Sport w TV: czwartek – 24 maja 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Energa Basket Liga – Finał: ANWIL WŁOCŁAWEK – BM SLAM STAL OSTRÓW WIELKOPOLSKI


02:45
Copa Libertadores – 6. kolejka, grupa D: CA RIVER PLATE – CR FLAMENGO na żywo

Komentarz: Bartłomiej Rabij

17:30
Regionalliga – finał play-off: FC SAARBRUCKEN – TSV 1860 MUNICH na żywo


17:55
Liga Mistrzyń UEFA – Finał: VFL WOLFSBURG – OLYMPIQUE LYON na żywo
Ipla
Komentarz w Polsat Sport News HD: Grzegorz Michalewski – Joanna Tokarska

18:00
Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Grzegorz Kaczmarczyk, Katarzyna Kozłowska


11:00 PGA European Tour – BMW PGA CHAMPIONSHIP, Surrey, Anglia: I RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

22:00
PGA Tour – Fort Worth Invitational, Fort Worth, USA: I RUNDA na żywo


02:05 NHL – Finał Konferencji Wschodniej: TAMPA BAY LIGHTNING – WASHINGTON CAPITALS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


13:00 Magazyn GIRO EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:15
Giro d’Italia, Włochy: ETAP 18 na żywo
*(od 13:15 do 14:55 w Rai Sport, od 15:00 w Rai 2)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

14:45 
Baloise Belgium Tour, Belgia: ETAP 2 na żywo
Eurosport Player

17:15
Magazyn GIRO EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


02:30
NBA – Finał Konferencji Wschodniej: BOSTON CELTICS – CLEVELAND CAVALIERS na żywo
CANAL+ Sport HD

17:45
Magazyn BASKET+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

17:50
NBL – Finał: BK OPAVA – CEZ BASKETBALL NYMBURK na żywo


18:30 
Magazyn NBA ACTION premiera.200
CANAL+ Sport HD

20:00
Die BBL – 1/2 Finału: MHP RIESEN LUDWIGSBURG – ALBA BERLIN na żywo


20:00
Energa Basket Liga – Finał: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla

20:10 
Energa Basket Liga – Finał: ANWIL WŁOCŁAWEK – BM SLAM STAL OSTRÓW WIELKOPOLSKI na żywo
Polsat Sport HDIpla

20:30
Lega A – 1/2 Finału: EA7 EMPORIO ARMANI MEDIOLAN – BASKET BRESCIA LEONESSA na żywo


22:45 
Liga ACB – 34. kolejka: HERBALIFE GRAN CANARIA – REAL MADRYT premiera.200

Komentarz: Krzysztof Sendecki


19:00 
DKB Handball Bundesliga – 30. kolejka: RHEIN-NECKAR LÖWEN – MT MELSUNGEN na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński

20:45 
DKB Handball Bundesliga – 30. kolejka: FÜCHSE BERLIN – TUS N-LÜBBECKE  premiera.200

Komentarz: Kamil Gapiński


08:30
Liga Narodów – 6. kolejka: BELGIA – USA na żywo
Ipla

08:50
Liga Narodów – 6. kolejka: NIEMCY – ROSJA na żywo
Ipla

10:30
Liga Narodów – 6. kolejka: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

11:20
Liga Narodów – 6. kolejka: POLSKA – TAJLANDIA na żywo
Polsat Sport HDIpla

12:00
Liga Narodów – 6. kolejka: JAPONIA – HOLANDIA na żywo
Ipla

13:20
Liga Narodów – 6. kolejka: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

13:50
Liga Narodów – 6. kolejka: CHINY – SERBIA na żywo
Polsat Sport HDIpla

15:50 Liga Narodów – 6. kolejka: TURCJA – ARGENTYNA na żywo
Ipla

18:30
Liga Narodów – 6. kolejka: DOMINIKANA – BRAZYLIA  premiera.200
Ipla

21:00
Liga Narodów – 6. kolejka: KOREA POŁUDNIOWA – WŁOCHY premiera.200
Ipla


09:30 French Open, Paryż, Francja: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport Player

11:00 
ATP World Tour 250, Lyon, Francja – 1/4 finału: CAMERON NORRIE – JOHN ISNER na żywo
Ipla

11:00
WTA Tour, Strasbourg, Francja – 1/4 finału: ASHLEIGH BARTY – QIANG WANG na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

12:00 French Open, Paryż, Francja: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport PlayerIpla

13:00 
ATP World Tour 250, Lyon, Francja – 1/4 finału: MIKHAIL KUKUSHKIN – GILLES SIMON na żywo
Ipla

13:00
WTA Tour, Strasbourg, Francja – 1/4 finału: ANASTASIA PAVLYUCHENKOVA – ZARINA DIYAS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

14:00
French Open, Paryż, Francja: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport PlayerIpla

15:00
WTA Tour, Strasbourg, Francja – 1/4 finału: SU-WEI HSIEH – MIHAELA BUZARNESCU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

17:30
WTA Tour, Strasbourg, Francja – 1/4 finału: DOMINIKA CIBULKOVA – SAMANTHA STOSUR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

18:00
ATP World Tour 250, Genewa, Szwajcaria – 1/4 finału: STAN WAWRINKA – MARTON FUCSOVICS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:00
French Open, Paryż, Francja: LOSOWANIE na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


19:15 ITV Racing, Sandown Park, Wielka Brytania: WYŚCIGI na żywo


10:30 Formuła 1 – Grand Prix Monako: STUDIO na żywo
Ipla

10:55 
Formuła 1 – Grand Prix Monako: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

12:30 
Formuła 1 – Grand Prix Monako: STUDIO na żywo
Ipla

14:30 
Formuła 1 – Grand Prix Monako: STUDIO na żywo
Ipla

14:55 
Formuła 1 – Grand Prix Monako: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

16:30 
Formuła 1 – Grand Prix Monako: STUDIO na żywo
Ipla


20:00 Magazyn SPEEDWAY+ premiera.200

Redakcja: Joanna Cedrych

inne
07:55 Studio TVP Sport: MELDUNEK Z JURATY na żywo
*(również o 10:45)
TVP Sport HDsport.tvp.pl

18:30 
Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:10 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:15 
Magazyn SPORT na żywo


22:35
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

22:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie