyska Olimpijskie, Gangneung, Korea Południowa – turniej kobiet, Finał: KANADA – USA na żywo
*(od 06:45 także w Eurosport 1 HD)
Eurosport 2 HDEurosport 1 HDEurosport PlayerIpla TVP 2 HDsport.tvp.pl
Komentarz w Eurosporcie 2: Marcin Zawadzki – Jacek Chadziński
Komentarz w Eurosporcie 5 (CP): Grzegorz Michalewski – Jerzy Sobera
Komentarz w TVP: Jacek Laskowski – Mariusz Czerkawski (z Pjongczang)


10:45 
Abu Dhabi Tour: ETAP 2 na żywo
*(o 19:00 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla

07:15 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: TRENING NA SKOCZNI DUŻEJ na żywo
Eurosport Player

08:10 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: STUDIO na żywo


08:15 
Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

08:30 
Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: SKOKI DRUŻYNOWE SKOCZNIA DUŻA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIplasport.tvp.pl
Komentarz w Eurosporcie 1: Paweł Ulbrycht
Komentarz w Eurosporcie 4 (CP): Marek Jóźwik
Komentarz w TVP: Sebastian Szczęsny – Piotr Meissner (z Pjongczang)

11:05 
Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: STUDIO na żywo


11:20 
Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: SZTAFETA 4×5 KM na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIplasport.tvp.pl
Komentarz w Eurosporcie 4 (CP): Marek Jóźwik
Komentarz w TVP: Sebastian Szczęsny – Piotr Meissner (z Pjongczang)


17:45 Magazyn BASKET+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

18:25
Magazyn NBA ACTION premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Joanna Cedrych

18:45 
Magazyn PIĄTA KWARTA premiera.200

Redakcja: Krzysztof Sendecki


01:20 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: STUDIO na żywo


01:30
 
Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

01:55 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: SLALOM MĘŻCZYZN – I PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIplasport.tvp.pl
Komentarz w Eurosporcie 3 (CP): Filip Gawęcki

03:00 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: ZJAZD DO SUPERKOMBINACJI KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIplasport.tvp.pl

04:50 
Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: STUDIO na żywo


05:25
Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: SLALOM MĘŻCZYZN – II PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIplasport.tvp.pl
Komentarz w Eurosporcie 3 (CP): Filip Gawęcki

06:30 
Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

06:35 
Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: STUDIO na żywo


06:55 
Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: SLALOM DO SUPERKOMBINACJI KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIplasport.tvp.pl


02:00 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: SKICROSS KOBIET na żywo
Eurosport Player

03:10 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: STUDIO na żywo


03:30
Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: HALFPIPE MĘŻCZYZN na żywo
*(od 04:20 w Eurosport 1 HD)
Eurosport PlayerEurosport 1 HDIplasport.tvp.pl
Komentarz w Eurosporcie 4 (CP): Grzegorz Jędrzejewski – Szczepan Karpiel Bułecka


19:00 
DKB Handball Bundesliga – 22. kolejka: 
TSV HANNOVER-BURGDORF – THW KIEL na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński


20:45 Pro D2 – 24. kolejka: MONT-DE-MARSAN – BIARRITZ na żywo
Eurosport Player


10:45 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: STUDIO na żywo


11:00
Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: 1000M KOBIET – FINAŁ,  500M MĘŻCZYZN – FINAŁ, 5000M MĘŻCZYZN – FINAŁ  na żywo
*(od 11:00 do 12:10 także w TVP 2 HD i od 12:15 także w TVP 1 HD, o 15:00 premiera.200 finału sztafety mężczyzn w Eurosport 1 HD)
Eurosport PlayerEurosport 1 HDIplasport.tvp.pl
Komentarz w Eurosporcie 5 (CP): Grzegorz Michalewski – Jakub Jaworski


16:55 Liga Mistrzyń CEV – grupa A: CSM VOLEI ALBA BLAJ – DEVELOPRES SKYRES RZESZÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla

20:25
Liga Mistrzyń CEV – grupa B: 
IGOR GORGONZOLA NOVARA – FENERBAHCE SK STAMBUŁ na żywo
Ipla


20:30 Serie A1 – 24. kolejka: BIOSI INDEXA SORA – BCC CASTELLANA GROTTE na żywo

Komentarz w Sportklubie: Robert Małolepszy – Witold Roman


14:00 World Grand Prix, Preston, Wielka Brytania: 1/4 FINAŁU na żywo
Eurosport Player

20:00 World Grand Prix, Preston, Wielka Brytania: 1/4 FINAŁU na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla


01:30 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: BIG AIR KOBIET – FINAŁ na żywo
*(od 02:10 w TVP 2 HD, od 02:30 do 03:00 w Eurosport 1 HD)
Eurosport PlayerEurosport 1 HDsport.tvp.pl

04:00 Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: SLALOM GIGANT RÓWNOLEGŁY KOBIET I MĘŻCZYZN – ELIMINACJE na żywo
*(fragmenty w TVP 2 HD)
Eurosport Playersport.tvp.pl

17:00
Magazyn FERRARI F1 CAR LUNCH 2018 na żywo
Ipla


19:00 Windy City Open, Chicago, USA: 1. RUNDA na żywo
Eurosport Player

00:30 ATP World Tour 500, Rio de Janeiro, Brazylia – 2. runda: GASTAO ELIAS – PABLO CUEVAS na żywo
Polsat Sport HDIpla

11:00 
WTA Tour, Dubaj, ZEA – 1/4 finału: ELINA SVITOLINA – NAOMI OSAKA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

13:00
WTA Tour, Dubaj, ZEA – 1/4 finału: KAROLINA PLISKOVA – ANGELIQUE KERBER na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

16:00
WTA Tour, Dubaj, ZEA – 1/4 finału: CAROLINE GARCIA – GARBINE MUGURUZA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

18:00 
WTA Tour, Dubaj, ZEA – 1/4 finału: DARIA KASATKINA – ELENA VESNINA na żywo
*(o 23:35 premiera.200 w TVP Sport HD)
sport.tvp.pl
TVP Sport HD

18:30 
ATP World Tour 250, Delray Beach, USA – 2. runda: JARED DONALDSON – DENIS SHAPOVALOV na żywo
Ipla

20:30 
ATP World Tour 250, Delray Beach, USA – 2. runda: MIKHAIL YOUZHNY – TAYLOR FRITZ na żywo
Ipla

20:30 
ATP World Tour 500, Rio de Janeiro, Brazylia – 2. runda: ALJAZ BEDENE – PABLO CARRENO BUSTA na żywo
Polsat Sport HDIpla

22:30 
ATP World Tour 500, Rio de Janeiro, Brazylia – 2. runda: MARIN CILIC – GAEL MONFILS na żywo
Polsat Sport HDIpla

inne
11:00 
Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang , Korea Południowa: CEREMONIA WRĘCZENIA MEDALI na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

15:30 
Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang , Korea Południowa: OLIMPIC EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

15:30 
Magazyn OLIMPIJSKI DZIEŃ na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

16:30 
Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: SKRÓT DNIA premiera.200


18:00
Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: STUDIO PJONGCZANG 2018 na żywo
Ipla

18:25 
Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:00
Igrzyska Olimpijskie, Pjongczang, Korea Południowa: PJONGCZANG SHOW na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:10 
Magazyn SPORT – OLIMPIJSKI DZIEŃ na żywo


23:00
Magazyn OLIMPIJSKI DZIEŃ na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:05 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie