Sport w TV: czwartek 25 – kwietnia 2024

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA: Premier League – 29. kolejka: BRIGHTON & HA – MANCHESTER CITY

02:25 Copa Libertadores – faza grupowa, grupa E , 3. kolejka: CLUB BOLIVAR – CR FLAMENGO 

Komentarz: Bartłomiej Rabij – Przemysław Łagożny 


17:50 Fortuna 1.Liga – 29. kolejka: MOTOR LUBLIN – CHROBRY GŁOGÓW 

Komentarz: Piotr Przybysz – Maciej Żurawski

17:50 Fortuna 1.Liga – 29. kolejka: BRUK-BET TERMALICA – ODRA OPOLE 

Komentarz: Paweł Gołaszewski – Tomasz Łapiński

18:40 Eredivisie – 31. kolejka: SC HEERENVEEN – PSV EINDHOVEN 

Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Piotr Kobierecki

19:55 Serie A TIM – 32. kolejka: UDINESE CALCIO – AS ROMA 

Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

20:20 Fortuna 1.Liga – 29. kolejka: GKS KATOWICE – GÓRNIK ŁĘCZNA 

Komentarz: Szymon Rojek – Artur Skowronek (z Katowic)
Reporter: Tomasz Krochmal

20:25 Premier League – 29. kolejka: STUDIO 

Studio: Adrian Olek – Michał Zachodny, Michał Gutka

20:55 Premier League – 29. kolejka: BRIGHTON & HA – MANCHESTER CITY 

Komentarz w Viaplay/Canal+: Mariusz Hawryszczuk – Paweł Grabowski
Komentarz w Flash score: Tomasz Górski

20:55 Eredivisie – 31. kolejka: GO AHEAD EAGLES – FEYENOORD

Komentarz: Cezary Kowalski – Przemysław Łagożny


01:30 MLB – sezon zasadniczy: KANSAS CITY ROYALS – TORONTO BLUE JAYS


19:00 MLB – sezon zasadniczy: CLEVELAND GUARDIANS – BOSTON RED SOX


18:00 World Pool Masters, Hildesheim, Niemcy, 1. runda: DZIEŃ 1 – SESJA WIECZORNA 


23:05 Magazyn RING TVP SPORT 

Prowadzący: Piotr Jagiełło – Kacper Bartosiak, Mateusz Fudala


20:00 Premier League Darts – 13. kolejka, Liverpool: DZIEŃ 13 

Komentarz: Kuba Łokietek – Arkadiusz Salomon


22:30 PGA Tour – New Orleans Classic, USA: RUNDA 1 


01:05 NHL – Puchar Stanleya, playoffy, 1. kolejka:: TORONTO MAPLE LEAFS – BOSTON BRUINS


03:35 NHL – Puchar Stanleya, playoffy, 1. kolejka: DALLAS STARS – VEGAS GOLDEN KNIGHTS


04:05 NHL – Puchar Stanleya, playoffy, 1. kolejka: EDMONTON OILERS – LOS ANGELES KINGS


12:00 Magazyn NHL TONIGHT 


19:25 SHL – finał: ROGLE – SKELLEFTEA 


13:30 UCL Pro Series – Wyścig Dookoła Turcji, Turcja: ETAP 5


15:30 UCL World Tour – Tour de Romandie, Szwajcaria: ETAP 2


17:45 Magazyn BASKET+ 


20:10 EuroLiga – 1/4 finału: PANATHINAIKOS ATENY – MACCABI TEL AVIV

Komentarz: Radosław Spiak – Rafał Juć

20:55 EuroLiga – 1/4 finału: REAL MADRYT – BASKONIA VICTORIA-GASTEIZ

Komentarz: Adam Romański – Wojciech Kamiński


20:40 Liga Mistrzów EHF – 1/4 finału: PSG HANDBALL – FC BARCELONA


16:55 Mistrzostwa Polski, Lublin, basen 50 m: DZIEŃ 1 

Komentarz: Przemysław Babiarz – Tomasz Pąchalski (z Lublina)

17:00 Mistrzostwa Polski, Lublin, basen 50 m: FINAŁ NA 50 M STYLEM DOWOLNYM KOBIET 

Komentarz: Przemysław Babiarz – Tomasz Pąchalski (z Lublina)

17:08 Mistrzostwa Polski, Lublin, basen 50 m: FINAŁ NA 50 M STYLEM DOWOLNYM MĘŻCZYZN

Komentarz: Przemysław Babiarz – Tomasz Pąchalski (z Lublina)

17:16 Mistrzostwa Polski, Lublin, basen 50 m: FINAŁ NA 800 M STYLEM DOWOLNYM KOBIET

Komentarz: Przemysław Babiarz – Tomasz Pąchalski (z Lublina)

17:30 Mistrzostwa Polski, Lublin, basen 50 m: FINAŁ NA 1500 M STYLEM DOWOLNYM MĘŻCZYZN

Komentarz: Przemysław Babiarz – Tomasz Pąchalski (z Lublina)

18:00 Mistrzostwa Polski, Lublin, basen 50 m: FINAŁ NA 100 M STYLEM MOTYLKOWYM KOBIET

Komentarz: Przemysław Babiarz – Tomasz Pąchalski (z Lublina)

18:08 Mistrzostwa Polski, Lublin, basen 50 m: FINAŁ NA 100 M STYLEM MOTYLKOWYM MĘŻCZYZN

Komentarz: Przemysław Babiarz – Tomasz Pąchalski (z Lublina)

18:23 Mistrzostwa Polski, Lublin, basen 50 m: FINAŁ NA 200 M STYLEM GRZBIETOWYM KOBIET

Komentarz: Przemysław Babiarz – Tomasz Pąchalski (z Lublina)

18:32 Mistrzostwa Polski, Lublin, basen 50 m: FINAŁ NA 200 M STYLEM GRZBIETOWYM MĘŻCZYZN

Komentarz: Przemysław Babiarz – Tomasz Pąchalski (z Lublina)

18:51 Mistrzostwa Polski, Lublin, basen 50 m: SERIE NA CZAS 4X200 M STYLEM DOWOLNYM KOBIET

Komentarz: Przemysław Babiarz – Tomasz Pąchalski (z Lublina)

19:04 Mistrzostwa Polski, Lublin, basen 50 m: SERIE NA CZAS 4X200 M STYLEM DOWOLNYM MĘŻCZYZN

Komentarz: Przemysław Babiarz – Tomasz Pąchalski (z Lublina)


17:30 Tauron 1.Liga – 1/2 finału: BBTS BIELSKO-BIAŁA – BOGDANKA AKA CHEŁM

Komentarz: Krzysztof Wanio – Maciej Jarosz 

17:55 Lega A – finał: SIR SUSA VIM PERUGIA – MINT VERO VOLLEY MONZA 

Komentarz: Robert Małolepszy – Witold Roman

20:30 Tauron 1.Liga – 1/2 finału: BBTS VISŁA PROLINE BYDGOSZCZ – MKS BĘDZIN


14:00 Mistrzostwa Świata , Sheffield, Wielka Brytania, 1. runda: DZIEŃ 4 – SESJA POPOŁUDNIOWA


19:45 Mistrzostwa Świata , Sheffield, Wielka Brytania, 1. runda: DZIEŃ 4 – SESJA WIECZORNA


18:00 Gala Contender Fight Night 10, Jelenia Góra: WAŻENIE 


20:00 Magazyn KOLOSEUM 


11:00 WTA Tour 1000 – Mutua Madrid Open 2024, Madryt, Hiszpania, 2.runda: DONNA VEKIĆ – MARIA SAKKARI

Komentarz: Klaudia Jans-Ignacik

11:00 ATP Tour 1000 – Mutua Madrid Open 2024, Madryt, Hiszpania, 1. runda: YOSHIHITIO NISHIOKA  – FELIX AUGER-ALLIASSIME

Komentarz: Filip Gawęcki 

12:55 ATP Tour 1000 – Mutua Madrid Open 2024, Madryt, Hiszpania, 1. runda: RICHARD GASQUET – LORENZO SONEGO
*(po zakończeniu meczu Nishioka vs Auger-Alliassime)

Komentarz: Tomasz Tomaszewski 

13:50 WTA Tour 1000 – Mutua Madrid Open 2024, Madryt, Hiszpania, 2.runda: NAOMI OSAKA – LUDMIŁA SAMSONOWA

Komentarz: Klaudia Jans-Ignacik

14:35 ATP Tour 1000 – Mutua Madrid Open 2024, Madryt, Hiszpania, 1. runda: DANIEL ELAHI GALAN RIVEROS – ROBERTO BAUTISTA AGUT
*(z powodu meczu siatkowki  Bielsko-Biała vs Bogdanka Aka Chełm końcówka drugiego seta w Polsacie Sport Extra)

Komentarz: Dawid Olejniczak 

16:30 WTA Tour 1000 – Mutua Madrid Open 2024, Madryt, Hiszpania, 2.runda: COCO GAUFF – ARANTXA RUS

Komentarz: Maciej Zaręba

17:45 WTA Tour 1000 – Mutua Madrid Open 2024, Madryt, Hiszpania, 2.runda: ANNA KAROLINA SCHMIEDLOVA – ONS JABEUR

Komentarz: Dawid Celt

17:50 ATP Tour 1000 – Mutua Madrid Open 2024, Madryt, Hiszpania, 1. runda: DARWIN BLANCH – RAFAEL NADAL

Komentarz: Tomasz Lorek 

18:20 ATP Tour 1000 – Mutua Madrid Open 2024, Madryt, Hiszpania, 1. runda: ALEX MICHELSEN – JOAO FONSECA
*(po zakończeniu meczu Blanch vs Nadal)

Komentarz: Tomasz Lorek 

19:25 WTA Tour 1000 – Mutua Madrid Open 2024, Madryt, Hiszpania, 2.runda: IGA ŚWIĄTEK – XIYU WANG

Komentarz: Żelisław Żyżyński


19:40 Puchar Europy – finał: BOGORIA GRODZISK MAZOWIECKI – KS DEKORGLASS DZIAŁDOWO 


19:05 Formuła 1 H20 UIM World Championship, Rajd  Wietnamu: PODSUMOWANIE


20:30 Magazyn PGE EKSTRALIGI  – ZAPOWIEDŹ 


19:35 Magazyn SPORT 


19:45 Magazyn SPORT na żywo


20:10 Magazyn SPORT na żywo


22:25 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianom